Jakie konto bankowe wybrać ?

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Postprzez KarinaStemkowksa » piątek, 19 października 2018, 12:35

Ja mam w mbanku i polecam. Nic nie płacę.
KarinaStemkowksa
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 19 października 2018, 12:30

Postprzez » piątek, 19 października 2018, 12:35

 

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Postprzez damian567 » sobota, 3 listopada 2018, 07:03

Każdy wybierze takie konto jakie uważa za najlepsze. Nikt nigdy nikomu nie powinien doradzać w takich tematach.
damian567
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 3 listopada 2018, 06:56

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Postprzez daniel3 » piątek, 1 lutego 2019, 09:38

Ja mam konto bankowe w jednym banku i nie będę tego na pewno tutaj zdradzał.Moim zdaniem nikt tego nie powinien zdradzać.
daniel3
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 1 lutego 2019, 09:30

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Postprzez opiekunnestbank » niedziela, 9 czerwca 2019, 07:22

Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Konta w Nest Banku, które jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut), poprzez kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę), w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 15 kwietnia 2018, 17:55

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Postprzez Milosz5 » środa, 10 lipca 2019, 08:27

Wiem po sobie, że ten wybór może być naprawdę skomplikowany.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Postprzez contuus » wtorek, 13 sierpnia 2019, 15:20

Najlepiej takie które dostępne jest za 0 zł, bez prowizji za przelewy/wypłaty z bankomatu czy opłaty za prowadzenie rachunku.
contuus
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 13 sierpnia 2019, 15:10

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Postprzez kardinale » czwartek, 14 listopada 2019, 16:22

Wiele szukałem w necie informacji na ten tamat i znalazłem! https://kamagra.co.pl
kardinale
 
Posty: 866
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2019, 11:56

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Postprzez krolszparagow » środa, 8 kwietnia 2020, 08:33

Z doświadczenia wam podpowiem, że pomocna w wyborze jest własna wiedza z zakresu finansów. Może to nic odkrywczego, ale wiele osób dalej takowej nie posiada. W tym miejscu możecie zapytać, skąd brać wiedzę o finansach? Z mojego doświadczenia wynika, że najlepiej czerpać ją z wartościowych blogów. Chodzi mi o takie jak https://www.casfera.pl/ . Wiecie, takie gdzie materiały są wysokiej jakości, którym można zaufać. Nie bez znaczenia jest też sam interfejs strony, sprawia on że chce się czytać lub nie. Na szczęście ten blog spełnia wszystkie warunki, warto więc sprawdzić zawarte tam informacje!
krolszparagow
 
Posty: 145
Dołączył(a): wtorek, 29 stycznia 2019, 13:28

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Postprzez Ferez » środa, 27 maja 2020, 14:32

Jeżeli o mnie chodzi to tutaj jak najbardziej mogę polecić Ci, abyś zwrócił uwagę na propozycje kont bankowych przygotowane przez NestBank, który pod tym względem wypada bardzo dobrze. My zdecydowaliśmy się w firmie otworzyć konto walutowe https://nestbank.pl/dla-twojej-firmy/ko ... nto-waluta ponieważ spora część transakcji wykonywana jest w euro. Poza tym za prowadzenie konta u Nich nie ponosimy żadnych kosztów ;)
Ferez
 
Posty: 375
Dołączył(a): niedziela, 26 stycznia 2020, 22:17

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

Postprzez milka91 » czwartek, 28 maja 2020, 20:24

Według mnie najlepiej porównać kilka ofert i wybrać najlepszą dla siebie. Ja tak zrobiłam i w końcu trafiłam na https://www.bankmillennium.pl/klienci-i ... 60-student Bank Millennium ma bardzo ciekawą ofertę dla studentów. Warunki są proste i atrakcyjne.
milka91
 
Posty: 752
Dołączył(a): niedziela, 8 marca 2020, 17:09

Postprzez » czwartek, 28 maja 2020, 20:24

 

Następna strona

Powrót do Banki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron