Gastronomia

Re: Gastronomia

Postprzez aurela » środa, 22 maja 2019, 11:39

Na początku gotowanie było tylko moim hobby, jednak nabrałam takiej wprawy w przygotowywaniu wymyślnych potraw, że zaryzykowałam. Otworzyłam własny catering w Bydgoszczy, który bardzo dobrze prosperuje. Jest na to spory popyt tutaj, nie tylko na imprezy rodzinne, ale również firmowe. Ciesze się, że wykorzystałam swoją szansę i spełniam swoje marzenia :D
aurela
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 22 maja 2019, 11:36

Postprzez » środa, 22 maja 2019, 11:39

 

Re: Gastronomia

Postprzez Milosz5 » sobota, 25 maja 2019, 12:16

To nie jest taka prosta sprawa. W końcu jeśli zależy Wam na skutecznie działającej gastronomii, to musicie zainwestować w odpowiednie rozwiązania.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Gastronomia

Postprzez RenaultFT » niedziela, 26 maja 2019, 20:26

Gastronomia to dobry biznes, ale trzeba być naprawdę dobrym nie tylko w przygotowywaniu jedzenia, ale zarządzaniu całością pod wieloma względami.
RenaultFT
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 26 maja 2019, 20:22

Re: Gastronomia

Postprzez Denima » wtorek, 23 lipca 2019, 22:43

Warto wspomnieć o tym, że na rynku funkcjonuje obecnie wiele firm z branży gastronomicznej, które świadczą naprawdę oryginalne, atrakcyjne usługi. W zeszły weekend wybrałam się z mężem na firmowy piknik. Catering, którym nas tam uraczono, był po prostu wyśmienity! Okazało się, że wszystkie dania przygotowała dla nas firma cateringowa, dla której serwowanie jedzenia na świeżym powietrzu nie stanowi żadnego problemu.
Denima
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 28 maja 2019, 12:31

Re: Gastronomia

Postprzez kuchmaster » poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 07:52

Ja założyłam firmę, która oferuje usługi cateringowe w Warszawie. Teraz ten temat jest bardzo na topie i wystarczy wstrzelić się w potrzeby branży, by zyskać stałych klientów. Póki co wszyscy są zadowoleni z naszej oferty i mam nadzieję, że tak pozostanie,
kuchmaster
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 07:46

Re: Gastronomia

Postprzez Oplot » wtorek, 15 października 2019, 20:03

Wydaje mi się, że gastronomia to teraz mało opłacalny, a bardzo ryzykowny biznes.
Oplot
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 15 października 2019, 20:02

Re: Gastronomia

Postprzez meksi23 » czwartek, 17 października 2019, 15:58

Często poza typowymi fastfoodami w miastach czy mniejszych miejscowościach mało jest miejsca gdzie można zjeśc coś naprawdę dobrego. Można np. założyc knajpkę wegetariańską. Wegetarian jest coraz więcej, a mało mają miejsc gdzie mogą zjesc coś dla siebie. Aby założyc taki biznes trzeba jednak miec sporo sprzętu gastronomicznego. Jest fajna firma MM Gastro - kompleksowe wyposażenie gastronomiczne gdzie można zakupic potrzeby sprzęt do gastronomii.
meksi23
 

Re: Gastronomia

Postprzez kardinale » niedziela, 1 grudnia 2019, 18:28

Znalazłem informacje na ten temat i o tym problemie tutaj: https://www.unimasz.eu
kardinale
 
Posty: 866
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2019, 11:56

Re: Gastronomia

Postprzez latawiec biały » czwartek, 12 grudnia 2019, 18:58

Słuchajcie, według mnie największą rolę w biznesie gastronomicznym odgrywa sprzęt, a mianowicie jego odpowiedni wybór. Najlepiej zdecydować się na ofertę sprawdzonej już firmy. Ja mogę szczerze polecić Wam Lodo czyli firmę handlową, która działa w branży naprawdę długo. Na ich stronie: https://www.lodo.pl/ znajdziecie wszystkie potrzebne szczegóły. Jestem przekonany, że będziecie zadowoleni z ich usług tak samo jak ja ;)
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Re: Gastronomia

Postprzez kardinale » środa, 18 grudnia 2019, 17:16

Ostatnio czytałem o tym tutaj: https://www.gdziekupickamagra.pl
kardinale
 
Posty: 866
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2019, 11:56

Postprzez » środa, 18 grudnia 2019, 17:16

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron