Farbowanie włosów...

Re: Farbowanie włosów...

Postprzez Ksamar100 » czwartek, 22 sierpnia 2019, 19:34

Uważam, że warto delikatnie dać do zrozumienia, że być może inny kolor byłby bardziej odpowiedni. Lub po prostu poradź koleżance, aby nie zniszczyć włosów wybrała się na fachową dekoloryzację - https://centrumstanczyk.pl/koloryzacja/ :)
Ksamar100
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 22 sierpnia 2019, 19:22

Postprzez » czwartek, 22 sierpnia 2019, 19:34

 

Re: Farbowanie włosów...

Postprzez Martulka » środa, 9 października 2019, 11:41

Najrozsądniej chyba będzie udać się na farbowanie do salonu fryzjerskiego, osobiście mogę polecić In Harmony - dziewczyny doskonale znają się na bieżących trendach we fryzjerstwie :)
Martulka
 

Re: Farbowanie włosów...

Postprzez paulinaxx » poniedziałek, 14 października 2019, 09:00

Jednak na farbowanie włosów warto iść do fryzjerki, bo w domu samemu można sobie zrobić krzywdę i zniszczyć włosy.
paulinaxx
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 1 lutego 2019, 09:32

Re: Farbowanie włosów...

Postprzez wiktoria68 » niedziela, 20 października 2019, 14:54

Chciałam podjąć dość trudny temat farbowania włosów oraz ich pielęgnacji po chemii. Farbowanie w tym przypadku nie jest wskazane, no chyba, że farbami ziołowymi, którymi jak wiadomo, trudno byłoby osiągnąć taką barwę włosów, jaka nam się wymarzyła. Uważam, że lepiej dać sobie z farbowaniem trochę więcej luzu, do czasu aż włosy się nie wzmocnią, jak i umęczony chemią organizm. Tylko ten zrozumie, kto je stracił, jak ważna jest pielęgnacja włosów. Myślę, że zakup szczotki do włosów z włosiem z dzika https://toolsforbeauty.eu/blog/szczotka-do-modelowania-wlosow-jak-wybrac-odpowiednia/ bardzo je wspomoże i nada naturalnego blasku.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Farbowanie włosów...

Postprzez MarzenkaKra » czwartek, 24 października 2019, 03:26

Kochana szkoda włosków, lepiej idź do fryzjera jeśli jesteś w Warszawy lub okolic to gorąco polecam ci salon In Harmony, chodzę do nich od roku i za każdym razem salon opuszczam z dużym uśmiechem na ustach :)
MarzenkaKra
 

Re: Farbowanie włosów...

Postprzez eucia00 » piątek, 20 grudnia 2019, 00:22

Ja postanowiłam nieco zaszaleć i zdecydowałam się na metamorfozę, fryzjerka z In Harmony wykonała kawał dobrej roboty - teraz mam modny kolor a moje włoski mają się bardzo dobrze...Dlatego też jeśli możesz sobie pozwolić to lepiej idź do sprawdzonego salonu fryzjerskiego :)
eucia00
 

Re: Farbowanie włosów...

Postprzez Kate » sobota, 21 grudnia 2019, 11:32

% Jeśli chodzi o farbowanie, to używam farb drogeryjnych, a czasami jak wiadomo one potrafią bardzo niszczyć włosy. Długo szukałam odpowiedniej odżywki, która będzie je chronić, nawilżać i przedłużać trwałość farby. Jakiś czas temu znalazłam odpowiednią dla mnie, która co najważniejsze posiada 95% składników pochodzenia naturalnego i 0% okropnego glutenu i sylikonów sztucznie wypełniających łuski włosowe. Mówię o linii Botanic Spa Rituals do włosów farbowanych z lawendą i zieloną herbatą.
Kate
 

Re: Farbowanie włosów...

Postprzez Marlenka77 » środa, 26 lutego 2020, 02:00

No ja niestety aż taka odważna nie jestem i na koloryzację od dobrych już kilku lat chodzę do In Harmony - jeszcze ani razu nie zawiodłam się na doświadczeniu dziewczyn, polecam :)
Marlenka77
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 27 stycznia 2020, 21:09

Re: Farbowanie włosów...

Postprzez Emalienka12 » poniedziałek, 30 marca 2020, 21:58

ja bardzo polecam zkolei salon Magia Blondu, Jak dla mnie bardzo fajny salon, idealnie dobrane kolory do urody, kształtu twarzy ;) Sylwetki ;) Bardzo mi sie za każdym razem podoba.
Emalienka12
 
Posty: 113
Dołączył(a): środa, 20 lutego 2019, 17:21

Re: Farbowanie włosów...

Postprzez Adele » wtorek, 31 marca 2020, 18:11

Zgadzam się, też chodzę regularnie do Magii Blondu. Zawsze wychodzę zadowolona, po wizytach w innych salonach to wcale nie było takie pewne.
Adele
 
Posty: 66
Dołączył(a): czwartek, 30 stycznia 2020, 10:56

Postprzez » wtorek, 31 marca 2020, 18:11

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron