Depresja

Re: Depresja

Postprzez Milosz5 » wtorek, 27 sierpnia 2019, 13:41

Niestety, ale dzisiaj mnóstwo osób cierpi na depresję. Często w ogóle tego nie widać, a te osoby w swoim domu mają naprawdę ciężko.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Postprzez » wtorek, 27 sierpnia 2019, 13:41

 

Re: Depresja

Postprzez robin » środa, 23 października 2019, 18:34

Nie można bagatelizować nawet najmniejszych objawów zbyt częstego złego samopoczucia czy innych objawów. Można tu w PsychoMedic w Łodzi uzyskać potrzebną pomoc. Specjaliści mają doświadczenie i postawią dobrą diagnozę. Trzeba dać sobie pomóc.
robin
 

Re: Depresja

Postprzez catrina » piątek, 25 października 2019, 06:29

Leczyłam się na depresję przez ostatni rok. Systematycznie brałam leki i było w porządku. Psychiatra namawiała mnie na terapie,ale jakoś nie byłam do tego przekonana. Odstawiłam leki...i nie jest dobrze. Nie chcę wracać do leków.
catrina
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 25 października 2019, 06:24
Lokalizacja: Kańczuga

Re: Depresja

Postprzez agamk » poniedziałek, 4 listopada 2019, 12:09

Czasem same wizyty u psychologa nie są wystarczające, tym bardziej, że depresja często łączy się z innymi problemami, np. zaburzeniami osobowości, stanami lękowymi. Znam osobę, która leczyła się korzystając z Leczenie zaburzeń Kraków - to była depresja z zaburzeniami osobowości.
agamk
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek, 4 czerwca 2019, 15:04

Re: Depresja

Postprzez APanak » niedziela, 10 listopada 2019, 15:28

Depresja może mieć wiele przyczyn i w każdym przypadku należy do problemu podejść indywidualnie. Wskazana jest konsultacja psychologa lub psychoterapeuty, aby dotrzeć do prawdziwej przyczyny depresji. Poszukaj odpowiedniego psychoterapeuty we Wrocławiu lub w dowolnym mieście zdalnie, np. za pomocą Skype. Ja polecam psychoterapia Skype
APanak
 

Re: Depresja

Postprzez Silesja2 » czwartek, 21 listopada 2019, 22:20

raczej nie sądze zeby taka pomoc online byla rzeczywiscie skuteczna Lepiej wybrac sie do dobrego psychologa, niezaleznie od tego jaki mamy problem. Stres,nerwica czy nawet alkoholizm... to choroby XXI wieku.. Warto wybrac sie w takiej sytuacji do prywatnej kliniki Medox http://medox.org.pl/ , ktora jest w Nowym Modlinie. Oni podchodza indywidualnie do kazdej sprawy
Silesja2
 

Re: Depresja

Postprzez mami772 » sobota, 14 grudnia 2019, 09:22

Szukając psychiatry trzeba patrzeć na to, aby była to osoba, której będzie można zaufać, aby zwierzyć się ze swoich problemów i aby można było sięgnąć po zaufaną pomoc. Wiem, ze wiele osób sięga po pomoc takiego miejsca, jak PsychoMedic w Łodzi. Warto zerknąć, w jaki sposób zajmują się wszystkimi problemami.
mami772
 
Posty: 740
Dołączył(a): niedziela, 28 kwietnia 2019, 08:23

Re: Depresja

Postprzez Sjena » niedziela, 8 marca 2020, 23:38

Depresja niestety rowniez bardzo czesto dotyka osoby starsze- wraz z wiekiem kiedy przestajemy byc samodzielni przestajemy byc rowniez potrzebni innym - a przynajmniej tez tak sie czujemy. Samotnosc to ciezka sprawa. Na szczescie sa takie miejsca jak dom seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim nieopodal Inowrocławia https://podtopolami.eu/ gdzie senior dostaje drugą szansę na to aby inaczej spojrzec na swiat - radosnie w otoczeniu zyczliwych i pomocnych ludzi- maja tu rowniez dobrych lekarzy i psychologow
Sjena
 
Posty: 175
Dołączył(a): poniedziałek, 27 stycznia 2020, 13:38

Re: Depresja

Postprzez wiktoria68 » środa, 24 czerwca 2020, 15:50

Mój wujek od wielu już lat leczy depresję, niestety jedynie tabletkami. Co uważam nie jest najlepsze. Namawiam go na psychoterapię https://donatakurpas.pl/ w gabinecie we Wrocławiu. Ciężko mu jednak podjąć decyzję. Kiedy zaproponowałam, że Pani Profesor również przeprowadza psychoterapię online już jakoś przychylniej spojrzał na mój pomysł.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Depresja

Postprzez Minenka » piątek, 13 listopada 2020, 22:40

Depresja jest bardzo poważną chorobą, u mnie trzeba było wybrać się do psychiatry. Leczenie nie jest proste, ale jak trafisz na dobrych profesjonalistów to szybko zobaczysz efekty terapii. Ja mogę polecić Ci https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ w Warszawie. Pracują tam świetni specjaliści, zależy im na pacjencie i robią wszystko aby pomóc z wyjściem z choroby.
Minenka
 
Posty: 103
Dołączył(a): czwartek, 27 grudnia 2018, 17:32

Postprzez » piątek, 13 listopada 2020, 22:40

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Psychologia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości