Kontrolowac jedzenie

Re: Kontrolowac jedzenie

Postprzez Milosz5 » sobota, 30 listopada 2019, 09:22

Oczywiście, że tak. W końcu dzisiaj jesteście w stanie o wiele rozsądniej podejść do tematu tego, co wkładacie do garnka.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Postprzez » sobota, 30 listopada 2019, 09:22

 

Re: Kontrolowac jedzenie

Postprzez Lisek44 » czwartek, 9 stycznia 2020, 14:22

Jeżeli ciekawi Cię właśnie ów temat to pamiętaj, że znam stronę, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej nadzwyczaj wnoszących dużo do życia treści na niniejszy temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas ponieważ rzeczywiście warto według mojej oceny - http://infragastro.pl .
Lisek44
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 7 stycznia 2020, 13:12

Re: Kontrolowac jedzenie

Postprzez wiktoria68 » czwartek, 9 stycznia 2020, 16:56

Nie potrafię odchudzać się. Może inaczej, nie potrafię kontrolować kalorii. Nie żebym nie potrafiła liczyć, z tym nie mam i nie miałam nigdy problemu. Nie ogarniam po prostu, co ile kalorii posiada, a jem na tyle różnorodnie, że trudność sprawia mi zapamiętanie wszystkiego. Reasumując wyłożyłam się na liczeniu kalorii i od tej pory odchudzanie mi nie idzie. Muszę znaleźć jakiś złoty środek, a zdaję sobie sprawę, że nie tylko ja go szukam, zatem moje chudnięcie stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Kilka osób doradzało mi zastępowanie posiłków małymi przekąskami. Znalazłam nawet takie przekąski w automacie vendingowym w pobliskim urzędzie. Jest kilka ciekawych, które mogłabym wykorzystać w moim żywieniu. Przekąski te https://ebakalland.pl/vending.html są syte i przez jakiś czas z pewnością nie byłabym głodna. Dla przykładu batony proteinowe o różnych smakach, orzeszki, czy choćby żurawina suszona lub winogrono. Jest ich na tyle dużo, że każdego dnia mogłabym jeść co innego. Nie znudziły by mi się.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Kontrolowac jedzenie

Postprzez lejla7 » czwartek, 23 stycznia 2020, 19:24

Odpowiednio zbilansowana dieta to okazja do tego aby człowiek poczuł się ze sowim ciałem lepiej. Dlatego picie ziół to podstawa. Jak dla mnie czystek suszony to doskonały pomysł na dobry początek nowej i odmienionej diety.
lejla7
 
Posty: 200
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2019, 10:57

Re: Kontrolowac jedzenie

Postprzez ania23 » środa, 29 stycznia 2020, 08:05

Hej :)
Według mnie najważniejsza jest odpowiednio dobrana dieta, która wypełni nasze zapotrzebowanie kaloryczne. Należy unikać przetworzonego jedzenia, słodkich napojów czy jedzenia fast foodów. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co zamiast fast foodów warto włączyć do swojej diety, a także jak ograniczyć niezdrowe jedzenie, to polecam sprawdzić ten artykuł: https://bedietcatering.pl/chcesz-odstawic-fast-foody-kanapki-i-pizze-w-pracy-to-moze-byc-latwiejsze-niz-myslisz/.
ania23
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek, 13 grudnia 2018, 11:05

Re: Kontrolowac jedzenie

Postprzez Tomasz33 » czwartek, 20 lutego 2020, 17:13

Jak chcesz jeść zdrowo i pożywnie to polecam Ci się zainteresować stroną jaką jest https://ranozebrano.pl/product-3487-ant ... cze-ok-1kg gdzie dostaniesz wiele produktów ekologicznych bez chemii jak np ten antrykot idealny na stek.
Tomasz33
 
Posty: 886
Dołączył(a): środa, 13 grudnia 2017, 16:54

Re: Kontrolowac jedzenie

Postprzez KonradSkal » wtorek, 25 lutego 2020, 08:17

Witam szukam informacji, gdzie kupić części do multipatelni. Potrzebuję profesjonalnych akcesoriów, bo otwieram profesjonalną kuchnię. Koszt nie ma żadnego znaczenia. Chcę mieć u siebie wszystko co najlepsze. Dlatego też szukam dobrego sklepu z akcesoriami kucharskimi.
KonradSkal
 
Posty: 102
Dołączył(a): poniedziałek, 8 lipca 2019, 06:36

Re: Kontrolowac jedzenie

Postprzez Kisza » poniedziałek, 5 października 2020, 06:05

A powiedzcie mi proszę, kto z Was preferuje smażenie na oleju rzepakowym ? Moim zdaniem zdecydowanie warto sięgnąć po niego w trakcie gotowania. Przede wszystkim bowiem zawiera mnóstwo Omega 3, jak również innych, cennych dla naszego zdrowia składników. Ponadto nie zmienia smaku potraw, a jednocześnie nawet w wysokiej temperaturze nie dymi:).
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Re: Kontrolowac jedzenie

Postprzez Arkadiusz1 » poniedziałek, 26 lipca 2021, 19:15

Pewnie, że tak! Chodzi w końcu o to, byście zawsze dobierali jak najlepsze rozwiązania w kontekście uzupełnienia braków w Waszym organizmie.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Kontrolowac jedzenie

Postprzez wajkom » wtorek, 5 października 2021, 09:41

Jeżeli chodzi o sprawdzoną restauracje z na prawdę dobrym jedzeniem - pod względem smaku i jakości - to szczerze mogę wam polecić restaurację Szkutnia. Możecie sobie zajrzeć na ich stronę http://www.szkutnia.waw.pl/ i sprawdzić menu, jest możliwość zamówienia jedzenia online. Na prawdę super lokal, świetna i bardzo profesjonalna obsługa i pyszne jedzenie.
wajkom
 
Posty: 431
Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2019, 16:57

Postprzez » wtorek, 5 października 2021, 09:41

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak utrzymać wagę?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości