Problemy po trądziku

Re: Problemy po trądziku

Postprzez mamio » wtorek, 15 października 2019, 07:37

Zależy jak duże masz blizny po trądziku, bo wydaje mi się, że całkowicie nie będzie można ich usunąć, ale dzięki dobrym zabiegom u kosmetyczki blizny będzie można zmniejszyć.
mamio
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 24 stycznia 2019, 12:36

Postprzez » wtorek, 15 października 2019, 07:37

 

Re: Problemy po trądziku

Postprzez zawor » środa, 23 października 2019, 13:59

no ja mam podobne problemy niestety :/
zawor
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 23 października 2019, 13:56

Re: Problemy po trądziku

Postprzez Vikikiki » poniedziałek, 4 listopada 2019, 09:25

Ja próbowałam i drogich kosmetyków i zabiegów u kosmetyczek, niestety nic mi nie pomagało, dopiero zbiegi z użyciem lasera przyniosły oczekiwany rezultat, gorąco polecam wam Klinikę Krajewski - pan doktor doskonale zna się na rzeczy, no i co najważniejsze wyleczył mnie z kompleksów i to dosłownie :)
Vikikiki
 

Re: Problemy po trądziku

Postprzez 77ewcia5 » piątek, 8 listopada 2019, 11:45

mi pomagają zabiegi w komorze hiperbarycznej Atamed to naprawdę skuteczna forma leczenia różnych chorób skóry, tlenoterapia hiperbaryczna nie tylko przyspiesza gojenie się ran skórnych, ale także zmniejsza stan zapalny, dzięki temu wszystko szybciej się goi i zanika :) cieszę się teraz piękną cerą i zdrowiem
77ewcia5
 
Posty: 131
Dołączył(a): środa, 18 października 2017, 17:04

Re: Problemy po trądziku

Postprzez Wiolcia » poniedziałek, 11 listopada 2019, 22:54

Z takim problemem to najlepiej do specjalisty, ja długo zwlekałam z wizytą u lekarza wydałam mnóstwo pieniędzy na specyfiki z apteki a pomogły mi dopiero profesjonalne zabiegi laseroterapii, chodzę do Kliniki Krajewski i osobiście mogę polecić :)
Wiolcia
 

Re: Problemy po trądziku

Postprzez Olika » sobota, 14 grudnia 2019, 00:19

Miałam ogromny problem z bliznami na twarzy, które zostały mi właśnie po trądziku. Po wielu próbach z kosmetykami, zdecydowałam się jednak na zabieg w Centrum Laseroterapii Neonia w Krakowie. Chodzi o laserowe usuwanie blizn - efekty są naprawdę rewelacyjne :)
Olika
 

Re: Problemy po trądziku

Postprzez Michu888 » czwartek, 19 grudnia 2019, 01:45

Jak laseroterapia to tylko ta w Klinice Krajewski, zabieg wykonany profesjonalnie, dzięki czemu efekty zauważyłem naprawdę bardzo szybko POLECAM :)
Michu888
 

Re: Problemy po trądziku

Postprzez Yulka » piątek, 3 stycznia 2020, 13:45

Zacznij używać maseczek regenerujących to po jakimś czasie Ci przejdzie. Skóra potrzebuje witamin zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Z tym od zewnątrz to konkretną dawkę dasz maseczką maroccan Clay od Bielendy z serii skin shoot
Yulka
 

Re: Problemy po trądziku

Postprzez Iza Bella 66 » poniedziałek, 20 stycznia 2020, 00:52

Uporczywe przebarwienia i blizny? Z tym to najlepiej do specjalisty - osobiście polecam wam Klinikę Krajewski :)
Iza Bella 66
 

Re: Problemy po trądziku

Postprzez jasiepytamo » środa, 22 stycznia 2020, 08:54

Może zrób sobie rozszerzone badania krwi. Teraz interpretacja wyników krwi jest możliwa online, więc będzie szybciej. Sprawdź sobie na stronie internetowej np. portalu medycznego Upacjenta.
jasiepytamo
 
Posty: 124
Dołączył(a): czwartek, 29 sierpnia 2019, 11:39

Postprzez » środa, 22 stycznia 2020, 08:54

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron