Trądzik - jaki krem ?

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez jakataka » środa, 31 lipca 2019, 20:41

Nie mam jakichs wielkich problemów z trądzikiem, a wszelkie wypryski traktuje punktowo takim żelem: https://www.doz.pl/apteka/p134366-Enilo ... towy_10_ml
jakataka
 

Postprzez » środa, 31 lipca 2019, 20:41

 

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez 96pawel » wtorek, 6 sierpnia 2019, 12:29

Warto przetestować krem z konopi. Jego zastosowanie zapewni odpowiednie nawilżenie, które jest niezwykle istotne przy trądziku. Jednocześnie ma lekką formułę, która nie obciąża i tak wrażliwej skóry. Krem Medical Hemp https://medicalhemp.pl/produkt/krem-pielegnacyjny-do-twarzy/ z olejem z konopi sprzyja regeneracji i procesom gojenia skóry, ma udowodnione działanie przeciwświądowe i przeciwzapalne, a więc polecany jest przy zmianach spowodowanych trądzikiem.
96pawel
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 16 stycznia 2018, 14:54
Lokalizacja: Tarnów

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Fikusik » poniedziałek, 26 sierpnia 2019, 15:50

Fajną serię kosmetyków profesjonalnych dla osób zmagających się z trądzikiem różowatym ma marka Nanili, ja używam produktów do codziennej pielęgnacji i sprawdzają się rewelacyjnie :)
Fikusik
 

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez emilka1 » środa, 4 września 2019, 14:05

Trądzik często jest ciężko wyleczyć i trzeba niekiedy długo stosować różne kosmetyki, by sobie pomóc i się pozbyć krostek. Nawet w późniejszym wieku może wystąpić problem z trądzikiem. Codziennie oczyszczam skórę rześkim tonikiem lawenda Hildegard Braukmann i dzięki temu skóra jest świeża i się nie błyszczy. Tonik bardzo mi się sprawdza. Kosmetyki tego typu przy trądziku to podstawa.
emilka1
 
Posty: 88
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2019, 08:45

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Elizkaaa » środa, 16 października 2019, 05:24

Zamiast tracić pieniądze na nowy krem, lepiej zainwestować w wizytę u specjalistę, osobiście mogę polecić dr.Krajewskiego (Klinika Krajewski) mają bogatą ofertę zabiegów na trądzik, z których warto skorzystać :D
Elizkaaa
 

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez pomponek » czwartek, 24 października 2019, 03:41

Moim problemem były głębokie blizny po trądziku, a najgorsze było to, że nic mi nie pomagało :( przypadkiem trafiłam do Kliniki Krajewski i dopiero tam odzyskałam nadzieję na to, że moja cera będzie w przyszłości ładnie wyglądać...profesjonalne zabiegi poskutkowały, obecnie choć jestem w trakcie leczenia to niezmiernie cieszę się z już uzyskanych efektów...
pomponek
 

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez anisia » piątek, 25 października 2019, 12:39

ja polecam od novaclear, jak już się go pozbędziesz i zostaną Ci przebarwienia to mają tez serie na przebarwienia która dobrze sobie daje z nimi radę.
anisia
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 25 października 2019, 12:25

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez OloXX » wtorek, 25 lutego 2020, 16:25

pomponek napisał(a):Moim problemem były głębokie blizny po trądziku, a najgorsze było to, że nic mi nie pomagało :( przypadkiem trafiłam do Kliniki Krajewski i dopiero tam odzyskałam nadzieję na to, że moja cera będzie w przyszłości ładnie wyglądać...profesjonalne zabiegi poskutkowały, obecnie choć jestem w trakcie leczenia to niezmiernie cieszę się z już uzyskanych efektów...


o rany, współczuję bardzo, wiem co to znaczy cierpieć przez blizny po trądziku
OloXX
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lutego 2020, 14:27

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Krystina » niedziela, 1 marca 2020, 12:00

Moja siostra boryka się z problemem trądziku. Od kilku miesięcy zaczęła używać wegańskiego kremu , który nie tylko nawilża ale też detoksykuje - CBD Cannabidiol Bielendy. Jak się okazuje olej z nason konopii ma zbawienny wpływ na cerę trądzikową. Nie ma co porównywać jej stanu cery sprzed używania tego kremu do teraz.
Krystina
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 5 listopada 2018, 07:42

Postprzez » niedziela, 1 marca 2020, 12:00

 

Poprzednia strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron