Przekąski na imprezy

Re: Przekąski na imprezy

Postprzez inwestor » poniedziałek, 13 maja 2019, 20:25

Brzmi to smakowo :)
inwestor
 
Posty: 15
Dołączył(a): niedziela, 6 sierpnia 2017, 17:30

Postprzez » poniedziałek, 13 maja 2019, 20:25

 

Re: Przekąski na imprezy

Postprzez bersel » poniedziałek, 13 maja 2019, 20:39

Gotowanie we wlasnym zakresie to czynnosc jaka przeraza duza rzesze ludzi. Mozna do niej wliczyc szczegolnie mlode kobiety ktore z jakichs dziwnych powodow nie sa w stanie niczego zrobic. Ciezko mi to pojac bo na dobra sprawe w sieci mozna znalezc wszytkie potrzebne informacje. Nie potrzeba wydawac na to zadnych pieniedzy bo sa darmowe szkolenia na ktorych podstawy sa pokazane za darmo. Wystarczy znalezc jakies serwisy z przepisami, poswiecic troche czasu i cieszyc sie z pysznych dan. To samo tyczy sie takze slodkich przekasek ktore mozna bez wiekszego problemu przyrzadzic, potrzebny bedzie jedynie piekarnik. Na sniadanie swietnie moga sie sprawdzic np. takie ciasteczka owsiane - https://uwielbiam.pl/przepis/kakaowe-owsiane-ciasteczka Po pierwsze sa zdrowe poniewaz mozemy je zrobic nawet bez cukru. Po drugie wychodza o wiele taniej niz gotowe ze sklepu, a potrafia smakowac rownie dobrze.
bersel
 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek, 13 maja 2019, 20:29

Re: Przekąski na imprezy

Postprzez Miniee » poniedziałek, 11 listopada 2019, 22:03

U nas zawsze na słodko :) moi znajomi za każdym razem proszą mnie o przygotowanie mini naleśników z sosem czekoladowym lub dobrą konfiturą, do tego herbatka z owocami w syropie ze sklepu Eterno https://eterno.pl - jeżeli szukacie dobrych domowych przetworów to polecam wam gorąco :)
Miniee
 

Re: Przekąski na imprezy

Postprzez bobi » środa, 13 listopada 2019, 21:44

ostatnio zrobiliśmy na imprezę sałatkę z makaronu. Świderki arrighi ugotowaliśmy według instrukcji na opakowaniu do tego kurczak grillowany i pokrojony w kostkę. Pomidor, ogórek i pieczarki w kostkę. Wszystko wymieszane i dodana mozzarrella.
bobi
 
Posty: 20
Dołączył(a): czwartek, 19 września 2019, 20:25

Re: Przekąski na imprezy

Postprzez wiolka » środa, 4 grudnia 2019, 14:10

oo, coś dla mnie. Przydają się te ciekawe przepisy. Macie może coś na bazie pieczarek?
--------------------------------
http://pieczarki.net.pl/
wiolka
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 4 grudnia 2019, 14:01

Re: Przekąski na imprezy

Postprzez Mimi88 » czwartek, 19 grudnia 2019, 01:08

Ja również bardzo często robię mini gofry :) oczywiście w wersji fit z powidłami i konfiturami, osobiście polecam https://eterno.pl mają naprawdę rewelacyjne, smaczne i zdrowe przetwory :)
Mimi88
 

Re: Przekąski na imprezy

Postprzez Zombie » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 16:25

Albo np jakies sałatki makaronowe, ostatnio robiłam taka zmakaronem świderki z Arrighi, czerwoną fasolą, serem gouda, porą ogórkiem kiszonym, papryką, majonezem pomidrorem itd. Jak ktoś chce przepis to napiszcie a ja wtedy go napisze tutaj gotowy co tutaj dawac ;) jest bardzo smaczna ;)
Zombie
 

Re: Przekąski na imprezy

Postprzez camio » wtorek, 7 stycznia 2020, 10:58

Na naszych imprezach ostatnio świetnie sprawdza się hummus w kilku wariantach, do tego warzywa w słupkach, oliwki, kosteczki sera i paluchy chlebowe z ziołami ;)
camio
 
Posty: 101
Dołączył(a): wtorek, 7 stycznia 2020, 10:34

Re: Przekąski na imprezy

Postprzez doroti » piątek, 6 marca 2020, 07:47

faszerowane pieczarki są dobrym rozwiązaniem, podobnie jak faszerowane warzywa
doroti
 
Posty: 288
Dołączył(a): wtorek, 28 stycznia 2020, 08:01

Re: Przekąski na imprezy

Postprzez grudniaa » piątek, 22 maja 2020, 19:09

Często robię wrapy, kupuję moje ulubione w carrefourze, mają świetne za 3,99 zł, zwykłe i z ziarnami, można u nich tanio kupić dużo podstawowych produktów typu mąka, mleko, chemia do domu, ja dużo ich marki własnej produktów kupuję.
grudniaa
 
Posty: 104
Dołączył(a): poniedziałek, 9 marca 2020, 09:04

Postprzez » piątek, 22 maja 2020, 19:09

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Przepisy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron