sushi

sushi

Postprzez paulinabb » wtorek, 8 października 2019, 09:21

paulinabb
 
Posty: 33
Dołączył(a): poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 11:43

Postprzez » wtorek, 8 października 2019, 09:21

 

Re: sushi

Postprzez dariawaria » czwartek, 24 października 2019, 12:09

ja za każdym razem jak idę na sushi do knajpy to jestem mocno rozczarowana. Kawałki są za duże, ni jak mają się do tradycyjnego sushi, bardziej to takie polskie wariacje na temat sushi. Dlatego też wolę przygotowywać to danie samodzielnie w domu, od postaw. Nawet kupiłam sobie ostatnio noże do filetowania ryb! :D
dariawaria
 
Posty: 410
Dołączył(a): sobota, 24 marca 2018, 11:51

Re: sushi

Postprzez Derek32 » wtorek, 14 stycznia 2020, 12:34

W przypadku poszukiwań smacznego sushi w Warszawie zdecydowanie mogę polecić Ci, abyś zwrócił uwagę na Sushi World gdzie na pewno smacznie zjesz i poczujesz trochę orientu. Ja przyznam, że coraz częściej wolę nawet zamówić sobie u nich jakiś zestaw np. Sapporo niż jeść fast foody. Mają urozmaicone menu i też stawiają na świeżość produktów. Warto sprawdzić :)
Derek32
 

Re: sushi

Postprzez Blanky » środa, 17 czerwca 2020, 07:36

Ja uwielbiam sushi, próbowałem kilkukrotnie zrobić je samemu, ale dopiero ostatnia partia wyglądała w miarę normalnie, choć smakowo to wszystkie były takie sobie. Dlatego ja wolę zamówić sushi na dowóz Kraków i mieć przepyszne sushi zrobione przez profesjonalistów, przywiezione do domu, świeżutkie i fantastycznie pyszne :)
Blanky
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 17 czerwca 2020, 07:33

Postprzez » środa, 17 czerwca 2020, 07:36

 


Powrót do Babskie robótki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron