Panele czy parkiet?

Re: Panele czy parkiet?

Postprzez jolciaa » poniedziałek, 20 maja 2019, 04:12

A może warto byłoby postawić na płytki? Dzisiejsze mają naprawdę już naprawdę cechują się wysokimi walorami estetycznymi. W szczególności możecie sobie zauważyć to tutaj http://plusoutlet.pl/do/cat/plytki_cera ... e,-gresowe . Tam znajdziecie najnowsze kolekcje, porządnych płytek.
jolciaa
 

Postprzez » poniedziałek, 20 maja 2019, 04:12

 

Re: Panele czy parkiet?

Postprzez Milosz5 » poniedziałek, 27 maja 2019, 17:19

Warto zastanowić się, co będzie najkorzystniejszym wyborem w danej sytuacji.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Panele czy parkiet?

Postprzez Grzesiek112 » wtorek, 4 czerwca 2019, 11:22

wojtekgmo3 napisał(a):Zależy od pomieszczenia. W salonie mamy parkiet, jednak w pokojach są panele. Uznałem, że tak będzie lepiej, bo cena byłaby za wysoka, gdyby wszędzie był parkiet.


Dokładnie, zależy od pomieszczenia. Nie wszędzie pasuje wszystko. Na podłodze można położyć nie tylko panele czy parkiet: Kafelki, glazura, terakota. Na czym polega różnica i co wybrać? Możliwości są duże, ale tak jak wspomniałeś, niektóre rozwiązania mogą faktycznie kosztować sporo. Ważne, aby dobrać wszystko do swojego gustu :wink:
Grzesiek112
 
Posty: 65
Dołączył(a): wtorek, 30 kwietnia 2019, 08:47

Re: Panele czy parkiet?

Postprzez Psytka » środa, 19 czerwca 2019, 09:09

Moim zdaniem lepsza jest podłoga z drewna. Przede wszystkim drewno jest bardziej wytrzymałe dzięki czemu podłoga posłuży dłużej. Poza tym jest estetyczniejsze i wygląda naturalnie. Wiem, że ktoś może powiedzieć, że są panele imitujące drewno ale to jednak nie to samo co prawdziwa, drewniana podłoga. Jeśli chcecie zamówić podłogę z drewna to zerknijcie na ofertę firmy Baltic Wood https://www.balticwood.pl/dlaczego-deska-warstwowa . Tu możecie kupić podłogi z desek warstwowych, które są bardzo estetyczne i solidne.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Panele czy parkiet?

Postprzez amiszq » niedziela, 30 czerwca 2019, 15:52

Wybrałbym panele, chociażby ze względu na cenę oraz łatwość w montażu i czyszczeniu. Panele podłogowe dobrych firm potrafią być równie efektowne co drewniany parkiet. Nastały takie czasy, gdzie możemy swobodnie wybierać z różnych wzorów pod nasze upodobania.
amiszq
 
Posty: 47
Dołączył(a): piątek, 24 maja 2019, 19:05

Re: Panele czy parkiet?

Postprzez looney » poniedziałek, 8 lipca 2019, 20:22

Remont domu to straszne przedsięwzięcie. Niby fajnie, ale jednak dużo roboty przy tym. No ale doradzę wam dobre wylewki podłogowe Łódź z jastrychu.
looney
 
Posty: 102
Dołączył(a): niedziela, 21 października 2018, 10:35

Re: Panele czy parkiet?

Postprzez Mia » czwartek, 11 lipca 2019, 12:22

Moim zdaniem lepiej postawić na panele ze względu na cenę, łatwość montażu, utrzymania w czystości i zmiany jeśli znudzi nam się wygląd pomieszczenia :)
Mia
 
Posty: 98
Dołączył(a): środa, 3 lipca 2019, 09:07

Re: Panele czy parkiet?

Postprzez Milosz5 » środa, 21 sierpnia 2019, 10:23

Jak dla mnie, jest wiele sposobów na to, by odpowiednio zadbać o Wasze wnętrza.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Panele czy parkiet?

Postprzez amiszq » niedziela, 25 sierpnia 2019, 14:25

Ja preferuję panele, ale tak na prawdę decyzja należy do ciebie co tobie się bardziej podoba. Skoro już remontujesz warto trochę się do tego przyłożyć, aby nie żałować podjętych decyzji. Ja wykorzystałem podkład nieblokujący ciepła na ogrzewanie podłogowe super sprawa. Warto w niego zainwestować.
amiszq
 
Posty: 47
Dołączył(a): piątek, 24 maja 2019, 19:05

Re: Panele czy parkiet?

Postprzez remontowy » czwartek, 29 sierpnia 2019, 22:21

To też wszystko kwestia gustu. Najważniejsze to znaleźć miejsce, gdzie znajduje się różnego rodzaju wyposażenie, tak, aby było w czym wybierać. Dla mnie całkiem sensownym rozwiązaniem są wyszukiwarki produktów np: https://www.ceneo.pl/Budowa_i_remont i dzieki temu moglam porownac sobie cene i opinie na temat najbardziej interesujacych mnie modeli :)
remontowy
 

Postprzez » czwartek, 29 sierpnia 2019, 22:21

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron