Medycyna estetyczna

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez kamila44 » wtorek, 19 listopada 2019, 21:08

Można też zerknąć na różne zabiegi medycyny estetycznej. Także wypełniacz do ust Restylane Kysse pozwala je naturalnie ujędrnić. Stają się pełniejsze. Delikatnie można poprawić wygląd ust zabiegiem. Ten produkt jest skuteczny. A usta to niekiedy kompleks, więc można coś z tym zrobić.
kamila44
 

Postprzez » wtorek, 19 listopada 2019, 21:08

 

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez Leonka2 » środa, 20 listopada 2019, 18:45

Z medycyny estetycznej powinno sie korzystac rozwaznie. Wazna jest tu kwestia doboru odpowiednich produktow. Ja np stosuje wypelniacze do ust tylko od Restylane odkad polecila mi je moja lekarka https://www.restylane.com/pl/ . Zapewniaja naturalny wyglad i bardzo szybko schodzi mi opuchlizna po zabiegu po nakluwaniu. Kwas bardzo dobrze sie przyjmuje i gwarantuje naturalny efekt
Leonka2
 

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez ania23 » czwartek, 21 listopada 2019, 15:16

Hej :)
Jeśli potrzebujecie jakiś skuteczny zabieg modelujący ciało, to ja polecam Wam skorzystać z tego zabiegu: https://instytuty.drirenaeris.com/zabiegi/zabiegi-pielegnacyjne-ciala/cellulite-expert-advance-modelujacy-zabieg-wygladzajaco-antycellulitowy. Poleciła mi go moja znajoma i niedawno sama z niego skorzystałam. Muszę przyznać, że efekty są naprawdę świetne! Ciało jest gładkie, ujędrnione i nawilżone - musicie koniecznie sprawdzić! :)
ania23
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek, 13 grudnia 2018, 11:05

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez Milosz5 » środa, 27 listopada 2019, 12:54

Pewnie, że tak. W końcu dzisiaj możecie wykonać tego typu zabiegi w prosty i skuteczny sposób. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie się na nie zdecydować.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez Masterko » czwartek, 5 grudnia 2019, 19:01

Jeżeli zależy Wam na sprawdzonej klinice medycyny estetycznej, to mogę Wam polecić taką, która znajduje się pod Poznaniem w Moosinie http://medicalaser.pl Profesjonalna klinika, która wykonuje m.in. zabiegi laserem fotona4d oraz terapię osoczem bogatopłytkowym. Miałam kilkukrotnie okazję korzystać z ich usług i za każdym razem była bardzo zadowolona z obsługi, jakości i efektów. Na pewno będę tam wracać jeszcze nie raz.
Masterko
 
Posty: 167
Dołączył(a): poniedziałek, 12 marca 2018, 19:49

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez Mia » piątek, 13 grudnia 2019, 11:52

Medycyna estetyczna oferuje nam szeroki wachlarz bezpiecznych usług, dzięki którym można zachować młodą, jędrną skórę na długie lata. Aby cieszyć się efektami trzeba znaleźć się w rękach specjalisty. W poszukiwaniu profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej warto skorzystać z portalu www.klinikiurody.com.pl, gdzie znajdziesz bazę kliniki medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej z całego kraju oraz rzetelny opis zabiegów.
Mia
 
Posty: 98
Dołączył(a): środa, 3 lipca 2019, 09:07

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez Ewuśka » środa, 15 stycznia 2020, 04:59

Waszym problemem są widoczne blizny i przebarwienia potrądzikowe? Polecam wam Klinikę Krajewski, pan doktor to profesjonalista jakich mało, dzięki nim odzyskałam pewność siebie i piękny wygląd :)
Ewuśka
 

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez Medinka22 » czwartek, 16 stycznia 2020, 09:56

Jeżeli macie blizny potrądzikowe i usunęliście laserem? to nie zapomnijcie o odpowiednim nawilżeniu. Bardzo pomógł mi zabieg Restylane Skinboosters. Bardzo dobry zabieg nawilżający skórę.
Medinka22
 

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez Milosz5 » sobota, 18 stycznia 2020, 18:55

Jeśli zastanawiacie się nad tym, by poddać się zabiegom medycyny estetycznej, to na pewno powinniście w pierwszej kolejności znaleźć gabinet, który będzie dla Was odpowiedni.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Medycyna estetyczna

Postprzez Mirka788 » niedziela, 19 stycznia 2020, 23:37

Ja blizny i przebarwienia pokonałam serią profesjonalnych zabiegów z użyciem lasera - może ciut bolało, ale w efekcie teraz mam idealnie wygładzoną i ujednoliconą cerę. Jeżeli szukacie sprawdzonego miejsca to osobiście polecam wam Klinikę Krajewski :)
Mirka788
 

Postprzez » niedziela, 19 stycznia 2020, 23:37

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron