Projekt ogrodu

Re: Projekt ogrodu

Postprzez czerwona » piątek, 28 czerwca 2019, 07:39

Jeśli się na tym nie znacie to chyba jednak najlepiej bedzie jeśli skorzystacie z pomocy fachowców. Oni z pewnością urządzam wam projekt ogrodu waszych marzeń. :)
czerwona
 
Posty: 19
Dołączył(a): wtorek, 12 września 2017, 08:42
Lokalizacja: Łódź

Postprzez » piątek, 28 czerwca 2019, 07:39

 

Re: Projekt ogrodu

Postprzez rafon » poniedziałek, 8 lipca 2019, 08:47

Żeby nadać oryginalny charakter swojemu ogródkowi polecam umieścić w nim stół granitowy. U mnie prezentuje się on doskonale, wszyscy znajomi zwracają na niego uwagę. Ponadto element ten jest niezwykle praktyczny i trwały na lata.
rafon
 
Posty: 83
Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2019, 12:21

Re: Projekt ogrodu

Postprzez dajata » czwartek, 25 lipca 2019, 11:45

Ja się tym nie martwię, bo kupuję projekt Uroczy https://www.mgprojekt.com.pl/uroczy od MG PROJEKT i tam nie mam za dużego miejsca na ogród. Działka mi też na to nie pozwala. Zagospodaruję tylko teren tak, jak wskazują w przykładowej realizacji. A Wy go już może wiedzieliście? Dla mnie jest idealny!
dajata
 

Re: Projekt ogrodu

Postprzez wiktoria68 » piątek, 26 lipca 2019, 11:35

Ciekawa jestem, czy w Waszych projektach dotyczących aranżacji ogrodu znajduje się miejsce na saunę. To teraz bardzo modne by mieć saunę, poza tym bardzo zdrowe i relaksujące. Widziałam na stronie https://www.domki-sodas.pl/ Saunę Azal , która bardzo mi sie spodobała i idealnie komponowałaby mi się w ogrodzie. Można ją zamówić w dwóch kolorach, klasycznego drewna oraz w kolorze białym. Wygląda jak domek ogrodowy i jest tak zorganizowana, że w środku oprócz sauny jest jeszcze wygodny przedsionek.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Projekt ogrodu

Postprzez Milosz5 » piątek, 26 lipca 2019, 11:54

Jak dla mnie, to kwestia skali. Nie ma co ukrywać, że jeśli planujecie większe ogrody, to warto rozważyć wykorzystanie nowoczesnych systemów nawadniania.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Projekt ogrodu

Postprzez Angelika2 » piątek, 9 sierpnia 2019, 10:21

Wlasciwy projekt ogrodu nie zawsze moze byc latwym zadaniem. Zalezy tez sporo od powierzchni jaką dysponujemy. Jesli jest jej sporo to warto zakupic odpowiednie narzedzia ogrodowe do pielegnacji trawnika. Np na tej stronie https://skladczesci.pl/Czesci_do_kosy mozna zakupic czesci do kosy, ale i do traktorka, kosiarki czy pilarki. Wszystko jest w jednym miejscu :) Lepiej czasem zakupic element zamienny niz wykladac niepotrzebnie pieniadze na nowy sprzet
Angelika2
 

Re: Projekt ogrodu

Postprzez kam_ann » piątek, 23 sierpnia 2019, 18:11

Wziałem projektanta do ogrodu, żeby jakoś to wyglądało, miało ręce i nogi. Jednak chciałem wprowadzić kilka poprawek, ponieważ byłem zdecydowany na zakup altany ogrodowej z https://drewnolandia.pl/ bo odpowiadało mi ich wykonanie i kolor. Teraz szukam mebli ogrodowych, żeby dopasować do całości, a resztę zostawiam już w rękach projektanta.
kam_ann
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 23 sierpnia 2019, 18:02

Re: Projekt ogrodu

Postprzez gabi11 » czwartek, 29 sierpnia 2019, 08:37

To prawda, że dla osób, które się na tym kompletnie nie znają, projektowanie ogrodu może okazać się niełatwym zadaniem. Dlatego warto podpytać znajomych, może się na tym znają albo mają namiary na jaką osobę, która zaprojektuje wam ogród marzeń.
gabi11
 
Posty: 19
Dołączył(a): poniedziałek, 29 października 2018, 13:03

Re: Projekt ogrodu

Postprzez marven » czwartek, 29 sierpnia 2019, 13:25

Ja planuje kupić w przyszłym roku otoczak biały i wyłożyć nim ścieżkę w ogrodzie i oczko wodne.
marven
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 29 sierpnia 2019, 06:38

Re: Projekt ogrodu

Postprzez jelena » czwartek, 29 sierpnia 2019, 16:22

Zawsze marzył mi się ogród, najlepiej bujny, taki jak w zaczarowanym ogrodzie. Obawiam się, że to tylko mrzonki, bo czegoś takiego jak na razie i udało mi się wyhodować. Zobaczymy co czas pokaże...
jelena
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 29 sierpnia 2019, 15:59

Postprzez » czwartek, 29 sierpnia 2019, 16:22

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości