Wyposażenie biura

Re: Wyposażenie biura

Postprzez KonradSkal » wtorek, 13 sierpnia 2019, 04:02

Według mnie zdecydowanie lepszą opcja od wynajmowania klasycznego biura, czy raczej przestrzeni biurowej, którą trzeba wyposażać w praktycznie wszystko jest biuro serwisowane. Nie musisz wszystkiego załatwiać, nie martwisz się o sprzęt rachunki, internet i tego typu rzeczy. Wszystko jest w cenie wynajmu, nawet firma sprzątająca, więc wydaje mi się, że jest to lepsza opcja, tak dla leniwych trochę, ale przynajmniej pozwala nam skupić się na tym co ważne. http://ogrodowa58.com.pl/biura-serwisowane/
KonradSkal
 
Posty: 102
Dołączył(a): poniedziałek, 8 lipca 2019, 06:36

Postprzez » wtorek, 13 sierpnia 2019, 04:02

 

Re: Wyposażenie biura

Postprzez dobreokazje » piątek, 30 sierpnia 2019, 06:47

Każde biuro nie obejdzie się bez sprzętu dobrej jakości. W końcu co innego ma usprawnić pracę jak nie urządzenia? Całkiem fajną miejscówką są różnego rodzaju wyszukiwarki. Laptopy i komputery Ceneo.pl to miejsce, gdzie można znaleźć sprzęty znanych producentów, na dodatek można to porównać z innymi sklepami i znaleźć te w najlepszych cenach :)
dobreokazje
 

Re: Wyposażenie biura

Postprzez aniaola37 » piątek, 6 września 2019, 11:08

Moim zdaniem jedno z najważniejszych urządzeń biurowych to niszczarki dokumentów. Od czasu wejścia RODO to urządzenie musi być w każdym biurze.
aniaola37
 
Posty: 142
Dołączył(a): sobota, 19 listopada 2016, 13:59

Re: Wyposażenie biura

Postprzez olwik » poniedziałek, 9 września 2019, 12:38

Wyposażenie biura jest zdecydowanie łatwiejsze niż wyposażenie sklepu. Muszę przyznać, że jak szukałam gabloty ekspozycyjne o konkretnych wymiarach, to było naprawdę trudno.
olwik
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 9 września 2019, 12:34

Re: Wyposażenie biura

Postprzez Agnieszka_I » środa, 18 września 2019, 13:28

Znajomi tablice zawsze kupują w Ikei. Czasami po kilka sztuk :D
Agnieszka_I
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 18 stycznia 2019, 13:53

Re: Wyposażenie biura

Postprzez kasia.dudek » niedziela, 6 października 2019, 11:20

Myślę, że warto wykorzystać takie rozwiązanie :)
kasia.dudek
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 6 października 2019, 11:15

Re: Wyposażenie biura

Postprzez Psytka » środa, 9 października 2019, 13:44

Wyposażenie biura to nie tylko meble czy sprzęty ale też akcesoria ułatwiające codzienna pracę. Ja należę do tych zapominalskich więc zawsze muszę wszystko sobie zapisywać. Kiedyś robiłam to na rozmaitych karteczkach ale często któraś się gubiła no i potem był kłopot bo i tak nie pamiętałam co miałam zrobić. Niedawno trafiłam na idealne dla mnie rozwiązanie - znalazłam świetny planner https://make-it-easy.pl/planery/planer-dzienny/ w którym mogę wpisywać wszystkie sprawy do załatwienia. Teraz nic już mi nie umyka bo wszystkei spotkania czy sprawy firmowe do załatwienia mam zapisane w plannerze.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Wyposażenie biura

Postprzez tekla62 » środa, 30 października 2019, 18:25

Przyda się na pewno do biura dobra drukarka. Widziałam wiele ciekawych modeli od producenta Epson. Mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi w dobrej cenie z dużą ilością funkcji.
tekla62
 

Re: Wyposażenie biura

Postprzez Pan_majster » piątek, 8 listopada 2019, 08:50

Gadżety do biura to moim zdaniem bardzo ważny element wyposażenia. Mega ciekawym pomysłem jest byłby na przykładnóż introligatorski z nadrukiem, który jak wszyscy wiemy jest mega użyteczny, a za razem przez naniesienie loga czy nadruku rozszerza identyfikację wizualną, a dla każdej osoby, która odwiedza biuro jest to ciekawy dla oka gadżet, który tak czy inaczej się przyda!
Pan_majster
 
Posty: 35
Dołączył(a): poniedziałek, 21 października 2019, 13:29

Re: Wyposażenie biura

Postprzez kardinale » piątek, 8 listopada 2019, 17:08

Wiele szukałem w necie informacji o profesionalnych drukarniach, w których jakość gra pierwszą rolę ! W końcu znalazłem wystarczy wejść w tą stronę https://www.print4display.co.uk/flag-ba ... cessories/ drukarnia, banery i grafika w jednym miejscu!
kardinale
 
Posty: 866
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2019, 11:56

Postprzez » piątek, 8 listopada 2019, 17:08

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron