meble na wymiar

meble na wymiar

Postprzez matttt » wtorek, 7 maja 2019, 08:11

Cześć. Firma w Krakowie która zajmuje się produkcją mebli na wymiar, dokładnie chodziłoby mi o kuchnię, choć nie wykluczam też zamówienia umeblowania do innych pomieszczeń. Możecie doradzić kogoś konkretnego? Wysoka jakość materiałów, ciekawy dopasowany projekt, rozsądne warunki cenowe? Gdzie szukać?
matttt
 

Postprzez » wtorek, 7 maja 2019, 08:11

 

Re: meble na wymiar

Postprzez robikii » środa, 8 maja 2019, 07:27

Ja bym zostawił namiar na Solarz-a, na stronie kuchniesolarz.pl można ich ofertę znaleźć. O szczegóły najlepiej już pytać telefonicznie. Kompetentna obsługa, dobry szybki kontakt, jeśli chodzi o samą organizację zamówienia nie mogę na nic narzekać. Meble kuchenne w najnowszym modnym designie, wykończone perfekcyjnie.
robikii
 

Re: meble na wymiar

Postprzez sabi11 » piątek, 9 sierpnia 2019, 02:41

W przypadku mebli na wymiar to proponuję sprawdzoną, rzetelną firmę z wieloma realizacjami na koncie spod Warszawy - Wiór Płyt z Wyszkowa. Bardzo dbają o szczegóły i estetykę wykończenia, co chyba jest najważniejsze przy efekcie końcowym. W dodatku oferują bezpłatne pomiary u klienta i wycenę. Firma oczywiście oferuję projektowanie i montaż końcowy.
sabi11
 
Posty: 18
Dołączył(a): piątek, 7 czerwca 2019, 18:45

Re: meble na wymiar

Postprzez Arekkk » piątek, 9 sierpnia 2019, 06:44

robikii napisał(a):Ja bym zostawił namiar na Solarz-a, na stronie kuchniesolarz.pl można ich ofertę znaleźć. O szczegóły najlepiej już pytać telefonicznie. Kompetentna obsługa, dobry szybki kontakt, jeśli chodzi o samą organizację zamówienia nie mogę na nic narzekać. Meble kuchenne w najnowszym modnym designie, wykończone perfekcyjnie.

Tez polecam
Arekkk
 

Re: meble na wymiar

Postprzez Roeri54 » niedziela, 11 sierpnia 2019, 09:36

Też zastanawiam się nad takimi.

_

zachowek
Roeri54
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 11 sierpnia 2019, 09:14

Re: meble na wymiar

Postprzez alex44 » czwartek, 12 grudnia 2019, 07:54

Ja mam meble wymiar. Pomógł mi w tym https://www.poznaniak.pl/
Tam było ogłoszenie stolarza.


Ostatnio przesunięty w górę czwartek, 12 grudnia 2019, 07:54 przez: Anonymous.
alex44
 

Postprzez » czwartek, 12 grudnia 2019, 07:54

 


Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron