nauczyciele

Re: nauczyciele

Postprzez Shutaro » środa, 25 września 2019, 04:06

Ja nie mógłbym pracować jako nauczyciel, zwłaszcza jak widzę jakie są współczesne dzieci.
Shutaro
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 25 września 2019, 04:00

Postprzez » środa, 25 września 2019, 04:06

 

Re: nauczyciele

Postprzez latawiec biały » piątek, 27 września 2019, 15:38

Jako, że forum mogą przeglądać też nauczyciele i pracownicy szkół to chciałbym ugryźć ten temat z nieco innej strony. Moja praca w pewnej mierze opiera się na prawie jednostek oświatowych, które bardzo często ulega istotnym zmianom. Aby być na bieżąco ostatnio zdecydowałem się skorzystać z e-szkolenia o nazwie "Przewodnik po krętych ścieżkach zmian prawa oświatowego od 1.09.2019" Znajdziecie je tutaj https://ecrklex.pl/ Super sprawa, dowiedziałem się wszystkiego co było mi potrzebne, nie wychodząc ze swojego salonu, popijając przy tym ulubioną kawę.
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Re: nauczyciele

Postprzez alicja101 » sobota, 5 października 2019, 15:52

Ja jestem, ale w przedszkolu więc dla moich dzieci to raczej się nie przyda, szukam programu dostosowanego do nich
alicja101
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 5 października 2019, 15:44

Re: nauczyciele

Postprzez Krysia » piątek, 22 listopada 2019, 10:20

Nie męczą cię takie maluszki? Ja bym chyba oszalała, mam w domu jednego gagatka i nie wiem, gdzie oczy podziać taki jest energiczny. I rozmyślam własnie co w przyszłym roku kupić nauczycielom, którzy tak świetnie dbają o mojego maluszka. Czytorba dla nauczyciela idealny nauczyciel jest fajną opcją? Co myślicie?
Krysia
 

Re: nauczyciele

Postprzez Billon » sobota, 23 listopada 2019, 20:24

Ja mam uprawnienia do nauczania języka polskiego, ale nigdy bym się tego nie podjął.
Billon
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 23 listopada 2019, 20:21

Re: nauczyciele

Postprzez lalamido » czwartek, 27 lutego 2020, 18:55

Bardzo ciekawe strony dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej można znaleźć na blogu Alicji Lisek https://alamama.pl/. Pani Alicja jest pedagogiem i psychologiem z wieloletnim doświadczeniem, założycielką przedszkola i niepublicznej szkoły podstawowej a prywatnie młodą mamą. Myślę, że każdy pedagog znajdzie na jej blogu coś dla siebie.
lalamido
 
Posty: 234
Dołączył(a): niedziela, 10 grudnia 2017, 20:07

Postprzez » czwartek, 27 lutego 2020, 18:55

 

Poprzednia strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość