Prezent

Re: Prezent

Postprzez Mylik » poniedziałek, 11 lutego 2019, 19:39

Mysle, ze fajna opcja na prezent moga byc bluzy z napisami dla par - meska+damska, z fajnymi i oryginalnymi napisami (oczywiscie dobre jakosciowo) - razem tworzace 'calosc', jak np "Janusz" i "Grażyna", kurła!:) Somsiadowi oko zbieleje, jak takie bluzy dla par zobaczy na Was!:)
Mylik
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 16 grudnia 2017, 15:33

Postprzez » poniedziałek, 11 lutego 2019, 19:39

 

Re: Prezent

Postprzez Szklana-pogoda » wtorek, 12 marca 2019, 13:56

Fajnym pomysłem z okazji rocznicy jest wręczenie spersonalizowanego prezentu :) jest wiele takich form, jednak ja skorzystałam z jednego rozwiązania i murze przyznać, ze wywarło oczekiwany efekt. Zamówiłam grawer na szkle z naszym zdjęciem z wakacji :) dodatkowo umieściłam dedykowany podpis :) mąż był w szoku moją pomysłowością oraz zaangażowaniem :)
Szklana-pogoda
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 12 marca 2019, 13:44

Re: Prezent

Postprzez Jadis8 » środa, 20 marca 2019, 18:59

Ja myślę, i też tak uważa kilka par młodych które znam, że najlepsze są jednak pieniądze. Może do tego jakiś mały, oryginalny, taki specjalnie dla nich drobiazg, łatwo coś wymyślić jeśli się młodych zna ;)
Jadis8
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 20 marca 2019, 18:26

Re: Prezent

Postprzez kolbam » poniedziałek, 29 kwietnia 2019, 23:19

Zdecydowanie dobry materac. Przecież wiadomo, że będzie ważny ;) A całkiem serio, to dobrze wybierać taki, który ma miłe i trwałe poszycie, a nie tylko dobre sprężyny, czy wypełnienie innego rodzaju. Lepiej, żeby się nie zrobiła jakaś dziura za pół roku. No i dobry producent dzianin materacowych zawsze zadba o dodatki, czy jakieś apretury, np dzianiny antybakteryjne...
kolbam
 
Posty: 68
Dołączył(a): sobota, 20 października 2018, 14:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Prezent

Postprzez lolla » środa, 19 czerwca 2019, 09:31

Ja też mam zawsze problem z prezentem. Jeśli też nie wiesz co kupić
na zbliżający się dzień taty to zerknij sobie tu https://smaczajama.pl/pl/c/Prezenty-na-Dzien-Ojca/215 masz naprawdę super
gotowe kosze prezentowe, które na pewno ucieszą.
Ja sama właśnie na taki się zdecydowałam.
lolla
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 22 lutego 2018, 15:40

Re: Prezent

Postprzez Joasia » sobota, 6 lipca 2019, 21:34

Ciekawy pomysl to podstawa.
Joasia
 
Posty: 25
Dołączył(a): sobota, 6 lipca 2019, 21:33

Re: Prezent

Postprzez Regina131313 » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 17:30

Dla par młodych, które właśnie się urządzają i lubią stylowy i oryginalny styl polecam dodatki do domu. Industrialna lampa z mosiądzu sprawdziła się doskonale jako prezent dla mojej przyjaciółki i jej męża. Polecam. Ja zamawiałam z Domodes:

https://domodes.pl/factor-loft-mosiadz- ... -45cm.html

:)
Regina131313
 

Re: Prezent

Postprzez Wika » wtorek, 3 września 2019, 11:58

Moja przyjaciółka organizowała wesele w takim na maxa naturalnym stylu. Podobno to jest teraz w trendach i określa się to jakie wesele rustykalne. Byłam naprawdę w szoku, jak można tak pięknie coś przygotowac. Jesli ktos szuka inspiracji na tego typu wesele to tu znajduje sie calkiem sensowny artykul: https://www.papieritusz.pl/wesele-w-stylu-rustykalnym :wink:
Wika
 

Re: Prezent

Postprzez ania23 » piątek, 20 września 2019, 09:40

Hej :)
Myślę, że fajnym pomysłem na prezent może być pobyt w SPA. Ja mojej znajomej kupiłam bon na zabiegi w spa rybnik. Była zachwycona tym upominkiem! :)
ania23
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek, 13 grudnia 2018, 11:05

Re: Prezent

Postprzez mami772 » poniedziałek, 28 października 2019, 08:41

Ja swojej przyjaciółce ostatnio podarowałam kalendarz z własnymi zdjęciami a konkretnie z jej zdjęciami, moimi zdjęciami i wspólnymi zdjęciami i była naprawdę bardzo zadowolona. Myślę, że dla bliskich coś takiego będzie fajnym prezentem, ponieważ kalendarz zawsze będzie wywoływał uśmiech na twarzy.
mami772
 
Posty: 740
Dołączył(a): niedziela, 28 kwietnia 2019, 08:23

Postprzez » poniedziałek, 28 października 2019, 08:41

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ślub i Wesele

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron