Wentylatory przemysłowe

Wentylatory przemysłowe

Postprzez dnowaczek878 » czwartek, 23 czerwca 2016, 09:02

Prowadząc halę produkcyjną bądź też magazyn to może Ci się przydać odpowiedni dobór wentylatora przez specjalistę. Zapewni to odpowiednie warunki pracy. Z naszej strony polecamy:
- wentylatory przeciwwybuchowe
- wentylatory przemysłowe
dnowaczek878
 
Posty: 35
Dołączył(a): poniedziałek, 30 listopada 2015, 10:50

Postprzez » czwartek, 23 czerwca 2016, 09:02

 

Re: Wentylatory przemysłowe

Postprzez Krzysiek Majewski » środa, 22 lutego 2017, 08:54

Odpowiednie wyposażenie magazynu jest bardzo istotne. Naprawdę ważne jest szczególnie bezpieczeństwo pracowników, dlatego w każdym magazynie i zakładzie powinny znajdować się specjalne barierki ochronne, apteczki przemysłowe i wiele innych. Wydaje mi się, że takie rzeczy najlepiej kupić za pośrednictwem Magazynuj.pl. Przynajmniej ja tak robię. ;)
Szukasz dobrej jakości mebli? Postaw na Select Meble.
Krzysiek Majewski
 
Posty: 271
Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2017, 07:44
Lokalizacja: Kraków

Re: Wentylatory przemysłowe

Postprzez Albercik23 » czwartek, 22 czerwca 2017, 18:33

Temat dotyczył wentylatorów, więc warto byłoby do niego wrócić. ;) Jeśli chodzi o firmy, które mają w ofercie wentylatory przemysłowe różnego typu, to mogę polecić z czystym sumieniemhttp://www.luftberg.pl/ - w zasadzie w kwestii asortymentu mają wszystko, co może być potrzebne czy to w hali produkcyjnej, czy magazynowej. I to bez względu na stopień zanieczyszczenia czy temperaturę panującą w zakładzie.
Albercik23
 
Posty: 51
Dołączył(a): czwartek, 22 czerwca 2017, 18:28

Re: Wentylatory przemysłowe

Postprzez Zuzzanna » wtorek, 24 października 2017, 09:15

Super, że natrafiłam na ten temat, bo planujmy z mężem budowę hali magazynowo-produkcyjnej i wstyd się przyznać, ale zapomnieliśmy kompletnie o uiszczeniu w planach wentylatorów ;P . Już naprawiamy ten błąd. A powiedzcie mi, co sądzicie o firmie http://www.manipulatory.eu/pl/menu/ofer ... eumatyczne ? Zastanawiamy się właśnie, czy by nie skorzystać z ich oferty chwytaków, modułów obrotowych. prowadnic liniowych itp., ponieważ mają dobre opinie, a co najważniejsze, ich sprzęt wytrzymuje lata. Czy to nie będzie przesada w wyposażeniu magazynu, a nawet produkcji?
Zuzzanna
 
Posty: 228
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 17:59

Re: Wentylatory przemysłowe

Postprzez Kisza » poniedziałek, 20 listopada 2017, 20:16

Moim zdaniem jeżeli zabieramy się już za urządzanie czy to hali produkcyjnej, czy też magazynowej, nie może w niej zabraknąć takich produktów, jak dostępne w ofercie Metalsistem regały magazynowe . Przede wszystkim cechuje je najwyższa jakości wykonania. Ponadto tworzą one łatwy w montażu system modułowy, za sprawą którego mamy możliwość na pełne wykorzystanie określonej powierzchni. Ich zaletą jest również duża nośność.
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Re: Wentylatory przemysłowe

Postprzez Wikoria258 » poniedziałek, 19 lutego 2018, 13:57

Jeśli chodzi o wyposażenie magazynu, to najważniejszą sprawą są rzecz jasna regały magazynowe. Długo szukałam informacji na ten temat i po poszukiwaniach wyłoniłam firmę http://nedcon.pl/ , której chciałabym powierzyć zadanie zaprojektowania regałów oraz instalacji ich w magazynie. Czy wiecie coś na ich temat, jakie macie opinie? To dość duża inwestycja, nie chciałabym wchodzić w coś w ciemno. Możecie coś doradzić?
Wikoria258
 

Re: Wentylatory przemysłowe

Postprzez Ajka9090 » sobota, 3 marca 2018, 17:51

Przy stosowaniu wentylatorów przemysłowych, warto wykonać raz na jakiś czas badanie poziomu zanieczyszczeń lub pomiar akustyczny hałasu czy drgań. Tego typu usługi można znaleźć u nich https://www.lemitor.com.pl/pl/uslugi/po ... -powietrza Mój znajomy regularnie korzysta z ich oferty i jest spokojny o swoich pracowników oraz firmę.
Ajka9090
 
Posty: 433
Dołączył(a): niedziela, 26 lutego 2017, 17:18

Re: Wentylatory przemysłowe

Postprzez Kamilka75 » niedziela, 9 września 2018, 22:28

Jestem wdzięczna za nadesłane propozycje. Na początku przyszłego roku planuję postawienie nowej hali magazynowej w innej części miasta i namiary na dobrej jakości wentylatory przemysłowe na pewno mi się przyda. Rozeznam się w temacie i wybiorę najlepszą. A jako że macie doświadczenie w tym temacie, to powiedzcie mi jakie macie zdanie o tej spółce http://depenbrock.pl/ ? Ich oferta mnie zaciekawiła ze względu na szeroką gamę usług jakie proponują klientom, a także nominację do tegorocznych Diamentów Forbesa.
Kamilka75
 

Re: Wentylatory przemysłowe

Postprzez ristaran » poniedziałek, 10 września 2018, 07:43

Takie wentylatory dobrze sprawdzą się w chłodniach, magazynach czy firmach. Szkoda tylko, że ciepłe dni się skończyły i nastała jesień - to tak na marginesie.
ristaran
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 9 września 2018, 13:54

Re: Wentylatory przemysłowe

Postprzez kominowy » niedziela, 23 września 2018, 09:02

Jej, ciężki temat, nie wchodzę w to.
kominowy
 
Posty: 19
Dołączył(a): niedziela, 23 września 2018, 08:36

Postprzez » niedziela, 23 września 2018, 09:02

 

Następna strona

Powrót do Kręgi biznesu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości