reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez luka14 » wtorek, 29 maja 2018, 12:59

Teraz to tylko pozycjonowanie, no i sieci społecznościowe. Bez tego ani rusz.
luka14
 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 29 maja 2018, 12:15

Postprzez » wtorek, 29 maja 2018, 12:59

 

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez Kamilka75 » piątek, 8 czerwca 2018, 07:19

Myślę, że nie muszę Cię przekonywać, że najlepszą reklamą dla witryny i bloga firmowego jest oczywiście pozycjonowanie łódź . Ta forma reklamy pozwala przede wszystkim na wypromowanie strony w sieci, zwiększenie jej popularności, widoczności, a w drugą stronę, ruchu na niej. Przekłada się to oczywiście na zwiększenie liczby klientów, a to rzecz jasna większy zysk i możliwość późniejszego rozwoju. Na Twoim miejscu spróbowałabym właśnie z pozycjonowaniem na samym początku.
Kamilka75
 

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez mczay » poniedziałek, 23 lipca 2018, 16:43

Bardzo dobrym sposobem na reklamę firmy (bez względu czy działa ona internetowo czy stacjonarnie) jest film promocyjny. Tego Typu film nie tylko trafia do potencjalnych klientów, ale także do potencjalnych pracowników, a więc grono odbiorców jest szerokie. Przy nagrywaniu takiego filmu polecam Ci Studio Rondo, którego wysokiej jakości filmy powstają dzięki studio greenbox . Myślę, że taki film przyniesie Ci satysfakcję i szybkie efekty.
mczay
 
Posty: 59
Dołączył(a): piątek, 6 lipca 2018, 10:24

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez nokala » poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 16:35

Ja słyszałam, że dla ecommerce niezłym rozwiązaniem jest zainwestowanie w automatyzację marketingu. Znajomy polecał mi system edrone, dlatego też znalazłam go w sieci: https://edrone.me/ czy mieliście może do czynienia z tym systemem? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie opinie.
nokala
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 13 sierpnia 2018, 16:24

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez rad75 » środa, 15 sierpnia 2018, 13:55

To prawda, treści muszą być naprawdę dobrej jakości, bo bez tego statystyki polecą na łeb na szyję.
rad75
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 15 sierpnia 2018, 13:12

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez Derek33 » wtorek, 27 sierpnia 2019, 12:22

Jeśli chodzi o sprzedaż to zdecydowanie najlepsze wyniki w internecie osiąga się dzięki pozycjonowaniu. Dlatego jak znajdziesz chwilę to zdecydowanie polecam sprawdzić ofertę https://bitec.net.pl/ ponieważ współpracujemy i naprawdę wygląda to coraz lepiej. Dobrze jest mieć wsparcie w osobie z branży od wielu lat, ponieważ potrafi poprowadzić to tak, aby jego klienci mieli jak najlepsze wyniki w zakresie klientów oraz zysków.
Derek33
 

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez Tymia09 » wtorek, 27 sierpnia 2019, 22:52

Warto postawić content marketing https://biznes.interia.pl/firma/news/era-content-marketingu-postaw-na-wartosciowa-tresc,2624922,1852, to bardzo skuteczny sposób na reklamę swojej strony czy firmy, może także pomóc w pozycjonowaniu.
Tymia09
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 27 sierpnia 2019, 19:20

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez archiwum12 » środa, 28 sierpnia 2019, 12:38

Myślę, że dobra reklama to podstawa. Szczególnie gdy zakładamy nowy biznes, musimy zainwestować w reklamę. W internecie można się reklamować np. na Facebooku, można założyć w tym celu fanpage. Poza tym dobrym pomysłem są też ciekawe, niebanalne ulotki. Można zamówić ulotki składane na 3 w firmie Beprint. Myślę, że przykują uwagę klienta.
archiwum12
 
Posty: 61
Dołączył(a): czwartek, 15 sierpnia 2019, 19:49

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez kardinale » piątek, 30 sierpnia 2019, 15:46

Udało się znaleźć informacje na ten temat https://wedo.pl/
kardinale
 
Posty: 866
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2019, 11:56

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez swiatmarketingu » niedziela, 13 października 2019, 19:50

Jaka według Was jest skuteczna optymalizacja działań marketingowych? Zastanawiam się nad działaniami, które na prawdę będą skuteczne. Eye tracking, lub jakieś inne badania chciałbym przeprowadzić w swojej firmie. Wy coś takiego wprowadzacie do swojego biznesu? :wink:
swiatmarketingu
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 13 października 2019, 19:41

Postprzez » niedziela, 13 października 2019, 19:50

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron