Własna strona www

Re: Własna strona www

Postprzez hamelf » piątek, 4 października 2019, 10:24

Jak ktoś się zna lub chce się pobawić to można stworzyć prostą stronę internetową. Jeśli ma to być sklep lub inna witryna bardziej profesjonalna, zleciłbym to komuś innemu.
Skorzystaj z usługi outsourcing it gdynia.
hamelf
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 4 października 2019, 10:16

Postprzez » piątek, 4 października 2019, 10:24

 

Re: Własna strona www

Postprzez Łukaszsz91 » wtorek, 22 października 2019, 09:16

Narcyz napisał(a):Jak myślicie czy warto jest robić stronę internetową samemu czy lepiej zapłacić i zlecić ją osobom które się znają na tworzeniu stron www?

warto skorzystać z profesjonalnej obsługi! Strona przygotowana przez specjalistów jest dostosowana do wyświetlania na wszystkich urządzeniach - od laptopa po smartfona. Specjaliście tacy jak Tech-Studio również wypozycjonują Twoją stronę, dzięki czemu klienci trafią na nią na pierwszej stronie w wyszukiwarce. Strony wykonane przez Tech-Studio charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dbałością o detale oraz zadowalającą współpracą. Warto sprawdzić www.innywymiarstron.pl
Łukaszsz91
 
Posty: 11
Dołączył(a): czwartek, 10 października 2019, 08:57

Re: Własna strona www

Postprzez Makabra » wtorek, 22 października 2019, 11:25

Warto tworzenie strony powierzyć doświadczonej agencji,która dzięki swojemu zaangażowaniu i praktyce może stworzyć stronę na miarę naszych potrzeb i oczekiwań.
agencja marketingowa katowice w swojej ofercie ma oprócz nowatorskiego tworzenia stron internetowych,ma też pozycjonowanie,projektowanie i wydruk wizytówek i ulotek,które też są dobrą formą reklamy.
Makabra
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek, 19 października 2017, 15:39

Re: Własna strona www

Postprzez amiszq » środa, 6 listopada 2019, 20:40

Własna strona internetowa to świetny początek promocji firmy w internecie, dlatego warto aby zrobił ją ktoś kto jest profesjonalistą w tym fachu np. https://www.hotchili.pl/. Ich realizacje prezentują się wyśmienicie.
amiszq
 
Posty: 47
Dołączył(a): piątek, 24 maja 2019, 19:05

Re: Własna strona www

Postprzez MarekTr » wtorek, 12 listopada 2019, 08:08

Ja od siebie polecam skorzystać z usług firmy, która się w tym specjalizuje. Dzięki temu będziesz miał dobrze zrobioną stronę internetową, która będzie dobrze działać. Ja na przykład skorzystałem z takiej oferty https://icube.pl/strony-internetowe i jestem bardzo zadowolony, bo dostałem dobrze zoptymalizowaną stronę internetową i teraz prościej się ją pozycjonuje w Google.
MarekTr
 
Posty: 156
Dołączył(a): czwartek, 30 sierpnia 2018, 17:27

Re: Własna strona www

Postprzez strony » piątek, 29 listopada 2019, 13:32

Znalazłam taki projekt strony osiedla leśnego i bardzo podoba mi się ten szablon. Chce stworzyć swoją własną stronę internetową, zastanawiam się, jaki to może być szablon, albo czy istnieje podobny szablon w WordPressie, żebym mogła stworzyć na jej bazie swoją stronę? :wink:
strony
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 29 listopada 2019, 13:22

Re: Własna strona www

Postprzez Pan_majster » piątek, 13 grudnia 2019, 08:23

Zdaję sobie sprawę, że zawsze chcemy zaoszczędzić, ale jeżeli chodzi o strony internetowe to warto na prawdę aby były one wykonane profesjonalnie. W moim przypadku znalazłem firmę Prograils i szczerze mówiąc nie mógłbym być bardziej zadowolony. Szybki czas realizacji super design i na prawdę konkurencyjna cena!
Pan_majster
 
Posty: 35
Dołączył(a): poniedziałek, 21 października 2019, 13:29

Re: Własna strona www

Postprzez Mia » piątek, 13 grudnia 2019, 11:28

Strona internetowa jest wizytówką Twojej firmy. Niestety dziś sama strona nie wystarczy, gdyż musi spełniać jeszcze szereg funkcji: powinna być responsywna, estetyczna, funkcjonalna, intuicyjna w obsłudze, szybko się ładować i jeszcze kilka innych cech, by się znalazło. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej agencji tworzącej strony. Ciekawe projekty stron i sklepów internetowych tworzy agencja SOLV (http://solv.pl). Dodatkowo możesz zainteresować się ofertą marketingu, co pozwoli Ci zyskać wysokie pozycje w wyszukiwarkach.
Mia
 
Posty: 98
Dołączył(a): środa, 3 lipca 2019, 09:07

Re: Własna strona www

Postprzez Ferez » niedziela, 16 lutego 2020, 21:44

Trudny temat, bo wiele zależy od Waszych konkretnych wymagań, ale również budżetu. Natomiast jak szukacie dobrych specjalistów to śmiało mogę polecić Wam https://www.websitestyle.pl/ co do których realizacji możecie przekonać się bezpośrednio na ich stronie. U nas poszło to sprawnie, strona super przygotowana pod względem szaty graficzne oraz funkcjonalności pomimo sporej ilości podstron. Jak do tej pory też nie było problemów technicznych, więc oby tylko tak zostało.
Ferez
 
Posty: 375
Dołączył(a): niedziela, 26 stycznia 2020, 22:17

Re: Własna strona www

Postprzez vaxxy allen » poniedziałek, 17 lutego 2020, 10:53

Jeśli mówimy o sklepie internetowym, warto wyposażyć się w specjalne oprogramowanie, które znacznie ułatwia i usprawnia wiele czynności związanych z prowadzeniem tego sklepu. Polecam sprawdzić: https://www.knowband.com/pl/prestashop-plugins
vaxxy allen
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 12 lutego 2020, 05:28

Postprzez » poniedziałek, 17 lutego 2020, 10:53

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Internet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość