Alkoholizm

Re: Alkoholizm

Postprzez MarysiaT » czwartek, 24 października 2019, 14:29

Alkoholizm to bardzo ciezkie uzaleznienie, niektorzy w ogole z niego nie wychodza. Jednak jesli Twoj maz bedzie w dobrych rekach to jest spora szansa zeby wyszedl na prostą. W Nowym Modlinie jest prywatna klinika Medox http://medox.org.pl/ - oni juz nie raz pomagali uzaleznionym.
MarysiaT
 

Postprzez » czwartek, 24 października 2019, 14:29

 

Re: Alkoholizm

Postprzez Zuzanna » środa, 11 grudnia 2019, 13:50

Nie tylko alkoholizm jest ciężkim uzależnieniem, ale również między innymi hazard oraz lekomania. Trzeba być czujnym, gdy zaczyna się taki problem w rodzinie, ponieważ najczęściej osoba w nałogu nie jest tego do końca świadoma. Jak najszybciej wówczas należy się skontaktować na przykład z Ośrodkiem Wiosenna, gdzie specjaliści prowadzą urozmaicone metody leczenia.
Zuzanna
 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 15:02

Re: Alkoholizm

Postprzez Ela78 » poniedziałek, 20 stycznia 2020, 09:42

A z jakim uzależnieniem się borykacie? Bo mój tata był na leczeniu ale w ośrodku terapii Forest. Był uzależniony od środków psychoaktywnych ale wiem, że leczą tam wszystkie uzależnienia bo maja wyspecjalizowana kadrę i naprawdę dobre efekty. W czasie leczenia było ciężko ale teraz po ośmiu tygodniach jest spokojny i życie zaczynamy od nowa
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Re: Alkoholizm

Postprzez latawiec biały » piątek, 24 stycznia 2020, 14:42

Ciężko nawet wypowiedzieć się w takim temacie, ale tak się składa, że jeden z członków mojej rodziny również walczył z alkoholizmem. Szukaliśmy odpowiedniego rozwiązania i na stronie: https://tratwa.pl/detoks-alkoholowy.html znalazłam informacje o detoksie alkoholowym na który się zdecydowaliśmy. W tym momencie mogę powiedzieć Wam, że to naprawdę był dobry wybór.

______________________________________________
Tratwa Prywatny Ośrodek Terapii Leczenia Uzależnień ul. Beskidzka 8 43-460 Wisła Tel.: +48666030505 WWW: https://tratwa.pl
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Re: Alkoholizm

Postprzez doroti » czwartek, 6 lutego 2020, 07:38

cieszę się że wy czy wasi bliscy znaleźliście pomoc w tym trudnym okresie, jestem przekonana że wybrane przez was prywatne ośrodki leczenia alkoholizmu pomogą w walce z nałogiem :)
doroti
 
Posty: 288
Dołączył(a): wtorek, 28 stycznia 2020, 08:01

Re: Alkoholizm

Postprzez Kisza » sobota, 29 lutego 2020, 20:03

Na pewno trafiając do takich miejsc jak prywatny ośrodek leczenia uzależnień warszawa DetoksVip . Jest to renomowana placówka, przyjmująca swoich pacjentów przez 7 dni w tygodniu. Można tam liczyć nie tylko na wsparcie świetnych lekarzy, ale też pełną dyskrecję.
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Re: Alkoholizm

Postprzez Marlenka77 » środa, 15 kwietnia 2020, 02:41

Jeżeli ktoś z twoich bliskich zmaga się z alkoholizmem to koniecznie odwiedź stronę - leczenie uzależnień warszawa :) :) :)
Marlenka77
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 27 stycznia 2020, 21:09

Re: Alkoholizm

Postprzez ola96 » poniedziałek, 27 kwietnia 2020, 09:45

Też sądzę że leczenie uzależnień warszawa będzie najlepszym sposobem do zwalczenia alkoholizmu.
ola96
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 7 lutego 2020, 11:28

Re: Alkoholizm

Postprzez wiktoria68 » piątek, 22 maja 2020, 19:03

To jeden z tych tematów, które trudno się podejmuje, a przecież występuje wśród rodzin czy znajomych każdego z nas. Powinniśmy o tym mówić otwarcie, może dzięki temu świadomość ludzka byłaby większa. Proponuję odtruwanie alkoholowe Wrocław https://odtruwaniewroclaw.pl/ Dobrze aby było połączone z pomocą psychologiczną. No i oczywiście sam zainteresowany musi tego chcieć.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Alkoholizm

Postprzez Ina83 » niedziela, 31 maja 2020, 19:11

Zgadzam się, temat alkoholizmu jest ciągle traktowany jak tabu. Powinno się o tym rozmawiać, żeby uzależnieni nie czuli wstydu. Trzeba szybko podjąć leczenie, żeby problem nie narastał. Oprócz terapii, przyda się też pewne zabezpieczenie, jakim jest esperal. Tu dowiecie się o nim więcej espperal24h.pl. Wszywka sprawia, że alkoholik czuje strach. Nawet wypicie niewielkiej ilości alkoholu może spowodować kaca, a większa ilość może zabić.
Ina83
 
Posty: 53
Dołączył(a): czwartek, 11 kwietnia 2019, 06:15

Postprzez » niedziela, 31 maja 2020, 19:11

 

Następna strona

Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron