Zagraniczne podróże z dzieckiem

Re: Zagraniczne podróże z dzieckiem

Postprzez Maciek Rest » piątek, 26 kwietnia 2019, 11:22

Zastanawiam się razem z żoną nad tym, czy by nie pojechać na wakacje do Słowenii, jednak mamy 4 letnie dziecko i zastanawiamy się czy to jest dobry pomysł. Zawsze jeździliśmy na kempingi a Słowenia ma taką piękną naturę, że wolelibyśmy nie zmieniać tego przyzwyczajenia. Macie jakieś doświadczenia z podróżowaniem z 4 letnim dzieckiem po słoweńskich kempingach. Wyszukałem stronkę kempingi słowenia, gdzie przejrzałem kilka miejsc i wygląda to całkiem fajnie, ale jak jest w praktyce. Każda informacja będzie na wagę złota! :wink:
Maciek Rest
 

Postprzez » piątek, 26 kwietnia 2019, 11:22

 

Re: Zagraniczne podróże z dzieckiem

Postprzez kotpat » wtorek, 7 maja 2019, 11:54

ja polecam wakacje w indonezji. tam możemy i zwiedzać i leniuchować - każdy znajdzie coś dla siebie
kotpat
 
Posty: 39
Dołączył(a): wtorek, 7 maja 2019, 10:49

Re: Zagraniczne podróże z dzieckiem

Postprzez AgaWu » środa, 8 maja 2019, 10:52

Od siebie polecę Wam domki robinson w Chorwacji: https://www.hrvaska.net/pl/robinson/ . Można tam naprawdę porządnie wypocząć i spędzić czas tylko ze swoją rodziną w spokojnej atmosferze. Widoki i otoczenie zapierają dech w piersiach ;)
AgaWu
 
Posty: 87
Dołączył(a): niedziela, 2 lipca 2017, 13:18

Re: Zagraniczne podróże z dzieckiem

Postprzez RafalM » piątek, 24 maja 2019, 10:19

Hej, dużo ciekawych informacji możemy uzyskać na blogu o wakacjach http://www.imopectore.com.pl
RafalM
 
Posty: 74
Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2019, 06:22

Re: Zagraniczne podróże z dzieckiem

Postprzez Gość » wtorek, 4 czerwca 2019, 13:26

Na zagranicznych wojażach taki Smart Kid Belt doskonale się sprawdził. Kiedyś lataliśmy z własnym fotelikiem ale proszę sobie wyobrazić taką scenkę: dziecko, fotelik, duża walizka na kółkach i ja, drobna kobieta. Jak to na raz zabrać? Przejście przez lotnisko to było zawsze duże logistyczne wyzwanie. Teraz jest po prostu łatwiej i wygodniej. A pas w bagażu nic nie waży.
Gość
 

Re: Zagraniczne podróże z dzieckiem

Postprzez Szczukiewicz » wtorek, 4 czerwca 2019, 13:27

Na zagranicznych wojażach taki Smart Kid Belt doskonale się sprawdził. Kiedyś lataliśmy z własnym fotelikiem ale proszę sobie wyobrazić taką scenkę: dziecko, fotelik, duża walizka na kółkach i ja, drobna kobieta. Jak to na raz zabrać? Przejście przez lotnisko to było zawsze duże logistyczne wyzwanie. Teraz jest po prostu łatwiej i wygodniej. A pas w bagażu nic nie waży.
Szczukiewicz
 

Re: Zagraniczne podróże z dzieckiem

Postprzez konrad123 » środa, 19 czerwca 2019, 09:34

My również podróżujemy z dzieckiem na zagraniczne podróże. Jednak na szczęście zwykle przebiegają one bezproblemowo.
konrad123
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 3 grudnia 2018, 09:42

Re: Zagraniczne podróże z dzieckiem

Postprzez Sarnowska » wtorek, 25 czerwca 2019, 06:36

Szczukiewicz napisał(a):Na zagranicznych wojażach taki Smart Kid Belt doskonale się sprawdził. Kiedyś lataliśmy z własnym fotelikiem ale proszę sobie wyobrazić taką scenkę: dziecko, fotelik, duża walizka na kółkach i ja, drobna kobieta. Jak to na raz zabrać? Przejście przez lotnisko to było zawsze duże logistyczne wyzwanie. Teraz jest po prostu łatwiej i wygodniej. A pas w bagażu nic nie waży.


Ciekawy pomysł. Zawsze z tym miałam problem. Chyba bardzo podobny jak Ty.Smart Kid Belt nie znałam, ale jak teraz patrzę to wygląda to całkiem ciekawie. Małe. Na szczęście moja pociecha ma 7 lat, więc spokojnie mogę już używać ;) A lato coraz bliżej.
Sarnowska
 

Re: Zagraniczne podróże z dzieckiem

Postprzez mamusia123 » czwartek, 4 lipca 2019, 23:09

Na zagraniczne podróże z dzieckiem bez wątpienia przyda się jakieś okrycie na fotelik, które uprzyjemni jazdę i wyeliminuje otarcia. Ja na przykład bardzo chwalę sobie pokrowiec na fotelik Baloloty.
mamusia123
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 24 kwietnia 2019, 08:47

Re: Zagraniczne podróże z dzieckiem

Postprzez Mia » czwartek, 11 lipca 2019, 12:33

A jak wasze maluchy znoszą podróż samolotem?
Mia
 
Posty: 98
Dołączył(a): środa, 3 lipca 2019, 09:07

Postprzez » czwartek, 11 lipca 2019, 12:33

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron