Dziecko w przedszkolu

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez poldek55 » poniedziałek, 23 września 2019, 02:00

U nas było dokładnie tak samo ale już po tygodniu spędzonym w Tequeście synek przywyknął do nowego środowiska, dzieci mogą liczyć na wsparcie psychologa i logopedy co moim zdaniem dodatkowo ułatwia im zaadaptowanie się do nowego otoczenia :)
poldek55
 

Postprzez » poniedziałek, 23 września 2019, 02:00

 

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez magusia » sobota, 28 września 2019, 21:56

ezeja napisał(a):
Leonia napisał(a):Mamusie a co myślicie na temat tego alarmu wybudzeniowego o którym piszą na suchym poranku? Wiadomo, że warto to przedyskutować z lekarzem, ale zastanawiam się, czy dziecko nie czuje jakieś dyskomfortu związanego z tym, że to ma?

myślę ze jak się go dobrze założy to nie będzie wyczuwalny, używaliśmy go jak młody miał problemy z siusianiem do łóżka i pomogło ale oczywicie potrzeba czasu i dużo cierpliwości

Na początku dziecko moze być troche skołowane, ze coś je w nocy nagle budzi, ale to mija. Fizycznego dyskomfortu raczej nie ma, moje się nie skarżyły.
magusia
 

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez FOrthe » niedziela, 29 września 2019, 12:08

U mnie dzieci źle znosiły rozłąkę.
FOrthe
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 29 września 2019, 12:07

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez slowikowa » poniedziałek, 7 października 2019, 16:22

U nas na katar pediatra kazała stosować Euphorbium. No i jestem zadowolona z efektów leczenia - katar szybko minął, a śluzówka nie jest wysuszona.

Krople są teraz w dobrej cenie w cefarmie https://www.cefarm24.pl/heel-euphorbium ... -20ml.html
slowikowa
 
Posty: 446
Dołączył(a): czwartek, 10 marca 2016, 09:54

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez slowikowa » środa, 16 października 2019, 12:49

rela napisał(a):Wiadomo że dzieci które chodzą do przedszkola mogą chorować częściej bo łatwo się tam zarażają od innych dzieci, dlatego jeśli nawet trafi się leczenie antybiotykami koniecznie pamiętaj o stosowaniu multilac baby żeby wspomagać florę jelitową zniszczoną antybiotykami



Probotyki stosuje się nie tylko podczas leczenia antybiotykiem, ale i przy biegunkach (oczywiście leku przeciwbiegunkowego typu Kebene nie zastąpi), dalekich podróżach gdzie jest inna flora bakteryjna.
slowikowa
 
Posty: 446
Dołączył(a): czwartek, 10 marca 2016, 09:54

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez loca17 » piątek, 18 października 2019, 15:40

Ja zrobiłam prezent dla nas obu. Zosia od września poszła po raz pierwszy do zerówki i kupiłam dla nas lusterko samochodowe dla dzieci - tak, żebyśmy mogły czuć się bezpieczniej na drodze. Zawsze odwracałam się w czasie jazdy za co zbierałam cięi od małej. Teraz mogę kontrolować i drogę przede mną, i Zochę z tyłu :)
loca17
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 3 września 2019, 07:21

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez samsa » wtorek, 22 października 2019, 17:48

magusia napisał(a):
ezeja napisał(a):
Leonia napisał(a):Mamusie a co myślicie na temat tego alarmu wybudzeniowego o którym piszą na suchym poranku? Wiadomo, że warto to przedyskutować z lekarzem, ale zastanawiam się, czy dziecko nie czuje jakieś dyskomfortu związanego z tym, że to ma?

myślę ze jak się go dobrze założy to nie będzie wyczuwalny, używaliśmy go jak młody miał problemy z siusianiem do łóżka i pomogło ale oczywicie potrzeba czasu i dużo cierpliwości

Na początku dziecko moze być troche skołowane, ze coś je w nocy nagle budzi, ale to mija. Fizycznego dyskomfortu raczej nie ma, moje się nie skarżyły.

Jak szybko widziałyście efekty po tym alarmie, ja już nie mam pojecia co robić, od miesięcy młodej zdarza się zasikać łózko i widzialam że dużo osób poleca własnie ten alarm, używaci tej aplikacji suchy poranek?
samsa
 

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez Ninka666 » środa, 23 października 2019, 03:48

Hej kobietki, chciałam wam polecić prywatne przedszkole językowe Tequestę - dzieciaki mają tam jak w raju, kameralne grupki, bogaty wybór zajęć dodatkowych, cudowni nauczyciele no i super atmosfera :)
Ninka666
 

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez Agnieszka » środa, 23 października 2019, 06:01

Nam alarm pomógł wyjść z problemu moczenia nocnego. Moje 5 letnie dziecko nie przestawało się moczyć i byłam tym tak wymęczona i przygnębiona, że chwytałam się każdej metody. Po kilku nocach stosowania alarmu były pierwsze efekty, tzn. dziecko budziło się na dźwięk i kończyło siku w toalecie, a później to już weszło w nawyk. Aby całkowicie wyjść z problemu trzeba oczywiście czasu, ale nie ma nic od razu - mnie nic innego nie działało.
Agnieszka
 

Re: Dziecko w przedszkolu

Postprzez vertuka » niedziela, 27 października 2019, 21:52

też mam w domu przedszkolaka, to już nasz drugi rok, metod wypróbowanych mnóstwo, super się zestaw sprawdził probiotyk flostrum plus i tran,w tym roku od początku roku szkolnego ani jednej choroby chodzi, nie choruje, oby to się utrzymło
vertuka
 

Postprzez » niedziela, 27 października 2019, 21:52

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron