Depresja i stres

Re: Depresja i stres

Postprzez Grenia » poniedziałek, 14 października 2019, 16:35

ja mialam tak stresujaca prace ze powoli wpadalam w depresje.. no masakra. Na niczym nie moglam sie skupic i czulam ze nic mi nie wychodzi. Pomyslalam wiec ze musze sie kogos poradzic. Dlugo szukalam dpowiedniego psychologa. Przeszukalam doslownie calą Warszawę i dopiero w Nowym Modlinie trafilam w odpowiednie ręce. Prywatna klinika Medox http://medox.org.pl/ wykonuje swoją prace jak nalezy bo ich psycholodzy mają dobre podejscie do pacjenta i spore doswiadczenie. Ja juz czuje sie znacznie lepiej
Grenia
 

Postprzez » poniedziałek, 14 października 2019, 16:35

 

Re: Depresja i stres

Postprzez AlinaP » niedziela, 17 listopada 2019, 18:54

Depresja bierze sie i z tego ze senior zaczyna czuc sie niepotrzebnym - nie ma sily ani motywacji do zycia. Warto wiec aby przebywal wsrod dobrych ludzi ktorzy pokaza mu ze jest inaczej. Moja babcia przebywa obecnie w domu seniora Pod Topolami - wlascicielami jest sympatyczne malzenstwo ktore organizuje swoim podopiecznym wiele ciekawych zajec na co dzien. To dobre miejsce dla kazdego seniora
AlinaP
 

Re: Depresja i stres

Postprzez glucio » środa, 22 stycznia 2020, 15:58

Mało osób tym wie, ale w dzisiejszym społeczeństwie bardzo dużo osób ma depresję, często nawet osoby, które na nią chorują, nie są tego świadome. Odwiedź ten serwis, a dowiesz się w jaki sposób olejki konopne potrafią zwalczyć depresję i zredukować stres w codziennym życiu.
glucio
 
Posty: 132
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 16:43

Re: Depresja i stres

Postprzez peleryna » sobota, 8 lutego 2020, 09:29

To prawda, wiele osób jest narażonych na ciągły stres. Mnie też to nie ominęło ale staram się walczyć ze stresem za pomocą miralo https://miralo.pl/ , chodzę też na jogę, basen, siłkę, bo trzeba jakoś ten stres rozładować.
peleryna
 
Posty: 99
Dołączył(a): środa, 24 października 2018, 06:51

Re: Depresja i stres

Postprzez Wera_1 » niedziela, 9 lutego 2020, 19:50

woda na stres i depresje? No eni wiem... na penwo jest bardzo istotna w diecie i nei mozna bez niej zyc, ale poza tym, warto sie skonsultowac z lekarzem, psychologiem, psychiatra, isc na joge, zajc sie czyms..
Wera_1
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 9 lutego 2020, 19:44

Re: Depresja i stres

Postprzez 77ewcia5 » wtorek, 25 lutego 2020, 10:32

przez stres w pracy zawsze miałam problem ze skórą, drapałam się, skóra była wysuszona i podrażniona ... w końcu problem na tyle się nasilił, że szukałam jakiegoś wsparcia w profesjonalnych kosmetykach i lekach, i tak też trafiłam na suplement diety - kapsułki Neoglandyna okazały się doskonałym rozwiązaniem, mają w składzie oleje omega 3 i 6 dzięki temu dbają o skórę od wewnątrz - po 2 tygodniach przyjmowania moja skóra stała się nawilżona, gładsza i ładniejsza. Polecam wszystkim nawet osobom z łuszczycą i innymi chorobami skóry.
77ewcia5
 
Posty: 131
Dołączył(a): środa, 18 października 2017, 17:04

Re: Depresja i stres

Postprzez Sjena » niedziela, 1 marca 2020, 00:22

Stres może powodować depresję Jednak zmiana trybu zycia z pewnością pomoże, warto zrobić to jak najszybciej aby nie popaść w depresję lub jesli już jest - nie poglebiac jej. W razie czego jeśli poczucie samotności nie minie - warto udać się do ośrodka w ktorym pomogą. Prywatna klinika Medox http://medox.org.pl/ nie od dziś z powodzeniem zwalcza depresję. Niestety depresja może nam zapędzić w różnego rodzaju nalogi jak np te zwiazane z naduzywaniem lekow na uspokojenie nich mozna wybrac sie na leczenie lekomani
Sjena
 
Posty: 175
Dołączył(a): poniedziałek, 27 stycznia 2020, 13:38

Re: Depresja i stres

Postprzez Voig » niedziela, 1 marca 2020, 20:27

Trzeba mieć jakieś hobby, odskocznię i tym podobne
Voig
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 1 marca 2020, 20:26

Re: Depresja i stres

Postprzez Racjonalny Konsument » poniedziałek, 25 maja 2020, 07:48

Też jestem zdania, że powinniśmy przykuwać dużą uwagę do naszego zdrowia. Szczególnie, gdy dotyczy to poniekąd naszego miejsca pracy. Choroby zawodowe profilaktyka to jedno z najczęściej wyszukiwanych haseł w Internecie wśród współczesnych pracowników. Dlatego konsultacje ze specjalistami z zakresu treningu mentalnego, dietetyki, czy fizjoterapii mogą przyczynić się do poprawy naszego zdrowia.
Racjonalny Konsument
 
Posty: 72
Dołączył(a): wtorek, 21 stycznia 2020, 14:44

Re: Depresja i stres

Postprzez Karo031 » sobota, 22 sierpnia 2020, 12:45

Jeśli mierzycie się z takim problemem jak depresja – wy czy wasi znajomi, przyjaciele lub ktoś z rodziny, to warto wiedzieć, ze są specjalne poradnie, które wspierają osoby cierpiące na depresję. Warto z tej pomocy skorzystać – nie trzeba w tym wszystkim być samemu. Polecam zwłaszcza specjalistów z https://virtus.bialystok.pl/, to fantastyczna kadra, która podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie i z pełnym zrozumieniem.
Karo031
 
Posty: 56
Dołączył(a): niedziela, 17 maja 2020, 19:12

Postprzez » sobota, 22 sierpnia 2020, 12:45

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości