Wasze hobby

Re: Wasze hobby

Postprzez melin » środa, 18 grudnia 2019, 17:23

Czas na swoje hobby na pewno trzeba znaleźć. Nie musi to być nic specjalnego. Każdy znajdzie zajęcie, które sprawia mu przyjemność i relaksuje. Także modele do składania https://www.ksiegarnia-marki.pl/Modele- ... ania-c6200 to fajna rzecz, bo można przy tym bardzo się odprężać. To na pewno pozwala zapomnieć o pracy.
melin
 

Postprzez » środa, 18 grudnia 2019, 17:23

 

Re: Wasze hobby

Postprzez kierr » czwartek, 19 grudnia 2019, 11:44

Nawet nie przypuszczałam, że aż tyle osób ma jakieś swoje hobby i stara się być w nim jak najlepszym. Ja osobiście interesuje się wszystkim po troszku przez co mąż się śmieje, że tak na prawdę nie wiem co mnie interesuje. Dlatego tym razem postanowiłam postawić na coś konkretnego i dzięki Chce Zostać trafiłam na bardzo ciekawe szkolenia online. Dzięki nim dowiedziałam się jak to jest zostać producentem muzycznym. Polecam każdemu bo to na prawdę bardzo ciekawe i super zabawa
kierr
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 21 maja 2019, 10:50

Re: Wasze hobby

Postprzez Aleks » sobota, 21 grudnia 2019, 19:39

Widzę, że nie jestem jedynym entuzjastom sportów zimowych. Ja już przygotowuje się na szaleństwa na stoku. Ostatnio kupiłem sobie nawet specjalne wiązania snowboardowe flow nx2 cx hybrid, dzięki którym mogę poczuć prawdziwą adrenalinę :)
Aleks
 

Re: Wasze hobby

Postprzez Miki90 » wtorek, 24 grudnia 2019, 14:13

Modelarstwo! Aż się skręcam na myśl, że teraz przez święta będę miał więcej czasu, żeby coś posklejać i pomalować :)
Miki90
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 24 grudnia 2019, 14:12

Re: Wasze hobby

Postprzez sofia11 » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 12:52

Ja uwielbiam robić zdjęcia. Uważam, ze to najlepszy sposób na zachowanie wspomnień z wakacji - https://www.wakacjezdzieckiem.pl/blog/c ... z-wakacji/ Lubię łapać chwile, zachody słońca i uśmiechy moich bliskich. Oczywiście wywołuję zdjęcia - lubię je przeglądać. Ktoś z was też interesuje się fotografią?
sofia11
 

Re: Wasze hobby

Postprzez Pacce » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 20:36

Głównie to modelarstwo, choć mam mało czasu na to
Pacce
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 30 grudnia 2019, 20:32

Re: Wasze hobby

Postprzez arek.f » wtorek, 31 grudnia 2019, 16:18

Kiedyś głównie różnego rodzaju sporty, zaczęłam od sztuk walk aż po wioślarstwo. Przez kontuzję jednak nie mogłam na wysokim poziomie trenować i zaczęłam układać puzzle. Podejmuję się coraz większych aż miejsca na podłodze nie starczy ;)
arek.f
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 31 grudnia 2019, 16:12

Re: Wasze hobby

Postprzez krystynazgazowni » czwartek, 9 stycznia 2020, 14:48

A ja teraz kupiłam sobie drona w ramach prezentu urodzinowego. :D W sklepie https://serwo.net/ znalazłam bardzo fajne modele i zaczynam od tych dla początkujących. :D Będę chodzić na wycieczki z pieskiem, on będzie latał a ja będę go nagrywała z góry. Haha superr :D
krystynazgazowni
 
Posty: 230
Dołączył(a): czwartek, 2 marca 2017, 08:37

Re: Wasze hobby

Postprzez mami772 » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 20:27

U mnie hobby tak naprawdę może się czasem zmieniać z miesiąca na miesiąc, bo szybką się nudzę. Od kilku lat mam jednak jedne hobby, które zawsze jest ze mną w różnych momentach, a konkretnie mowa tutaj o fotografii. Właśnie mam wolną chwilę i sprawdzam sobie Statywy fotograficzne Na pewno coś nowego w prezencie sobie kupię.
mami772
 
Posty: 740
Dołączył(a): niedziela, 28 kwietnia 2019, 08:23

Re: Wasze hobby

Postprzez sztosik1 » wtorek, 14 stycznia 2020, 15:29

Fajnie jest mieć swoje hobby i zajęcie które sprawia nam odrobinę relaksu i radości. Szkoda tylko że tak mało ludzi wraca do swoich zainteresowań sprzed lat. Tym bardziej, że czytałam ostatnio o szkoleniach online w Chce Zostać. I jest tam szkolenie jak zostać producentem muzycznym czy jak tworzyć rap. A niedługo będzie można skorzystać ze szkolenia jak zostać aktorem i wokalistą
sztosik1
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 23 lipca 2019, 14:21

Postprzez » wtorek, 14 stycznia 2020, 15:29

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości