Oczyszczacz powietrza

Re: Oczyszczacz powietrza

Postprzez Mia » czwartek, 11 lipca 2019, 13:38

Jeden z lepszych zakupów w moim życiu!
Mia

Postprzez » czwartek, 11 lipca 2019, 13:38

Postprzez LeCarre » czwartek, 14 listopada 2019, 13:34

Taki oczyszczacz jest jakimś pomysłem, ale dla tych którzy budują dom albo przeprowadzają generalny remont lepszym rozwiązaniem może okazać się zainstalowanie urządzenia do rekuperacji. Wymieni on w domu powietrze na czyste, a dodatkowo zatrzyma jakąś część ciepła, przez co powietrze, które będzie wpływać do środka nie będzie ochładzać pomieszczeń. Najważniejsza jednak jest regularna wymiana filtrów, a obojętnie czy kupicie rekuperator aeris, zehnder, czy brink renovent excellent 300, filtry w dobrych cenach dostaniecie w sklepie filtryaero.pl, zarówno te oryginalne jak i tańsze zamienniki.
LeCarre

Postprzez Malvina » piątek, 6 grudnia 2019, 18:30

Gdy myśli się o oczyszczaczu powietrza, to zazwyczaj ma się na myśli jakieś maszyny, a przecież nic nie oczyszcza lepiej powietrza, niż rośliny. Rośliny bowiem nie tylko produkują tlen, ale i wyciągają z powietrza wszelkie szkodliwe substancje. Oczywiście, jedne trochę lepiej, inne gorzej, dlatego najlepiej sprawdzą się tu rośliny oczyszczające powietrze ze smogu, które stanowią świetnie skomponowany zestaw właśnie do tych zastosowań.
Malvina

Postprzez ela.zmuda123 » piątek, 6 grudnia 2019, 23:37

Bardzo polecam oczyszczacze powietrza z tej firmy https://www.palmer.com.pl/# . Zamontowali mi oczyszczacz 2 lata temu i ani razu nie miałam z nim problemu, dzięki niemu czuję się o wiele lepiej pomimo tego że mieszkam w bardzo zanieczyszczonym miejscu
ela.zmuda123

Postprzez Jożin » piątek, 10 stycznia 2020, 12:49

Wiecie, tam, gdzie tego smogu jest troszkę mniej, wystarczy zamontować w domu rekuperator powietrza. Może nie wyłapuje aż tylu drobnych zanieczyszczeń, ale różnica jest odczuwalna. Trzeba tylko pamiętać, że filtry co jakiś czas trzeba wymieniać. Ale nawet nie ma z tym tragedii, jak kupisz zamiennik to nie zbankrutujesz. Mój brat sobie sprawił na początku zimy taki https://www.filtryaero.pl/komfovent-dom ... 00130.html i ten komfovent domekt r 600h daje radę, dzieci przestały w domu kaszleć, jak sąsiad rozpala piec węglowy.
Jożin

Postprzez » piątek, 10 stycznia 2020, 12:49

Poprzednia strona

Powrót do RTV