Gdzie na wakacje?

Re: Gdzie na wakacje?

Postprzez traston » wtorek, 13 sierpnia 2019, 09:30

My postanowiliśmy pozostać w kraju. Dzieci zdecydowanie lepiej się czują wśród rodaków i rówieśników mówiących w tym samym języku. Przeglądamy właśnie noclegi Zakopane tanio w centrum, co by nie musieć za dużo spacerować. Nasze dzieci są strasznie marudne, dlatego centrum to jedyna opcja. Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze coś wybrać :D
traston
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 13 sierpnia 2019, 09:27

Postprzez » wtorek, 13 sierpnia 2019, 09:30

 

Re: Gdzie na wakacje?

Postprzez Lechu_Prechu » piątek, 16 sierpnia 2019, 11:12

Jak dla mnie wakacje liczą się tylko i wyłącznie gdzieś nad wodą. Ostatnio kupiłem sobie nowe pagaje na https://gokajak.com/pagaje-92, więc nie można tego jakoś nie sprawdzić i nie pojechać na najbliższe jezioro lub rzekę. Myślę, że kajakarstwo to jest naprawdę mój ulubiony sport, może czasami nawet wyczynowy.
Lechu_Prechu
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 14 sierpnia 2019, 14:49

Re: Gdzie na wakacje?

Postprzez RafalM » poniedziałek, 19 sierpnia 2019, 07:40

Polecam wybrać się nad jezioro toba w Indonezji. Bardzo piękne miejsce, które warto odwiedzić.
Firma Dua Benua posiada bardzo ciekawą ofertę którą dostosowują do potrzeb klienta. Polecam.
RafalM
 
Posty: 74
Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2019, 06:22

Re: Gdzie na wakacje?

Postprzez Wycieczkowo » piątek, 23 sierpnia 2019, 14:59

Ja wakacje spędzam z dziećmi w górach. Zabieram je na szlaki górskie, uczę jak się powinno zachowywać w górach, pokazuje rośliny. Mają z tego wiele radości. Tym razem jedziemy na szlak na Trzy Korony. Prosty dla dzieci, można spłynąć także Dunajcem. Myślę, że to dobry pomysł na wakacje, co uważacie? :D
Wycieczkowo
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 23 sierpnia 2019, 14:53

Re: Gdzie na wakacje?

Postprzez Koteczkowa33 » środa, 28 sierpnia 2019, 10:43

A ja byłam w Turcji i wybrałam sobie wakacje w biurze podróży CoralTravel. jak dla mnie super wybór hoteli. Poza tym bardzo miła i pomocna obsługa.
Koteczkowa33
 

Re: Gdzie na wakacje?

Postprzez RafalM » środa, 28 sierpnia 2019, 11:32

Hej. Ja śmiało polecam wakacje w indonezji. Jeździmy tam od kilku lat z firmą Dua Benua i za każdym razem wracamy z żoną zadowoleni.
Bardzo fajne jest to, że możemy sobie wybrać, czy chcemy aktywnie spędzić wakacje i wtedy firma dopasuje nam tak dni, byśmy zwiedzili jak najwięcej, czy wolimy
spędzić dni w bardziej spokojny sposób i bardziej wypocząć - Każde z tych opcji polecam :)
RafalM
 
Posty: 74
Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2019, 06:22

Re: Gdzie na wakacje?

Postprzez gabi11 » piątek, 30 sierpnia 2019, 09:41

Spodziewam się, że pewnie już większość z Was już jest po wakacjach, więc liczę, że ktoś pomoże mi znaleźć atrakcyjne noclegi nad morzem. :) Na razie znalazłam ciekawe miejsce (http://www.solaris.turystyka.pl/) i zastanawiam się czy tam zarezerwować domek. Jeśli też macie jakieś ciekawe propozycje to dajcie znać. Z góry dziękuję za odpowiedzi. :)
gabi11
 
Posty: 19
Dołączył(a): poniedziałek, 29 października 2018, 13:03

Re: Gdzie na wakacje?

Postprzez calineczka » niedziela, 1 września 2019, 12:14

Z egzotycznych kierunków ja polecam Azję np. Singapur, Wietnam, Japonia, Indie itp. Inna kultura, przepiękne widoki, dużo kolorów i uśmiechniętych ludzi :) Możecie zapytać o ofertę wycieczki w biurze CT Poland. Zajmują się planowaniem zorganizowanych wypraw, w cenie których macie wszystko wliczone - przeloty, ubezpieczenie, noclegi, wyżywienie itp. To bezpieczna i sprawdzona opcja podróżowania.
calineczka
 
Posty: 49
Dołączył(a): wtorek, 22 sierpnia 2017, 12:04

Re: Gdzie na wakacje?

Postprzez Werox111 » środa, 4 września 2019, 11:54

Jak wakacje z dziećmi to zdecydowanie polecam jedno, sprawdzone miejsce - baseny termalne czechy . Spędziliśmy tam z moją rodziną wyjątkowy czas. Nawet zwiedzaliśmy góry Karpacz. Było przecudownie.
Werox111
 
Posty: 80
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lipca 2019, 10:30

Re: Gdzie na wakacje?

Postprzez ariana » piątek, 6 września 2019, 18:42

No jak chcecie przeżyć naprawdę niezłe wakacje, aktywnie i oryginalnie to najlepiej udać się w góry. Przykładowo fantastyczne atrakcje turystyczne w Pieninach są, zobaczcie chociażby na stronie http://semsport.pl na co się możecie skusić. Myślę, że już sam fakt, że góry są piękne już człowieka też zachęca do odwiedzenia takich miejsc. A gdy można skorzystać z wielu też dodatkowych atrakcji, to już w ogóle...
ariana
 

Postprzez » piątek, 6 września 2019, 18:42

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wakacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron