Tabletki na potencje

Tabletki na potencje

Postprzez Deptak77 » piątek, 3 stycznia 2020, 13:38

Znacie jakiś sklep w sieci, gdzie będzie można kupić tabletki na potencje, które będą charakteryzować się dobrym działaniem? Oczywiście dobrze będzie jeśli przesyłka będzie miała prywatny charakter i nie będzie dawała znać o tym co znajduje się w środku.
Deptak77
 

Postprzez » piątek, 3 stycznia 2020, 13:38

 

Re: Tabletki na potencje

Postprzez edek88 » wtorek, 14 stycznia 2020, 14:05

Moje tabletki Armod są dostępne między innymi w sklepie https://potencja.net.pl/ i ja ostatnimi czasy właśnie tam kupuje. Nie wiem czy szukasz coś konkretnego pod siebie, czy jest Ci bez różnicy, ale w tym sklepie jest sporo innych tabletek również, dodatkowo przesyłki są dyskretne, szybko wysyłane więc pod tym kątem sklep bardzo dobrze sobie radzi.
edek88
 

Re: Tabletki na potencje

Postprzez milka » czwartek, 30 stycznia 2020, 09:07

Byłabym mocno ostrożna z wiarą w działanie takich specyfików bez recepty. Są jednak gadżety erotyczne poprawiające erekcję - pierścienie erekcyjne. Poczytaj sobie o nich na przykład na stronie https://n69.pl/
milka
 
Posty: 305
Dołączył(a): piątek, 4 grudnia 2015, 09:31

Re: Tabletki na potencje

Postprzez charlotte1991 » środa, 12 lutego 2020, 20:52

Środki na potencję, przedłużenie stosunku a nawet na powiększenie penisa znajdziesz tutaj świat-orgasmcontrol.pl Wszystko jest dla ludzi i moim zdaniem warto korzystać z tego typu rzeczy, ale z głową. My z mężem ostatnio stawiamy na środki wydłużające stosunek i gadżety erotyczne.
charlotte1991
 
Posty: 609
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:05

Re: Tabletki na potencje

Postprzez milka91 » niedziela, 29 marca 2020, 21:25

Środki na potencję najlepiej kupić w sex shopie np. tu świat-lun.pl lub aptece. Ja od dawna korzystam z ofert sex shopów online. Uważam, ze mają o wiele lepszą ofertę niż sklepy stacjonarne. Ostatnio mamy z mężem fazę na zamawianie gadżetów erotycznych.
milka91
 
Posty: 752
Dołączył(a): niedziela, 8 marca 2020, 17:09

Postprzez » niedziela, 29 marca 2020, 21:25

 


Powrót do Inne męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości