Dobre naturalne kosmetyki

Re: Dobre naturalne kosmetyki

Postprzez Werox111 » niedziela, 1 września 2019, 10:52

Zerknij na sklep Forever Smart i odnajdź tam najlepsze preparaty na bazie aloesu. Aloes to życiodajan roślina, która pomoże przezwyciężyć Ci wiele problemóW natury zdrowotnej. Zerknij na; https://foreversmart.pl/higiena-osobist ... 73-ml.html :)
Werox111
 
Posty: 80
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lipca 2019, 10:30

Postprzez » niedziela, 1 września 2019, 10:52

 

Re: Dobre naturalne kosmetyki

Postprzez magusia » poniedziałek, 2 września 2019, 06:50

Botame z doz.pl sa bardzo dobre i tanie, mają świetne kosmetyki do ciała, twarzy i nawet do włosów.
magusia
 

Re: Dobre naturalne kosmetyki

Postprzez emilka1 » wtorek, 3 września 2019, 08:38

Z kosmetykami to jest różnie. Każdy może mieć inne potrzeby, ale właśnie raczej naturalne kosmetyki nie będą podrażniały skóry. Sprawdziłam balsam do ciała z avokado HB i mi pasuje. Kilka kosmetyków tej firmy już mam. Zapach mi odpowiada, ale też to, że szybko się wchłania.
emilka1
 
Posty: 88
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2019, 08:45

Re: Dobre naturalne kosmetyki

Postprzez LoseMyMind » piątek, 6 września 2019, 21:27

Super kosmetykami naturalnymi są tez np do pielęgnacji tatuażu Tattoo Butter Loveink ;) Super nawilża a zaraz po zrobieniu ładnie przyspiesza gojenie tatuażu
LoseMyMind
 

Re: Dobre naturalne kosmetyki

Postprzez gabi4 » poniedziałek, 9 września 2019, 16:30

emilka1 napisał(a):Z kosmetykami to jest różnie. Każdy może mieć inne potrzeby, ale właśnie raczej naturalne kosmetyki nie będą podrażniały skóry.

Jak najbardziej się z Tobą zgodzę, im bardziej naturalne produkty, tym lepszy wpływ maja dla naszego ciała. Ja osobiście zastanawiam się nad ich biokosmetykami http://www.bio-kosmetyki.shop znalazłam tam mnóstwo przydatnych produktów dla mnie a kilka kosmetyków na pewno chciałabym przetestować.
gabi4
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 21 marca 2017, 13:14

Re: Dobre naturalne kosmetyki

Postprzez marianka » czwartek, 24 października 2019, 06:42

Chyba nie ma nie dobrych kosmetyków naturalnych. Każde z nich mają witaminy, wartościowe właściwości, które korzystnie mogą wpłynąć na skórę. A niektóre z nich mogą być nawet zaskakujące. Chociażby na mnie ogromne wrażenie zrobiły kosmetyki z ameryki, które znalazłam tutaj bodyglitter.pl. Ich oferta jest naprawdę zachęcająca, bo oferowane przez nich kosmetyki są pozbawione wszelkich tzw. śmieci i nawet są glamour .
marianka
 

Re: Dobre naturalne kosmetyki

Postprzez krolszparagow » środa, 8 stycznia 2020, 14:26

Ja staram się korzystac tlkyo z naturalnych kosmetyków, niedawno jeszcze używałem tołpy , ale nacyztalem się, że mimo tego, że rzeczywiście mają sporo naturalnych składnikow to niestetty mają też w swoim składzie sporo niepotrzebnego badziewia, które niekorzystnie wpływa na na przykład kondycję naszej skóry, dlatego przeruzciłem się na produkty firmy yope i tutaj zdecydowanie jest lepszy skład, aczkolwiek też trzeba zwracać uwagę , bo niektóre warianty zapachowe mają nieco gorszy skład od innych, poza tym stosuje produkty innych marek , które też są pochodzenia naturalnego. Na przykład ostatnio sporo czytam o naturalnych sposobach na leczenie uszu https://www.fonix.pl/bol-uszu/jak-leczy ... a-bol-ucha bo mam pewne problemy i zacząłem się poważnie zastanawiać nad tym czy należy czyścić uszy patyczkami, bo przecież w ten sposób popychamy część woskowiny w głąb ucha co na bank nie może być dla nas dobre... co na ten temat uważacie ?
krolszparagow
 
Posty: 145
Dołączył(a): wtorek, 29 stycznia 2019, 13:28

Re: Dobre naturalne kosmetyki

Postprzez tlena » wtorek, 17 marca 2020, 19:34

Ja też staram się używać w miarę naturalnych kosmetyków. Prawda jest taka, że na rynku nie jest łatwo takie znaleźć. Często więc szukam w sieci informacji na temat tego, jak sobie dane kosmetyki zrobić, bądź jakie warto zakupić. Na szczęście obecnie w internecie nie brakuje poradników, z którym naprawdę warto korzystać. Na stronie https://www.arte24.pl/ znaleźć ich można naprawdę sporo między innymi na temat kosmetyków i urody. Co jakiś czas tam zaglądam w poszukiwaniu nowych wskazówek i porad.
tlena
 
Posty: 401
Dołączył(a): środa, 22 maja 2019, 09:50

Re: Dobre naturalne kosmetyki

Postprzez doroti » poniedziałek, 23 marca 2020, 11:49

warto wiedzieć czym różnią się kosmetyki wegańskie z dobrego sklepu, od kosmetyków bio, naturalnych czy bez konserwantów, bo często producenci dają jakieś roślinki na etykiecie i myląca nazwę tylko bio puder, trzeba kupować tylko w sprawdzonych i polecanych sklepach
doroti
 
Posty: 288
Dołączył(a): wtorek, 28 stycznia 2020, 08:01

Re: Dobre naturalne kosmetyki

Postprzez Emalienka12 » poniedziałek, 23 marca 2020, 22:47

Jesli chodzi o wegańskie kosmetyki to bardzo polecam sklep Loveink.pl https://loveink.pl teraz macie 20% rabatu chyba na wszystkie kosmetyki poza zestawami. Zreszta wejdźcie i zobaczcie. macie tam masło do smarowania tatuażu, Teraz tez jest olejek tattoo oil i Tattoo Soap ;)
Emalienka12
 
Posty: 113
Dołączył(a): środa, 20 lutego 2019, 17:21

Postprzez » poniedziałek, 23 marca 2020, 22:47

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron