ulubieni polscy aktorzy

ulubieni polscy aktorzy

Postprzez Leika » środa, 6 listopada 2019, 16:18

Jacy aktorzy są waszymi ulubionymi ? Ja bardzo lubię Wieniawę, według mnie bardzo dużo osiągnęła jak na tak młodą kobietę. Nie sądzicie?
Leika
 
Posty: 311
Dołączył(a): niedziela, 23 kwietnia 2017, 19:40

Postprzez » środa, 6 listopada 2019, 16:18

 

Re: ulubieni polscy aktorzy

Postprzez jolka2 » piątek, 8 listopada 2019, 17:22

Ja raczej preferuje starsze pokolenie aktorów, Tomasz Kot, Olbrychski, albo Agata Buzek.
To takie osoby, co zaznaczyły swoje życie w historii kina :)
jolka2
 

Re: ulubieni polscy aktorzy

Postprzez janek4 » niedziela, 17 listopada 2019, 16:19

Pani Julia Wieniawa jest początkującą aktorką, więc trudno ją porównywać do Pana Kota, co w każdym młodym i starszym życiu zaznaczył swoją obecność. Nie znam osoby, która nie zna filmu Bogowie.
janek4
 

Re: ulubieni polscy aktorzy

Postprzez Leika » środa, 20 listopada 2019, 18:04

Bogowie dobry film, ale chyba też wszyscy znamy Kobiety mafii, a to wlaśnie tam grała Julia.
Leika
 
Posty: 311
Dołączył(a): niedziela, 23 kwietnia 2017, 19:40

Re: ulubieni polscy aktorzy

Postprzez kinoman33 » środa, 20 listopada 2019, 18:20

Julia Wieniawa jako aktorka spodobała mi się tylko w jedyn serialu, tym najnowszym Zawsze warto (?) może dlatego, że się nadal uczy, doszkala, w kwestii aktorstwa. Młoda jest więc niech korzysta, ale wszystko z głową.
kinoman33
 

Re: ulubieni polscy aktorzy

Postprzez emka » sobota, 23 listopada 2019, 14:19

Dobra aktorka młodego pokolenia, nie jestem jakąś jej ogromną fanką, ale skoro ma aż tyle produkcji na swoim koncie, to coś w niej musi być :)
emka
 

Re: ulubieni polscy aktorzy

Postprzez Leika » niedziela, 24 listopada 2019, 13:46

Okej, może Kobiety Mafii do was nie przemówiły, ale czy widzieliście nowy zwiastun z Wieniawą? Horror, na dodatek Polski!!

Szczerze? jestem w szoku, że ktoś odważył się na tego typy film w Polsce, mało kto potrafi napisać i nagrać taki film, jeszcze slasher.. zobaczymy co z tego wyjdzie.
Leika
 
Posty: 311
Dołączył(a): niedziela, 23 kwietnia 2017, 19:40

Re: ulubieni polscy aktorzy

Postprzez kwiatek » poniedziałek, 25 listopada 2019, 16:46

Postać Zosi mało pasuje do Julii, chociaż patrząc na to jaki ma zawód, na pewno w jakiś sposób jest uzależniona od telefonu, a w tym filmie z tego co kojarze, właśnie taki jest motyw.
kwiatek
 

Re: ulubieni polscy aktorzy

Postprzez Leika » wtorek, 26 listopada 2019, 17:52

Tym bardziej właśnie dlatego, ten film wydaje się być taki intrygujący. Era nowoczesna jest taka teraz zabsorbowana wśród telefonów i internetu..
Leika
 
Posty: 311
Dołączył(a): niedziela, 23 kwietnia 2017, 19:40

Re: ulubieni polscy aktorzy

Postprzez Lambert » niedziela, 19 stycznia 2020, 17:30

Wieniawa jest przede wszystkim aktorką młoda, która w krótkim czasie osiągneła wiele i to zasługuje na uwagę. Ma za sobą kilka filmów. To jeden z takich przypadków gdzie zdania sie zazwyczaj podzielone, ale ja lubię jej grę. Czekam na film ,, w Lesie dziś nie zaśnie nikt" . To może być coś ciekawego w jej karierze aktorskiej.
Lambert
 

Postprzez » niedziela, 19 stycznia 2020, 17:30

 

Następna strona

Powrót do Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość