Domowe przetwory - samodzielnie czy ze sklepu?

Domowe przetwory - samodzielnie czy ze sklepu?

Postprzez GosiaczekPe » niedziela, 19 maja 2019, 23:27

Hej kobietki? Zastanawiam się jak wy podchodzicie do tego tematu? :)
GosiaczekPe
 

Postprzez » niedziela, 19 maja 2019, 23:27

 

Re: Domowe przetwory - samodzielnie czy ze sklepu?

Postprzez Wiolcia1972 » niedziela, 19 maja 2019, 23:32

Jeżeli chodzi o domowe przetwory takie jak owoce w syropie to ja tego typu produkty kupuję i nie wstydzę się tego powiedzieć, świetne i smaczne dostępne są w Eterno :)
Wiolcia1972
 
Posty: 18
Dołączył(a): niedziela, 14 kwietnia 2019, 21:36

Re: Domowe przetwory - samodzielnie czy ze sklepu?

Postprzez Soleil » sobota, 15 czerwca 2019, 10:36

Zależy czy drzewa w ogrodzie obrodzą czy nie. Jeśli tak, to czego nie zjemy, przerabiam na przetwory.
____________________________________
odwołanie od decyzji celnej
Soleil
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa, 24 października 2018, 11:18

Re: Domowe przetwory - samodzielnie czy ze sklepu?

Postprzez kingunia » czwartek, 8 sierpnia 2019, 08:28

Ja kupuję :D Lubię domowe przetwory, ale jakoś sama nie potrafię a nawet muszę się przyznać, że za leniwa jestem, wolę poświęcić pięć minut i zrobić zakupy w https://eterno.pl :wink:
kingunia
 

Re: Domowe przetwory - samodzielnie czy ze sklepu?

Postprzez karina123 » czwartek, 29 sierpnia 2019, 11:21

Ja kiedyś nawet próbowałam robić swoje przetwory i wyszły mi całkiem znaczne, tylko największy problem miałam z ich pasteryzowaniem i przechowywaniem. niestety kilkanaście słoików się nie zamknęło i trzeba było ich zawartość zjeść niemal od razu. A te które się zamknęły musiałam gdzieś pochować i upychałam te słoiki gdzieś po półkach czy szafkach. Ale było z tym więcej problemów niż to warte. Teraz raczej robię tak na spróbowanie jakieś przetwory, których nie widziałam nigdy w sklepie, np. robiłam dżem z bananów i kiwi z agarem i wyszedł pyszny. Ale wiadomo, że nie da się tego zjeść w hurtowych ilościach, a robić też dla dwóch czy trzech słoiczków to raczej nie bardzo jest sens
karina123
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 7 lutego 2019, 09:53

Re: Domowe przetwory - samodzielnie czy ze sklepu?

Postprzez Lidka » poniedziałek, 23 września 2019, 01:54

Ja też robiłam wiele podejść do samodzielnego przygotowywania przetworów, jednak zawsze z takim samym skutkiem, dlatego też jak chcę zjeść naprawdę smaczną konfiturę czy poczęstować nią gości to zawsze wybieram produkty z https://eterno.pl :)
Lidka
 

Re: Domowe przetwory - samodzielnie czy ze sklepu?

Postprzez ulunia » sobota, 19 października 2019, 14:36

Zdecydowanie samodzielnie. Wlaśnie obrobilam się z grzybami i burakami. A że znalazłam bardzo ciekawe przepisy tu https://www.bee.pl/co-zrobic-z-pigwy-przepisy-na-sok-przetwory-i-syrop-a-632.html to mam zamiar je sprawdzić, Nigdy nie robiłam nic z pigwy. A wyczytałam ze to owoc bogaty w witaminy. Więc zobaczymy czy też smaczne będą z niego soki.
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Re: Domowe przetwory - samodzielnie czy ze sklepu?

Postprzez Miśka » poniedziałek, 11 listopada 2019, 22:41

Zdecydowanie ze sklepu - od kilku miesięcy zamawiam przetwory ze sklepu Eterno i moim zdaniem mają najlepsze i najsmaczniejsze domowe przetwory :)
Miśka
 

Re: Domowe przetwory - samodzielnie czy ze sklepu?

Postprzez florka » poniedziałek, 25 listopada 2019, 16:47

Oczywiście wolę domowe przetwory ale niewiele z nich potrafię zrobić samodzielnie. Mistrzynią w tych sprawach jest moja mama, potrafi ona także zrobić różne nalewki lecznicze , wyszukuje jakieś stare, ubiegłowieczne przepisy na różnych portalach :)
florka
 

Re: Domowe przetwory - samodzielnie czy ze sklepu?

Postprzez Marzenka199 » piątek, 10 stycznia 2020, 00:58

Ja kupuje, znajoma poleciła mi sklep https://eterno.pl i powiem wam, że ich przetwory są przepychotka... jeśli tak jak ja zapijacie się w zimowych herbatkach to koniecznie spróbujcie cytrynek w zalewie i malin w syropie
Marzenka199
 

Postprzez » piątek, 10 stycznia 2020, 00:58

 

Następna strona

Powrót do Porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron