Fryzjer Warszawa

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez Warszavka88 » wtorek, 16 lipca 2019, 13:23

Warszawa jest szeroka i długa więc każdy wybierze sobie taki salon, który jest w najlepszy i jest w miarę blisko miejsca zamieszkania. Taka prawda. Co do Magii Blondu, jak dla mnie salon rewelacyjny, nie dość że pod względem jakości obsługi, farbowania włosów itd, to jeszcze w dodatku pod względem estetycznym. Bardzo ładnie urządzony i bardzo czysto.
Warszavka88
 

Postprzez » wtorek, 16 lipca 2019, 13:23

 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez MartynaS » sobota, 24 sierpnia 2019, 20:34

Wedlug mnie dobrze że są takie uslugi jak fryzura okolicznościowa z dojazdem w Warszawie - jesli przygotowujemy sie na wazne wydarzenia to nie zawsze mamy czas na ogarniecie wszystkiego, dlatego takie rozwiazanie jest strzalem w dziesiatke. Ja moge polecić Mobile Salon http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... -warszawa/ bo u nich wlasnie wykonywalam fryzure ślubną ktora swoją drogą byla bardzo przepiekna i porzadnie zrobiona - wytrzymala cale wesele do rana :)
MartynaS
 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez betti78 » środa, 28 sierpnia 2019, 17:49

Pamiętajcie, że sami też możecie fajne fryzurki zrobić sobie. Nawet w krótkim czasie... Możecie chociażby na stronie Remy-Hair.pl zamówić sobie włosy naturalne na clip in i pofantazjować z fryzurami. Bez jakichkolwiek ograniczeń... Ja już testowałam włosy doczepiane i jestem mega zadowolona.
betti78
 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez Banana » sobota, 31 sierpnia 2019, 11:18

W Warszawie najlepszy salon to Magia Blondu na Wilanowie, osobiście bym juz nie poszła gdzie indziej. Tutaj zawsze jestem zadowolona z efektu
Banana
 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez klarka » sobota, 31 sierpnia 2019, 11:27

A gdzie się ten salon znajduje? Nie znam za dobrze Wilanowa.
klarka
 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez alexix111 » wtorek, 24 września 2019, 01:04

A ja serdecznie polecam salon In Harmony, panie rewelacyjnie strzygą, farbują i czeszą na różnego rodzaju okazję. Chodzę tam już od roku i jak na razie nie szukam zastępstwa :)
alexix111
 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez EwaN » poniedziałek, 30 września 2019, 18:57

klarka napisał(a):A gdzie się ten salon znajduje? Nie znam za dobrze Wilanowa.

Tu masz adres magiablondu.pl/index.php/kontakt/ Łatwo trafić :)
EwaN
 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez klarka » poniedziałek, 30 września 2019, 19:03

Dzięki, sprawdziłąm na mapie, znajdę, jutro się umówię, bo teraz juz trochę późno. Ciekawe jak u nich z terminami...
klarka
 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez EwaN » poniedziałek, 30 września 2019, 19:31

Możesz się też umówić przez formularz na ich stronie, to od razu zobaczysz jaki termin jest wolny, ale czasami udaje się umówić nawet z dnia na dzień, zalezy co akurat chcę robić. Bo wiadomo na kompletną metamorfozę dłuzej się czeka, bo to więcej czasu zabiera.
EwaN
 

Re: Fryzjer Warszawa

Postprzez Majkamajeczka » czwartek, 24 października 2019, 03:18

Ja od kilku miesięcy chodzę do In Harmony i jestem bardzo zadowolona z usługi farbowania i strzyżenia, polecam :)
Majkamajeczka
 

Postprzez » czwartek, 24 października 2019, 03:18

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości