Kosmetyki

Re: Kosmetyki

Postprzez Robi » sobota, 2 listopada 2019, 10:45

Jeśli będziecie na etapie poszukiwań wysokiej jakości kosmetyków m.in do stylizacji brody to ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na ofertę https://barbersupply.pl/firm-pol-152818 ... Stuff.html gdzie znajdziecie szeroki wybór propozycji w bardzo dobrych cenach i do tego wyłącznie od sprawdzonych producentów. Warto sprawdzić i przekonać się jak broda może dobrze z ich pomocą się prezentować i do tego świetnie pachnąć.
Robi
 

Postprzez » sobota, 2 listopada 2019, 10:45

 

Re: Kosmetyki

Postprzez Mia77 » poniedziałek, 11 listopada 2019, 23:44

Ja zmagam się z trądzikiem różowatym i ostatnio kupiłam kilka produktów do codziennej pielęgnacji marki Nanili. Kosmetyki profesjonalne bardzo dobrze koją i nawilżają skórę, polecam wypróbować - zwłaszcza serię kosmetyków dla cer objętych trądzikiem różowatym :)
Mia77
 

Re: Kosmetyki

Postprzez Beata77 » piątek, 20 grudnia 2019, 00:19

Również polecę markę Nanili, wyposażyłam w ich produkty swój salon kosmetyczny i moje klientki są bardzo zadowolone :) a to najważniejsze. Kosmetyki naprawdę dobrze się sprawdzają, nie uczulają, nie podrażniają, mają bardzo dobry skład :)
Beata77
 

Re: Kosmetyki

Postprzez Fitmama » sobota, 21 grudnia 2019, 11:22

Niedawno na urodziny dostałam od siostry serum do twarzy Bielendy Vege Skin Diet do cery tłustej i mieszanej, bo taką posiadam;p Producenttwierdzi, że produkt ma delikatnie matowić cerę nie przetłuszczając jej i regenerować naskórek. Od kiedy używam tego produktu mogę w końcu przestać zabierać wszędzie ze sobą bibułki matujące. Serum jest świetne, a do tego dawno nie miałam tak idealnie nawilżonej cery <3
Fitmama
 

Re: Kosmetyki

Postprzez robaczki334 » wtorek, 14 stycznia 2020, 10:19

Tez używam kosmetyków na bazie aloesu. Jednak zastosowanie aloesu jest bardzo korzystne. U mnie działa pozytywnie zarówno na włosy jak i cerę.
robaczki334
 

Re: Kosmetyki

Postprzez julzu » piątek, 17 stycznia 2020, 16:21

Naturalne, ekologiczne kosmetyki to najlepsze co możemy ofiarować naszej skórze. Pozbawione parabenów, sztucznych barwników na pewno nie będą podrażniały i uczulały. Polecam kosmetyki Manufaktura Naturalis, które kupicie w sklepie https://zakreconysloik.com.pl/ekologicz ... -do-twarzy
julzu
 

Re: Kosmetyki

Postprzez anka92 » piątek, 17 stycznia 2020, 16:30

Mia77 napisał(a):Ja zmagam się z trądzikiem różowatym i ostatnio kupiłam kilka produktów do codziennej pielęgnacji marki Nanili. Kosmetyki profesjonalne bardzo dobrze koją i nawilżają skórę, polecam wypróbować - zwłaszcza serię kosmetyków dla cer objętych trądzikiem różowatym :)


Trądzik różowaty... Znam to aż za dobrze. Polecisz jeszcze jakieś inne sprawdzone marki?
anka92
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 17 stycznia 2020, 16:18

Re: Kosmetyki

Postprzez ewkaewka16 » niedziela, 19 stycznia 2020, 23:42

Również walczę z trądzikiem różowatym, jakiś czas temu przyjaciółka poleciła mi produkty marki Nanili i muszę przyznać, że działanie tych kosmetyków jest rewelacyjne - już po tygodniu stosowania zauważyłam znaczą poprawę w wyglądzie i kondycji skóry :)
ewkaewka16
 

Re: Kosmetyki

Postprzez wiktoria68 » poniedziałek, 30 marca 2020, 14:02

Jakoś się tak zapuściłam przez tę zimę. Ciało nie jest już tak gładkie, jak bym chciała. Pewnie nie da się tak na szybko problemu załatwić. Lubię kupować w drogerii ezebra i tam właśnie znalazłam informacje w temacie misja gładka skóra, tym samym trafiłam na ranking balsamów do ciała https://www.ezebra.pl/pl/blog/misja-gladka-skora-ranking-balsamow-do-ciala-1583937666.html Myślę, że to bardzo mi pomoże w wyborze odpowiednich kosmetyków. Z Waszych rad również skorzystam. Zmagam się też z trądzikiem różowatym.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Kosmetyki

Postprzez Marlenka77 » poniedziałek, 27 kwietnia 2020, 18:14

Bardzo fajne i co najważniejsze skuteczne kosmetyki do cery problematycznej znajdziesz w ofercie marki Nanili :) Mam kilka produktów do codziennej pielęgnacji i jestem bardzo zadowolona z działania tych kosmetyków :)
Marlenka77
 
Posty: 66
Dołączył(a): poniedziałek, 27 stycznia 2020, 21:09

Postprzez » poniedziałek, 27 kwietnia 2020, 18:14

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron