Praca za granicą

Re: Praca za granicą

Postprzez natasza85 » wtorek, 15 października 2019, 20:53

Wydaje mi się, że w dalszym ciągu warto. Tylko najlepiej z kimś bliskim albo rodziną, wtedy nie tęsknimy i możemy skupić się na pracy. Podejmując legalną pracę na przykład w Niemczech możemy skorzystać z tamtejszych profitów typu zasiłek rodzinny kindergeld Bolesławiec. To kolejne pieniądze, które pozwolą nam godnie żyć albo dorobić się i wrócić do kraju.
natasza85
 
Posty: 23
Dołączył(a): wtorek, 10 września 2019, 17:46

Postprzez » wtorek, 15 października 2019, 20:53

 

Re: Praca za granicą

Postprzez KonradSkal » środa, 23 października 2019, 12:41

Pracowaliście kiedyś poza krajem? Miło jest zarabiać w euro, a nie w złotówkach. Opłaca sie z tego co słyszałem opieka nad seniorami. Niemcy są przodownikami w takich ofertach. Chciałbym rozpocząć własnie taką pracę. http://www.opiekunki365.pl/
KonradSkal
 
Posty: 102
Dołączył(a): poniedziałek, 8 lipca 2019, 06:36

Re: Praca za granicą

Postprzez KamilKa » sobota, 31 grudnia 2022, 12:16

Dobrze sprawdzić nowe propozycje pracy, aby nie przegapić okazji dla siebie. Tym bardziej, że na sieci GEOPRACA znajdziesz oferty pracy Opole - a co najważniejsze, one są aktualne.. Pozwoli Ci to mieć duży wybór w jednym miejscu i też sprawdzić warunki jakie oferują różne firmy na dane stanowisko które przede wszystkim Was interesują. Nowy rok do dobry moment na podjęcie takiej zmiany.
KamilKa
 
Posty: 304
Dołączył(a): środa, 12 lutego 2020, 08:26

Re: Praca za granicą

Postprzez nyszka » poniedziałek, 2 stycznia 2023, 08:38

Pracuję za granicą w firmie, która tworzy konstrukcje stalowe i nie mając doświadczenia na początku było ciężko, ale po roku pracy już mam umiejętności i jestem samodzielnym pracownikiem. By zrozumieć swoją pracę musiałem znaleźć przydatną wiedzę i na https://narzedzia-stem.pl/ znalazłem między innymi opisy rodzajów i zastosowania elementów złącznych. W pracy bardzo często ich używam i dobrze, że teraz wiem jakie są rodzaje.
nyszka
 
Posty: 411
Dołączył(a): piątek, 17 maja 2019, 19:52

Re: Praca za granicą

Postprzez DamianPol » poniedziałek, 13 lutego 2023, 21:06

Mam wrażenie, że akurat dzisiaj nie powinno być większych problemów ze znalezieniem odpowiedniej pracy. Tym bardziej, jeżeli macie duże doświadczenie w swojej branży. Wystarczy tylko zaryzykować i coś w swojej karierze zawodowej po prostu zmienić. Poszukiwania konkretnych ofert zdecydowanie ułatwia internet i konkretne portale pracy. Dlatego jeżeli interesuje Cię praca w Olsztynie na szybko? Tu masz oferty i przekonaj się, że wiele firm takich fachowców jak Wy aktualnie szukają. Może warto spróbować, pozdrawiam i dajcie znać na co się zdecydowaliście!
DamianPol
 
Posty: 879
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lutego 2020, 11:32

Re: Praca za granicą

Postprzez Orlin » wtorek, 14 lutego 2023, 14:05

Zarobki są na pewno kuszące
Orlin
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 14 lutego 2023, 11:07

Re: Praca za granicą

Postprzez Dawidek » wtorek, 21 lutego 2023, 12:30

Jasna sprawa chodzi w końcu o dobranie takich rozwiązań, które realnie mogą mieć wpływ na jakość życia. Myślę, że dzisiaj możliwości jest całkiem sporo i nie zawsze wyjazd się opłaca. Wiem, że tu jest praca z zakwaterowaniem polska może być dobrym miejscem do zarabiania, trzeba tylko w odpowiedni sposób sobie to ustawić. A jakie Wy macie zdanie na ten temat?
Dawidek
 
Posty: 339
Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2022, 13:57

Postprzez » wtorek, 21 lutego 2023, 12:30

 

Poprzednia strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron