Depresja i stres

Re: Depresja i stres

Postprzez Milosz5 » niedziela, 23 czerwca 2019, 07:53

Oczywiście, że tak. Dzisiaj każdy jest narażony na tyle bodźców, że mogą dziać się różne rzeczy.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Postprzez » niedziela, 23 czerwca 2019, 07:53

 

Re: Depresja i stres

Postprzez JonyKejdz » czwartek, 27 czerwca 2019, 08:21

Na pewno warto mieć jakąś pasję czy hobby, które pomaga się zrelaksować i odstresować, ale na ciężkie przypadki to pomoże jedynie wizyta u specjalisty.
JonyKejdz
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 27 czerwca 2019, 08:20

Re: Depresja i stres

Postprzez kardinale » środa, 17 lipca 2019, 15:24

Fajnie o tym piszą w tym artykule https://www.portel.pl/spoleczenstwo/pro ... 12125?sh=1 dla mnie super !
kardinale
 
Posty: 866
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2019, 11:56

Re: Depresja i stres

Postprzez kega » środa, 24 lipca 2019, 16:46

Słyszałam o terapii online, Psychomedic takową oferuje i poczytałam na ten temat. Okazało się, że w zachodnich krajach to normalne i skuteczne. Sama mieszkam zagranicą, nie znam na tyle języka by skorzystać z pomocy tutaj a nie dzieje się dobrze. Skontaktowałam się z kliniką i umówiłam na konsultację. liczę na dalsza współprace i pomoc z ich strony, na odległość.
kega
 

Re: Depresja i stres

Postprzez lonek » poniedziałek, 29 lipca 2019, 10:56

Każdy powinien dopasować metodę do siebie. Mi próbowało pomóc wielu specjalistów, niestety bezskutecznie. Natrafiłem kiedyś na artykuł, który mówił, że terapia mindfulness teraz cieszy się największą popularnością. Postanowiłem spróbować, bo chciałem wreszcie odmienić swoje życie. Teraz uczęszczam na terapię już drugi rok i jestem bardzo zadowolony ze wszystkich zmian :)
lonek
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 29 lipca 2019, 10:53

Re: Depresja i stres

Postprzez Katierina » środa, 7 sierpnia 2019, 08:05

A mi nic tak nie pomogło jak terapia taka normalna w ośrodku stacjonarnym. I tutaj bardzo polecam Centrum Psychologiczne Sens w Mińsku Mazowieckim. Ogromne wsparcie. Nie ma to jak normalne porozmawianie ze specjalistą.
Katierina
 
Posty: 138
Dołączył(a): wtorek, 30 lipca 2019, 17:22

Re: Depresja i stres

Postprzez Olena » czwartek, 8 sierpnia 2019, 11:07

Depresja w starszym wieku to niestety powszechne zjawisko - senior czuje sie niepotrzebny innym i przez to osamotniony. Na szczescie sa miejsca ktore potrafią tchnąć drugie życie w seniora. W domu seniora Pod Topolami https://podtopolami.eu w Piotrkowie Kujawskim stan zdrowia dziadka mojej koleżanki znacznie sie poprawil - teraz jest bardzo radosny - czesto sie usmiecha i ogolnie lepiejmu. Widac ze personel doklada wszelkich staran aby ich podopieczni czuli sie tu jak w domu
Olena
 

Re: Depresja i stres

Postprzez Zuzikk » poniedziałek, 2 września 2019, 20:14

Niestety, ale depresja dopada coraz więcej osób i nie należy jej bagatelizować.
Zuzikk
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 2 września 2019, 19:39

Re: Depresja i stres

Postprzez Rebin » niedziela, 8 września 2019, 10:25

No niestety, takie problemy pojawiają się coraz częściej dlatego warto zadbać o swoje zdrowie psychiczne, ale również fizyczne i tutaj śmiało mogę polecić Wam, abyście zajrzeli na stronę https://mamwyzwanie.pl gdzie znajdziecie kilka ciekawych propozycji oraz podpowiedzi jeśli chodzi o dietę, dbanie o swoje zdrowie, czy również poruszone tematy depresji oraz stresu, który niestety w życiu codziennym nas nie omija.
Rebin
 

Re: Depresja i stres

Postprzez kincia » czwartek, 12 września 2019, 16:31

kega napisał(a):Słyszałam o terapii online, Psychomedic takową oferuje i poczytałam na ten temat. Okazało się, że w zachodnich krajach to normalne i skuteczne. Sama mieszkam zagranicą, nie znam na tyle języka by skorzystać z pomocy tutaj a nie dzieje się dobrze. Skontaktowałam się z kliniką i umówiłam na konsultację. liczę na dalsza współprace i pomoc z ich strony, na odległość.

Super opcja z tym skype, sama korzystałam z konsultacji przez https://psychomedic.pl/konsultacja-prze ... ychiatrii/, super podejście, poświęcony czas i konkretne informacje, które pomogły mi w dalszym etapie leczenia mojej babci
kincia
 

Postprzez » czwartek, 12 września 2019, 16:31

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron