Praca przez internet

Praca przez internet

Postprzez lola » czwartek, 13 listopada 2014, 16:08

Poszukuje pracy przez internet ,wychowuje małe dziecko i obecnie na inna prace nie mogę sobie pozwolić macie jakieś namiary gdzie szukać ?
lola
 

Postprzez » czwartek, 13 listopada 2014, 16:08

 

Re: Praca przez internet

Postprzez ewela » czwartek, 13 listopada 2014, 16:09

Tak - jak mamy na wychowaniu małe dzieciątko to taka praca jest dla nas odpowiednia ,wejdź poszukaj sobie na http://outwork.pl/ znajdziesz tam oferty pracy które będziesz mogła dostosować do twojego rozkładu dnia .
ewela
 

Re: Praca przez internet

Postprzez KamilaG » czwartek, 13 listopada 2014, 16:10

A spróbuj się zorientować czy nie szukają kogoś agencje reklamowe? Oni też dają pracę zdalna (przez internet), moja znajoma tak znalazła zatrudnienie. Początkowo miała pojedyncze drobne zlecenia, owszem narzekała, że kasa była mała, ale chyba w tym okresie ją sprawdzali. Obecnie z tego co wiem, to roboty ma tyle, że ledwo się wyrabia (oczywiście biorąc pod uwagę czas jaki może poświęcić na pracę przy maluchu), ale miesięcznie wpada jej bez wychodzenia z domu podobno ponad 2 tys.... zresztą widać po niej, że jej się znacznie poprawiło i nie chodzi mi tu o jakieś ciuchy i kosmetyki, ale wróciła jej wesołość, nie jest chodzącym kłębkiem nerwów...
KamilaG
 

Re: Praca przez internet

Postprzez kozoduj » czwartek, 13 listopada 2014, 16:10

kamila lepiej zdalnie poszukac np tu http://outwork.pl/ bo chodzic od agencji do agencji to zycie by sie straciło :P
kozoduj
 

Re: Praca przez internet

Postprzez Lelek » czwartek, 13 listopada 2014, 16:10

Z tymi agencjami to warto spróbowć, przecież nic nie stracisz. Rzeczywiście słyszałem że można dostać w nich pracę. Jeśli chodzi o http://outwork.pl/ to możesz również przejrzeć.
Lelek
 

Re: Praca przez internet

Postprzez Duda » czwartek, 13 listopada 2014, 16:11

Coś przesadzacie z tym spamem, rozumiem wpisać reklamę link, ale dwa posty jeden pod drugi z linkiem?
Duda
 

Re: Praca przez internet

Postprzez Lewiksa » środa, 2 marca 2016, 08:47

Praca przez internet, każdy by tak chciał. Najlepiej jest zbierać materiały i przewidzieć takie wydarzenie, żeby móc rozpocząć jakiegoś szalonego bloga na 3-4 miesiące przed urodzeniem. I może się poszczęści.
Lewiksa
 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek, 11 lutego 2016, 07:10

Re: Praca przez internet

Postprzez Incognito » czwartek, 3 marca 2016, 11:56

Praca przez internet to np. to, co ja robię teraz. Mogłabyś się tym zająć.
Incognito
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 3 marca 2016, 11:50

Re: Praca przez internet

Postprzez wieloch.t67 » środa, 5 kwietnia 2017, 10:53

warto poszukać na różnych portalach, pełno jest ofert z różnymi pracami
wieloch.t67
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 3 kwietnia 2017, 06:42

Re: Praca przez internet

Postprzez Eufemia » niedziela, 9 kwietnia 2017, 17:19

Teraz ofert pracy także przez internet jest dość dużo trzeba się tylko dobrze rozejrzeć.
Eufemia
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 9 kwietnia 2017, 17:12

Postprzez » niedziela, 9 kwietnia 2017, 17:19

 

Następna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron