Nowoczesna kuchnia

Re: Nowoczesna kuchnia

Postprzez monisia123 » piątek, 14 czerwca 2019, 11:28

Kuchenki mikrofalowe Amica mają duży wybór kuchenek do zabudowy. Korzystaliście może z nich? Potrzebuję zakupić sobie kuchenkę mikrofalową do nowej kuchni i potrzebuję opinii. Ktoś doradzi? :wink:
monisia123
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 14 czerwca 2019, 11:18

Postprzez » piątek, 14 czerwca 2019, 11:28

 

Re: Nowoczesna kuchnia

Postprzez ajza » niedziela, 21 lipca 2019, 19:57

moim zdaniem niezbedna w kuchni jest wyciskarka do owocow :) sama uzywam wolnoobrotowej Hurom, jest naprawde dobra, to chyba najlepszy sprzet jaki mam w kuchni, wydajna, niezawodna, no i wszyscy u nas w domu uwielbiaja soki a teraz maja takie swiezo wyciskane,najlepsze
ajza
 

Re: Nowoczesna kuchnia

Postprzez lejla7 » poniedziałek, 22 lipca 2019, 13:11

Nie potrzeba zbyt wiele inspiracji, jeśli masz konkretny plan oraz wiedzę na temat jak ma wyglądać Twoje mieszkanie czy dom. Dzięki kuchnie ze stali nierdzewnej możesz spełnić swoje marzenie o porządku, szybkości sprzątania oraz wyglądzie jak z prawdziwej restauracji profesjonalnej kuchni! :D
lejla7
 
Posty: 200
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2019, 10:57

Re: Nowoczesna kuchnia

Postprzez aram » czwartek, 25 lipca 2019, 12:38

bardzo mi się podobają takie rozwiązania
aram
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 25 lipca 2019, 12:35

Re: Nowoczesna kuchnia

Postprzez Kasia33 » czwartek, 25 lipca 2019, 13:53

nowoczesna kuchnia z wyspą jest coraz modniejsza. Daje wiele więcej możliwości, zwiększa przestrzeń oraz więcej osób naraz może przebywać.
Kasia33
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 18 grudnia 2018, 07:55

Re: Nowoczesna kuchnia

Postprzez olka » niedziela, 11 sierpnia 2019, 15:29

Wyobrażenie mojej nowoczesnej kuchni to duża przestrzeń zagospodarowana z głową i gustownie. Powinny znajdować się w niej meble i sprzęt najwyższej klasy by całość tworzyła piękna przestrzeń. Meble moim zdaniem powinny być wykonane na wymiar, a sprzęt powinien znajdować się w zabudowie. Wybierając sprzęt AGD warto postawić na dobrą polska markę i jej elegancki wygląd, a taki właśnie znalazłam w Solgaz. Innowacyjne rozwiązania, jak "gaz pod szkłem" czy nowoczesne rozwiązania jak samoistne uruchamianie się okapu w chwili wykrycia gotowania ułatwiają codzienne czynności związane z gotowaniem.
olka
 

Re: Nowoczesna kuchnia

Postprzez nikaa » wtorek, 13 sierpnia 2019, 19:13

a dla mnie nowoczesność idzie w parze z funkcjonalnością. Jesli chodzi o kuchnię to z reguły zmagamy się z wiecznie zagraconymi blatami. Ja znalazłam na to dobre rozwiązanie - system MODERN BOX z firmy GTV. Bardzo dobra jakość, niewygórowana cena i szybka dostawa.
nikaa
 

Re: Nowoczesna kuchnia

Postprzez szatynkowa » wtorek, 20 sierpnia 2019, 20:36

ja ogolnie nie jestem jakas wielka fanka sprzetow do kuchni ale bardzo przypadla mi do gustu wyciskarka wolnoobrotowa Midea ktora dostalam od meza w prezencie :) nie wiem jak ja moglam bez niej funkcjonowac wczesniej :D
szatynkowa
 

Re: Nowoczesna kuchnia

Postprzez emilka1 » środa, 21 sierpnia 2019, 16:21

Kuchnia wcale nie musi być nie wiadomo jak wielka, żeby dało się w niej rozsądnie ulokować meble i by miejsca do gotowania było wystarczająco dużo. Tu http://www.jago-kuchnie.com.pl/meble-ku ... lonie.html można sprawdzić jakie duże szafy kuchenne są modne.
emilka1
 
Posty: 88
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2019, 08:45

Re: Nowoczesna kuchnia

Postprzez nyszka » niedziela, 25 sierpnia 2019, 14:26

Meble w kuchni to jedno, inną równie ważną kwestią są niewątpliwie naczynia. Dla osób, które na co dzień gotują mają one istotne znaczenie. Teraz na szczęście jest spory wybór dobrej jakości i renomowanych marek garnków czy patelni. Ja już od jakiegoś czasu szukałam dużej patelni ceramicznej. Ostatecznie zdecydowałam się na zakup jednej z tych, które znalazłam na stronie https://naczynia.olkusz.pl/patelnie-ceramiczne . Jestem bardzo z niej zadowolona i mam nadzieję, że posłuży mi długie lata podobnie jak poprzednia.
nyszka
 
Posty: 410
Dołączył(a): piątek, 17 maja 2019, 19:52

Postprzez » niedziela, 25 sierpnia 2019, 14:26

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron