Własna strona www

Re: Własna strona www

Postprzez olech » piątek, 13 września 2019, 16:27

Odpowiednia strona www to inwestycja, dlatego według mnie lepiej oddać to w ręce specjalistów, którzy rozplanują wszystko krok po kroku. w sumie na samym początku mogą pojawić się także zapytania typu jak dopasować język oprogramowania do danego produktu cyfrowego. Mogą pojawić się zagwozdki typu python i php różnice jakie występują? Lepiej to zostawić specjalistom i cieszyć się efektem finalnym
olech

Postprzez » piątek, 13 września 2019, 16:27

Postprzez marli111 » wtorek, 24 września 2019, 06:59

Wszystko zależy od rozmiaru takiej strony. Prostą stronę jesteśmy w stanie wyklikać sami w wordpressie. Jeśli chodzi o sklep internetowym to raczej zleciłabym to znajomemu, który się na tym zna lub ewnetualnie jakiejś firmie :)
marli111

Postprzez hamelf » piątek, 4 października 2019, 10:24

Jak ktoś się zna lub chce się pobawić to można stworzyć prostą stronę internetową. Jeśli ma to być sklep lub inna witryna bardziej profesjonalna, zleciłbym to komuś innemu.
Skorzystaj z usługi outsourcing it gdynia.
hamelf

Postprzez Łukaszsz91 » wtorek, 22 października 2019, 09:16

Narcyz napisał(a):Jak myślicie czy warto jest robić stronę internetową samemu czy lepiej zapłacić i zlecić ją osobom które się znają na tworzeniu stron www?

warto skorzystać z profesjonalnej obsługi! Strona przygotowana przez specjalistów jest dostosowana do wyświetlania na wszystkich urządzeniach - od laptopa po smartfona. Specjaliście tacy jak Tech-Studio również wypozycjonują Twoją stronę, dzięki czemu klienci trafią na nią na pierwszej stronie w wyszukiwarce. Strony wykonane przez Tech-Studio charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dbałością o detale oraz zadowalającą współpracą. Warto sprawdzić www.innywymiarstron.pl
Łukaszsz91

Postprzez Makabra » wtorek, 22 października 2019, 11:25

Warto tworzenie strony powierzyć doświadczonej agencji,która dzięki swojemu zaangażowaniu i praktyce może stworzyć stronę na miarę naszych potrzeb i oczekiwań.
agencja marketingowa katowice w swojej ofercie ma oprócz nowatorskiego tworzenia stron internetowych,ma też pozycjonowanie,projektowanie i wydruk wizytówek i ulotek,które też są dobrą formą reklamy.
Makabra

Postprzez amiszq » środa, 6 listopada 2019, 20:40

Własna strona internetowa to świetny początek promocji firmy w internecie, dlatego warto aby zrobił ją ktoś kto jest profesjonalistą w tym fachu np. https://www.hotchili.pl/. Ich realizacje prezentują się wyśmienicie.
amiszq

Postprzez MarekTr » wtorek, 12 listopada 2019, 08:08

Ja od siebie polecam skorzystać z usług firmy, która się w tym specjalizuje. Dzięki temu będziesz miał dobrze zrobioną stronę internetową, która będzie dobrze działać. Ja na przykład skorzystałem z takiej oferty https://icube.pl/strony-internetowe i jestem bardzo zadowolony, bo dostałem dobrze zoptymalizowaną stronę internetową i teraz prościej się ją pozycjonuje w Google.
MarekTr

Postprzez strony » piątek, 29 listopada 2019, 13:32

Znalazłam taki projekt strony osiedla leśnego i bardzo podoba mi się ten szablon. Chce stworzyć swoją własną stronę internetową, zastanawiam się, jaki to może być szablon, albo czy istnieje podobny szablon w WordPressie, żebym mogła stworzyć na jej bazie swoją stronę? :wink:
strony

Postprzez » piątek, 29 listopada 2019, 13:32

Poprzednia strona

Powrót do Internet