Beskidy

Beskidy

Postprzez Roch » niedziela, 11 września 2016, 09:00

Jakie miejsca w Beskidach warto waszym zdaniem zobaczyć?
Roch
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 11 września 2016, 08:19

Postprzez » niedziela, 11 września 2016, 09:00

 

Re: Beskidy

Postprzez Hotel Klimek » wtorek, 1 listopada 2016, 16:36

W Beskidzie Sądeckim polecamy Muszynę. :) Piękna okolica, dużo miejsc do wędrówek i spacerów, czy to z całą rodziną, czy tylko z drugą połówką. Z atrakcji warto zobaczyć Ogrody Sensoryczne, obowiązkowo przejsć się Aleją Zdrojową, skosztować wód mineralnych w pijalni, można też wybrać się do rezerwatu Lipowego, na ruiny zamku lub pozwiedzać okoliczne drewniane cerkwie. Dla miłośników sportu jest tutaj zatrzęsienie mozliwości - od tras biegowych i rowerowych, przez jazdę konną po takie rozrywki jak spływy pontonowe czy quady.
Hotel Klimek
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 1 listopada 2016, 16:05

Re: Beskidy

Postprzez zawilinski.mateusz » wtorek, 29 listopada 2016, 13:14

Hotel Klimek napisał(a):W Beskidzie Sądeckim polecamy Muszynę. :) Piękna okolica, dużo miejsc do wędrówek i spacerów, czy to z całą rodziną, czy tylko z drugą połówką. Z atrakcji warto zobaczyć Ogrody Sensoryczne, obowiązkowo przejsć się Aleją Zdrojową, skosztować wód mineralnych w pijalni, można też wybrać się do rezerwatu Lipowego, na ruiny zamku lub pozwiedzać okoliczne drewniane cerkwie. Dla miłośników sportu jest tutaj zatrzęsienie mozliwości - od tras biegowych i rowerowych, przez jazdę konną po takie rozrywki jak spływy pontonowe czy quady.

Byłem w tym hotelu ! :) Nic nie mam do zarzucenia :) Wszystko fajnie, elegancko, a MUszyna bardzo spdobała mi się :)
zawilinski.mateusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 29 listopada 2016, 13:11

Re: Beskidy

Postprzez Bzdislaw » piątek, 31 marca 2017, 07:27

Jak dla mnie warto po prostu je przejść. Wybrać się na tydzień lub dwa i chodzić od schroniska do schroniska. To mój ulubiony sposób spędzania wolnego czasu :).
Bzdislaw
 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 31 marca 2017, 06:56

Re: Beskidy

Postprzez gabi4 » niedziela, 29 października 2017, 17:08

Jeżeli wybieramy się w góry, to warto zabezpieczyć się w odpowiednie akcesoria, jednym z takich bedzie GPS, coś takiego widziałam tutaj http://techfresh.pl/jaki-gps-w-gory-ran ... ch-modeli/ Warto być przygotowanym na każdą okoliczność.
gabi4
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 21 marca 2017, 13:14

Re: Beskidy

Postprzez cedar83 » czwartek, 1 lutego 2018, 10:39

Akcesoria faktycznie ważna rzecz. Warto dopasować je do tego, w jaki sposób będziemy zwiedzać te góry. Jednym wystarczy siedzenie w schronisku, innym przyda się taki jak tutaj http://ratwork.pl/ sprzęt wspinaczkowy, bo planują aktywniejsze spędzanie czasu. W górach bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie.
cedar83
 

Re: Beskidy

Postprzez Małgosia » środa, 13 listopada 2019, 22:51

Ogólnie, jeśli chodzi o Beskidy to bardzo rozległy temat, ale tak na szybko polecam Beskid Mały. Nie będziecie się tam nudzić na wycieczki macie dużo ciekawych miejsc między innymi atrakcje Żywiec w linku macie 3 dniowy plan zwiedzania Żywca. :wink:
... a tanie noclegi Zakopane zawsze rezerwuję na Trivabook.pl
Małgosia
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 7 marca 2019, 23:06

Re: Beskidy

Postprzez camio » wtorek, 7 stycznia 2020, 10:57

Cześć :) Niedługo rozpocznie się sezon ferii zimowych. Rok temu razem z partnerem szukałam czegoś na wspólny wypad w góry. Właściwie nie spodziewaliśmy się niczego niesamowitego, ale muszę przyznać, że bardzo miło się zaskoczyłam i w tym roku wpadniemy znowu, bo mamy dość blisko i chcemy po prostu fajnie spędzić czas. Gdy weszłam na stronę mignął mi slajd o ofercie dla dzieci. ParkHotel Łysoń jest położony w Inwałdzie, stosunkowo blisko parku miniatur i Energylandii, a przy okazji widzę, że jest to świetny hotel dla dzieci. Z okazji ferii oferują pakiet, w którym jedno dziecko ma pobyt z wyżywieniem za darmo Dla ciekawskich zostawiam link
https://www.parkhotellyson.pl/offer/62
camio
 
Posty: 101
Dołączył(a): wtorek, 7 stycznia 2020, 10:34

Re: Beskidy

Postprzez Krystek » środa, 26 lutego 2020, 21:17

Może nie do końca Beskidy, ale w zasadzie Pieniny są ulokowane pomiędzy nimi, więc możliwe że spełnią Twoje oczekiwania. Są to jedne z najbardziej malowniczych gór w Polsce. Sokolica, Trzy Korony, Homole czy chyba najbardziej widowiskowy szczyt Wysoki Wierch. Czysta magia :) Najlepiej zatrzymać się w Szczawnicy, która oferuje całkiem przyzwoitą opcje noclegową, na szlaki blisko i można całkiem dobrze zjeść. Dojazd z Krakowa zajmuje około 2,5h. Polecam - https://hasajacezajace.com/szczawnica-atrakcje-11-pomyslow-na-wycieczke/ Powinno się przydać do zaplanowania urlopu. Podstawowe informacje plus atrakcje :) pozdrawiam!
Krystek
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 26 lutego 2020, 21:04

Re: Beskidy

Postprzez Monika23 » wtorek, 8 września 2020, 15:34

Ja planuję w przyszłym roku wyjechać w Beskidy :) mam dwójkę dzieci w wieku 5 lat i 7 lat i zastanawiam się nad atrakcjami dla nich :) może ktoś coś polecić?:)
Roboty Przemysłowe-gwarancja wytrzymałości i niezawodności.
Monika23
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 8 września 2020, 15:14

Postprzez » wtorek, 8 września 2020, 15:34

 

Następna strona

Powrót do Miejsca godne uwagi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron