Godny zaufania adwokat z Radomia

Godny zaufania adwokat z Radomia

Postprzez Kisza » poniedziałek, 25 lutego 2019, 10:13

Miał może ktoś okazję korzystać z usług, jakie świadczy ten konkretny adwokat Radom . Mam jeden, a w zasadzie dwa problemy natury prawnej, które muszę skonsultować ze specjalistą. Chodzi zarówno prawo spadkowe, jak i rodzinne. Wiem na pewno, że we wspomnianej przeze mnie kancelarii Państwa Stępniewskich, można liczyć na pomoc przy tego rodzaju problemach. Jestem jednak ciekawa, czy może ktoś już korzystał z ich usług i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami.
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Postprzez » poniedziałek, 25 lutego 2019, 10:13

 

Re: Godny zaufania adwokat z Radomia

Postprzez grazynka77 » czwartek, 7 marca 2019, 16:31

Jeśli ktoś szuka dobrych adwokatów od podziału majątku oraz rozwodów polecam zajrzeć na tą stronę - http://kancelarialexa.pl/ . Zawsze służą fachową radą, wsparciem. Zrobią wszystko aby tylko pomóc klientowi. Panie mogą nawet u nich skorzystać z bezpłatnych konsultacji prawnych. Z resztą na stronie jest więcej szczegółów.
grazynka77
 

Re: Godny zaufania adwokat z Radomia

Postprzez Bakk » czwartek, 25 kwietnia 2019, 10:32

Znam dobrą kancelarię prawną, zajmującą się różnymi sprawami, oferują usługi w szerokim zakresie prawnym - prawo i postępowanie cywilne, prawo gospodarcze karne, prawo spadkowe Poznań, rodzinne i opiekuńcze, prawo i postępowanie karne, Kancelaria Adwokacka Adam Baszkowski na pewno pomoże.
Bakk
 
Posty: 62
Dołączył(a): wtorek, 4 września 2018, 08:21

Godny zaufania adwokat z Radomia

Postprzez Lindsyedivy » czwartek, 5 grudnia 2019, 03:36

Generalnie problem z wujem jest ten,że on chce abym tę ziemię sprzedał i oddał mu połowę pieniędzy sam nie ma ochoty tego załatwiać. Jest również na mnie zły, ze ja tej ziemi sprzedać nie chce. Trochę zawiła sytuacja.Halifax dzięki za namiary, już do nich piszę.Orientujesz sie jak to wygląda cenowo?


Ostatnio przesunięty w górę czwartek, 5 grudnia 2019, 03:36 przez: Anonymous.
Lindsyedivy
 

Postprzez » czwartek, 5 grudnia 2019, 03:36

 


Powrót do Prawo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron