Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez jasiepytamo » środa, 23 października 2019, 11:21

Swojej kuchni nie wyobrażam sobie bez czegoś takiego jak okapy podszafkowe - https://www.ceneo.pl/Okapy/Typ_okapu:Podszafkowy.htm. To podstawa każdej kuchni!
jasiepytamo
 
Posty: 124
Dołączył(a): czwartek, 29 sierpnia 2019, 11:39

Postprzez » środa, 23 października 2019, 11:21

 

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez Kapok » czwartek, 24 października 2019, 01:59

Bez wielu sprzętów, ale ostatnio nie wyobrażam sobie, żeby nie znalazła się w niej porcelana Chodzież, zakochałem się w niej :) Tutaj można ją znaleźć https://www.helios-szklo.pl/
Kapok
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 23 października 2019, 21:19

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez bossa » sobota, 21 grudnia 2019, 22:06

Okap się bardzo przydaje, nie lubię jak w całym domu czuć zapach potraw, szczególnie smażonych. Mam świetny okap electrolux hob2hood, dzięki temu, że się sam włącza jak wykryje włączenie płyty
bossa
 

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez KonradSkal » sobota, 28 grudnia 2019, 11:58

Witam. Jestem w trakcie wyboru nowej zastawy stołowej do mojego bistro i chciałbym zasięgnąć języka. Spotkaliście się kiedyś z zastawą firmy hendi ? Ważna jest wytrzymałość i oczywiście wygląd. Nie chciałbym też zapłacić jakiejś góry pieniędzy za to.
KonradSkal
 
Posty: 102
Dołączył(a): poniedziałek, 8 lipca 2019, 06:36

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez maurycy32 » wtorek, 7 stycznia 2020, 12:09

Moja ukochana kuchnia nie obyłaby się bez paru niezbędnych akcesoriów od Dajar.pl
maurycy32
 
Posty: 205
Dołączył(a): piątek, 21 grudnia 2018, 06:28

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez wajkom » niedziela, 12 stycznia 2020, 22:16

Na pewno bez ryb :) czytałem ostatnio artykuł o tym po jakie ryby Polacy sięgają najczęściej i podobno to makrela i sledź ( tutaj link do tego artykułu https://pinbook.pl/wiadomosci/ryby-w-polsce ). Ja osobiście wolę łososia
wajkom
 
Posty: 431
Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2019, 16:57

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez KonradSkal » poniedziałek, 27 stycznia 2020, 12:00

Cześć zastanawiam się czy może słyszeliście o sklepach, gdzie sprzedają części do grillów kontaktowych. Niestety miałem kilka awarii i teraz muszę powymieniać parę rzeczy. Nie szukam tanich podróbek, tylko porządny sprzęt mnie interesuje. Bardzo zależy mi też na czasie, więc czas przesyłki się dla mnie liczy. Fajnie jeśli ktoś coś poleci jak najszybciej.
KonradSkal
 
Posty: 102
Dołączył(a): poniedziałek, 8 lipca 2019, 06:36

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez kremowka » czwartek, 20 lutego 2020, 21:59

okap to bardzo przydatne urządzenie, nie lubię jak się zapachy rozchodzą po domu a dzięki temu sprzętowi można to bardzo ograniczyć, mam electrolux hob2hood, który sam się włącza jak się coś gotuje
kremowka
 
Posty: 79
Dołączył(a): czwartek, 21 grudnia 2017, 15:04

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez Scofield » piątek, 21 lutego 2020, 15:50

wajkom napisał(a):Na pewno bez ryb :)

Ja również bardzo sobie cenię potrawy rybne. Zawsze, gdy przygotowuję dania na jakieś większe uroczystości w ryby zaopatruję się w hurtowni rybnej Barkas https://barkas.pl/ . Ich oferta jest bardzo szeroka i zawiera zarówno ryby świeże, jak i mrożone, solone czy wędzone. Kupując ryby właśnie u nich mam pewność, że zakupione produkty będą najwyższej jakości.
Scofield
 
Posty: 61
Dołączył(a): czwartek, 23 stycznia 2020, 13:23

Re: Bez czego nie wyobrażacie sobie swojej kuchni?

Postprzez SIS » niedziela, 23 lutego 2020, 12:05

Ktoś tu nie wyobraża sobie kuchni bez porcelany z Chodzieży a ja bez porcelany Altom Design. Rzeczywiście takie ładne produkty dodają uroku każdej przestrzeni, chociażby kawę się milej pije w ślicznej filiżance niż w zwykłym kubku. :)
SIS
 
Posty: 44
Dołączył(a): wtorek, 4 lutego 2020, 10:48

Postprzez » niedziela, 23 lutego 2020, 12:05

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AGD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron