jaka lokówka?

jaka lokówka?

Postprzez nesta3 » czwartek, 6 grudnia 2018, 20:29

szukam opinii o lokówkach curl secret. Warto? Jest aktualnie promocja w euro na zestaw curl secret i prostownica za złotówkę, strasznie mnie kusi, brać?
nesta3
 

Postprzez » czwartek, 6 grudnia 2018, 20:29

 

Re: jaka lokówka?

Postprzez chalwaa » poniedziałek, 28 stycznia 2019, 13:08

curl secret to bardzo dobry wybór, masz kilka modeli do wyboru, a mam c1102ame, włosy uklada sie dzieki niej błyskawicznie, tylko muisz sobie metodą prób i błędów szerokość pasma włosów jake będziesz wkładać dopasować pod swoe włosy, no i trochę pobawić się z ustawieniami, warto było kupić, bo teraz jak mam większe wyjscie to nie ide juz do fryzjera tylko sama robie wlosy
chalwaa
 

Re: jaka lokówka?

Postprzez pavlo12 » wtorek, 29 stycznia 2019, 10:10

A jakaś philips?
pavlo12
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 29 stycznia 2019, 09:51

Re: jaka lokówka?

Postprzez madzialena_s » niedziela, 21 kwietnia 2019, 00:44

Nie kręcę włosów więc niestety w tej kwestii zbyt wiele nie doradzę.
madzialena_s
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 2 października 2018, 11:03

Re: jaka lokówka?

Postprzez pomponek » wtorek, 20 sierpnia 2019, 23:28

A ja wam zdradzę trik na to by mieć na głowie burzę loków :) Fryzjerka z In Harmony powiedziała mi, że jeżeli delikatnie podcieniuję włosy to loki będą uwydatnione i co najważniejsze bd o wiele dłużej się trzymać - i wiecie co ? Miała racje, cieniowanie dodało fryzurze lekkości i objętości :)
pomponek
 

Re: jaka lokówka?

Postprzez betka1111 » sobota, 19 października 2019, 10:16

Bardzo fajne urządzeia ma babyliss, ta złota seria ciekawie wygląda, zamówiłam sobie w neonet.pl bo znalazłam w promocji teraz dużo taniej są, mój model był 30% taniej niż zwykle, spora oszczędność, jeszcze mamie kupiłam suszarkę bo też w promocji
betka1111
 

Re: jaka lokówka?

Postprzez Minenka » czwartek, 2 stycznia 2020, 12:32

Hej, zawsze chciałam mieć kręcone włosy, do tej pory kręciłam okazjonalnie sobie na wałki, ale to zawsze tak długo trwało, a więc postanowiłam zainwestować w profesjonalny sprzęt, a że się za bardzo na tym nie znam wczytałam się w temat i powiem Wam, że znalazłam fajna strone, która pomogła mi wybrać odpowiednią dla mojego rodzaju włosów lokówkę jaka-lokowka.pl naprawdę dowiedziałam się wielu przydatnych informacji, na które pewnie nawet nie zwróciłabym uwagi.
Minenka
 
Posty: 103
Dołączył(a): czwartek, 27 grudnia 2018, 17:32

Re: jaka lokówka?

Postprzez Adele » czwartek, 30 stycznia 2020, 15:44

Ja mam lokówkę z babyliss, sensitive C432E, jest naprawdę delikatna dla włosów. W zależności od tego jak długo potrzymam mogę nią zrobić mniejsze loczki albo grubsze fale, więc wbrew pozorom to nie tylko sprzęt do czesania na większe wyjścia ;)
Adele
 
Posty: 66
Dołączył(a): czwartek, 30 stycznia 2020, 10:56

Postprzez » czwartek, 30 stycznia 2020, 15:44

 


Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości