Akcesoria do drzwi

Akcesoria do drzwi

Postprzez marekk » wtorek, 5 listopada 2019, 14:17

Witam! Potrzebuję wysokiej klasy akcesoriów do drzwi, głównie chodzi mi o samozamykacze, gdzie takie akcesoria w dobrym standardzie sprzedają w Krakowie, albo ewentualnie online? Głownie te zamykacze mają być używane przy drzwiach do klatek schodowych w blokach mieszkalnych...także eksploatacja będzie duża.
marekk
 

Postprzez » wtorek, 5 listopada 2019, 14:17

 

Re: Akcesoria do drzwi

Postprzez cccccc » środa, 6 listopada 2019, 11:09

Jest dobrze prowadzony i dobrze zaopatrzony sklep na Makuszyńskiego (Ragen -ragen.pl). Warto do nich podjechać albo kupić przez internet. Krótki czas oczekiwania na produkt, dobre doradztwo, wysoka jakość okuć – nie są to jednorazówki które szybko zaczną się wypaczać przy zwykłym użytkowaniu.
cccccc
 

Re: Akcesoria do drzwi

Postprzez Kisza » niedziela, 10 listopada 2019, 19:38

Niestety jeżeli chodzi o akcesoria do drzwi nie bardzo mogę pomóc. Natomiast wydaje mi się, że warto znać także alternatywę dla nich w postaci tego typu systemów www.systemyprzesuwne.com . Doskonale bowiem sprawdzą się one zarówno w domu, jak i w biurze. Przy czym są bardzo estetyczne, a jednocześnie można po nie sięgnąć tam, gdzie tradycyjne rozwiązania zawodzą.
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Postprzez » niedziela, 10 listopada 2019, 19:38

 


Powrót do Wolna amerykanka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości