Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe

Postprzez edyta126p » poniedziałek, 12 września 2016, 08:25

Zastanawiam się na soczewkami kontaktowymi. Jeszcze nie nosiłam wcześniej i nie wiem czy kupić dwutygodniowe czy miesięczne. Co sądzicie o takiej marce jak Soflens http://www.soczewki.kontaktowe.com/soczewki_miesieczne-k31-0-3-default.html. Będą dobre? Zbadałam się już u okulisty i wiem jakie mogę mieć soczewki. Jednak nie wiem która marka będzie najlepsza.
edyta126p
 
Posty: 51
Dołączył(a): poniedziałek, 12 września 2016, 08:19

Postprzez » poniedziałek, 12 września 2016, 08:25

 

Re: Soczewki kontaktowe

Postprzez Mia_87 » piątek, 2 grudnia 2016, 07:22

Najlepiej idź do okulisty on ci dobierze odpowiednie soczewki. Dla każdego co innego jest dobre, więc za bardzo nie ma jak ci doradzić, lekarz ci przepisze odpowiednie
Mia_87
 
Posty: 55
Dołączył(a): środa, 30 listopada 2016, 12:14

Re: Soczewki kontaktowe

Postprzez Karolek » piątek, 3 marca 2017, 11:27

Moim zdaniem warto zastanowić się nad wizytą u okulisty. Zdecydowanie jest to najlepszy pomysł. Jeśli jednak chcesz samodzielnie dobrać soczewki, to bierz http://acuvue.pl - są najpopularniejsze, więc najprawdopodobniej i dla Ciebie będą dobre. Wizyta u okulisty jest jednak najlepszym pomysłem nie tylko ze względu na to, iż wybierze on najlepsze soczewki, ale też pokaże Ci, jak je zakładać i ściągać, a to naprawdę nie jest takie proste.
Karolek
 

Re: Soczewki kontaktowe

Postprzez nawrat » piątek, 28 kwietnia 2017, 09:21

Bez okulisty bezpieczniej jest samemu nie podejmować tej decyzji, bo można sobie zaszkodzić, nawet wybierając niby najlepszy produkt. Sami nie wiemy tak do końca, które sprawdzą się najlepiej dla naszego wzroku i oczu, a soczewek na rynku jest od groma. Ja bym odradzała jakiekolwiek zakupy przed konsultacją z okulistą, bo może się okazać, że trzeba będzie specjalnie wyrabiać soczewki, zamiast kupować gotowce w sklepach optycznych.
nawrat
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 27 kwietnia 2017, 07:54

Re: Soczewki kontaktowe

Postprzez Brabella » poniedziałek, 22 maja 2017, 08:46

dokładnie, okulista i dobranie odpowiednich soczewek, naprawdę założenie ich pierwszy raz w życiu nie jest takie proste ;)
Brabella
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 22 maja 2017, 08:40

Re: Soczewki kontaktowe

Postprzez zonerka » wtorek, 30 maja 2017, 09:02

Skoro już wiesz, jakie powinnaś nosić, to dobrze jest szukać po tych producentach, którzy je wytwarzają - często dostępność wariantów tygodniowych i miesięcznych pozwoli szybciej podjąć decyzję. Szkoda, że nie zapytałaś okulisty, jak u niego byłaś, ale teraz wystarczy poszukać opinii na temat obu wariantów soczewek w internecie, a jeśli nadal będziesz mieć wątpliwości, wybierz się do optyka na konsultacje.
zonerka
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek, 29 maja 2017, 13:48

Re: Soczewki kontaktowe

Postprzez KowalskiM2 » czwartek, 31 sierpnia 2017, 21:19

Bardzo ważne jest gdy mamy wadę wzroku aby zbadać nasze dzieci pod tym względem ponieważ one często nawet nie wiedzą czy takie coś mają, a może się to okazać skuteczne w wyleczeniu ich z tej wady. Każdą wadę wcześnie wykrytą u dziecka da się praktycznie wyleczyć, najlepiej zabrać naszą pociechę do dziecięcego okulisty, który nas uświadomi czy coś jest nie tak czy raczej wszystko w porządku. Nawet jeśli my nie mamy wady to warto zabrać na kontrolne badanie dzieciaczki.
KowalskiM2
 
Posty: 56
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 20:56

Re: Soczewki kontaktowe

Postprzez rammer » piątek, 6 października 2017, 09:30

ja mam wrażenie że teraz medycyna poszła tak na przód i nie warto się katować okularami i soczewkami. Można przecież wykonać laserową korekcje wzroku, klinika optegra takie wykonuje i to nowoczesnymi laserami, najlepszy z zabiegów Lentivu trwa zaledwie kilka sekund, a jakoś widzenia jest nie do porównania.
rammer
 

Re: Soczewki kontaktowe

Postprzez KowalKos » niedziela, 22 października 2017, 23:26

Zastanawiam się nad laserową korekcją wzroku bardzo poważnie. Od dwóch lat moja wada się nie pogłębia a mam kilku znajomych, którym ten zabieg naprawdę poprawił komfort życia. Ostatnio (prawie dwa miesiące temu...) mąż mojej znajomej czekała korekcja wady wzroku. Poddaj się jej i jego rekonwalescencja trwała bardzo krótko - nie wspomina źle samego zabiegu, nie miał żadnych powikłań,niemal od razu zaczął normalnie funkcjonować.
KowalKos
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 22 października 2017, 22:57

Re: Soczewki kontaktowe

Postprzez brtdd » wtorek, 24 października 2017, 15:08

Często noszę soczewki, szczególnie na jesieni i w zimie doceniam, nic tak nie denerwuje jak zaparowane albo mokre okulary, jedyny problem to to że przez soczewki pieką mnie oczy bo szybciej się wysuszają ale na to też znalazłam swój sposób, rano przed założeniem wkraplam sobie krople hialeye free, mozna je z soczewkami stosować inoszenie jest dużo przyjemniejsze bo soczewek nie czuć praktyznie
brtdd
 

Postprzez » wtorek, 24 października 2017, 15:08

 

Następna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron