9 miesięcy

9 miesięcy

Postprzez klaudyka » wtorek, 12 marca 2019, 19:21

jak przetrwałyście 9 miesięcy ciązy? To dopiero poczatek a już mam huśtawki nastrojów, źle się czuję i ciągle płacze :(
klaudyka
 

Postprzez » wtorek, 12 marca 2019, 19:21

 

Re: 9 miesięcy

Postprzez capabana » niedziela, 17 marca 2019, 05:46

bywalo różnie ;) ale jakoś dało się przetrwać, bierz witaminy koniecznie, ja całą ciążę brałam mamadha premium, wyniki jak to stwierdził mój gin książkowe, dużo odpoczywaj jak możesz, znajdz sobie jakieś przyjemne zajęcie żeby móc się relaksować
capabana
 

Re: 9 miesięcy

Postprzez feala » czwartek, 2 maja 2019, 02:54

fajne te witaminki, kupiłam to mamadha, ginekolog pochwalił skład, co ciekawe nie mają zelaza a ja byłam przekonana ze żelazo trzeba brać, gin mi powiedział ze niekoniecznie, jesli nie mam anemii i wynki w normie to spokojnie dietą wszystko wyrównam
feala
 

Re: 9 miesięcy

Postprzez ksiezniczkasisi » sobota, 3 sierpnia 2019, 17:47

kazda ciaza inna, nie ma zlotego srodka niestety :) u mnie bywalo roznie, raz lepiej, raz gorzej :) ale milo wspominam, najbardziej obawialam sie porodu, jak sie okazalo niepotrzebnie bo bylo naprawde super, rodzilam w szpitalu Medicover, od poczatku wiedzialam, ze porod bedzie tam, moja siostra tam rodzila wiec wiedzialam co i jak, opieka super, oddzial polozniczy- rewelacja, jestem pod wrazeniem
ksiezniczkasisi
 
Posty: 371
Dołączył(a): czwartek, 15 listopada 2018, 20:09

Re: 9 miesięcy

Postprzez julajula » wtorek, 10 września 2019, 12:43

Jak byłam w ciąży to bardzo dużo czytałam, aby jak najlepiej przygotować się do przyjścia maluszka na świat. Moim ulubionym blogiem był zdecydowanie ten: http://ciaza-objawy.pl/ bardzo dużo się z niego dowiedziałam i mogę go polecić wszystkim przyszłym mamom :)
julajula
 
Posty: 42
Dołączył(a): środa, 14 sierpnia 2019, 10:04

Re: 9 miesięcy

Postprzez Liza » czwartek, 24 października 2019, 04:56

Wiadomo że każdy inaczej znosi ciąże- jest to jednak szczególny czas dla każdej kobiety. Trzeba o siebie wtedy szczególnie zadbac - i wykonać wszelkie niezbędne badania aby mieć pewnosć że maleństwo rozwija się tak jak należy. Badania przesiewowe powinno zrobic sie ok. 3 razy - tutaj http://badanieprenatalne.com/usg-genetyczne/ dowiecie sie wiecej na ten temat. Dbajmy o siebie ,kochane :)
Liza
 

Re: 9 miesięcy

Postprzez Kieres » wtorek, 14 stycznia 2020, 13:44

Jeśli natomiast ktoś potrzebowałby wykonać test ojcowski do celów prywatnych, polecam zajrzeć na stronę http://biogenetik.pl/pl/p/USTALANIE-OJC ... watnych/56.
Kieres
 
Posty: 446
Dołączył(a): czwartek, 27 kwietnia 2017, 07:43

Re: 9 miesięcy

Postprzez Kisza » środa, 5 lutego 2020, 12:47

9 miesięcy to faktycznie wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety. Jednakże poza troską o swojego maluszka, nie możemy zapominać także o trosce o swoje ciało. Bardzo pomocne w tym będzie masło do ciała . Produkty tego typu bowiem doskonale nawilżają i odżywiają skórę, a jednocześnie sprawiają, że jesteśmy mniej narażone na pojawienie się rozstępów, z którymi jak wiadomo bardzo trudno jest potem się uporać.
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Re: 9 miesięcy

Postprzez żanetka » sobota, 30 kwietnia 2022, 20:13

Ja miałam na początku trudny czas, obawiałam się mocno o zdrowie dziecka bo długo nie wiedziałam o ciąży i nie dbałam o siebie jak należy. Ale na szczęście badania prenatalne a dokładnie test nifty Poznań nie wskazał na ryzyko pojawienia się chorób u maluszka, dlatego od czasu poznania wyniku ciąża mijała mi już lekko i przyjemnie. Żadne dolegliwości nie zepsuły mi tego stanu, na szczęście humor też dopisywał.
żanetka
 
Posty: 49
Dołączył(a): niedziela, 26 września 2021, 16:39

Re: 9 miesięcy

Postprzez gabi4 » piątek, 6 maja 2022, 12:58

Byłam w bardzo podobnej sytuacji i ja tak samo od razu zapisałam się do lekarza i na różne badanie prenatalne. Trafiłam do pani doktor Rozmus-Warcholińskiej w Gyncentrum w Katowicach. To świetna placówka, z dobrymi lekarzami, w tym właśnie tą panią doktor.
gabi4
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 21 marca 2017, 13:14

Postprzez » piątek, 6 maja 2022, 12:58

 

Następna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości