Fotowoltaika

Re: Fotowoltaika

Postprzez Koterski » sobota, 14 marca 2020, 17:07

Czy nam się to podoba czy nie, to fotowoltaika jest przyszłością energetyki i kiedyś będą tylko takie systemy grzewcze. Taki jest trend obecnie i on się utrzyma, a sama fotowoltaika stanie się jeszcze powszechniejsza. Ja sam zainwestowałem rok temu w takie urządzenia u siebie w domu - tutaj mogę polecić firmę oferującą systemy fotowoltaiczne w Krakowie https://bisolar.pl/, jeśli tylko mieszkanie w Krakowie lub pod Krakowem, to zachęcam do kontaktu z nimi, mają teraz chyba najlepszą ofertę.
Koterski
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 13 marca 2020, 21:04

Postprzez » sobota, 14 marca 2020, 17:07

 

Re: Fotowoltaika

Postprzez emilka1 » sobota, 21 marca 2020, 16:21

W swoim biznesie także można wiele ulepszyć, ale i zdecydować się na rozwiązania takie jak fotowoltaika. To pozwoli zwiększyć efektywność energetyczną ale i sporo zaoszczędzić. Jest to możliwe dzięki dotacji. Dobrze zrobiona termomodernizacja będzie świetną inwestycją. Taka dotacja obejmuje nawet 1 000 000 złotych. Jest to korzystne, bo oprocentowanie wynosi 0%.
emilka1
 
Posty: 88
Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2019, 08:45

Re: Fotowoltaika

Postprzez Arkadiusz1 » wtorek, 24 marca 2020, 14:37

Normalna sprawa, przecież dzisiaj jesteście w stanie o wiele lepiej zorganizować tego typu kwestie.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Fotowoltaika

Postprzez lolla » czwartek, 16 kwietnia 2020, 05:53

Jeśli interesuje Cię temat fotowoltaiki to zerknij sobie tu:
http://wasta.com.pl/oferta-dla-osob-indywidualnych.html
masz tam kalkulator który pozwoli Ci wyliczyć ile pieniędzy potrzebujesz na taką inwestycję więc będziesz wiedziała
co i jak.
lolla
 
Posty: 199
Dołączył(a): czwartek, 22 lutego 2018, 15:40

Re: Fotowoltaika

Postprzez wiktoria68 » czwartek, 16 kwietnia 2020, 15:40

Niedawno mówiło się, że fotowoltaika w Polsce to jeszcze długie lata , a tu proszę, firm zajmujących się instalacjami fotowoltaiki coraz więcej. Wszyscy zadowoleni,zarówno klienci, jak i firmy. Jest dopłata w wysokości do 5000, jest możliwość rozliczenia ulgi termomodernizacyjnej, a to kolejne kilka tysięcy. W sumie okazuje się, że to nie znowu taka droga inwestycja. Musiałam wziąć kredyt, to fakt, ale rata kredytu nie jest wyższa niż rachunek jaki miałabym do zapłaty za prąd. A teraz kiedy energia poszła w górę, to już w ogóle. Nie żałuję swojej decyzji. Jest taniej, jest i ekologicznie. Chciałabym jeszcze zainwestować w pompę ciepła. Ale to może za rok lub dwa. Nie jestem tu po to, by kogokolwiek przekonywać. Ja też musiałam dojść do tego sama. Przeczytałam kilkadziesiąt artykułów, a tak naprawdę to chyba przekonałam się po przejściu przez kreator instalacji PV https://www.hewalex.pl/fotowoltaika/kalkulator/ , no i rzecz jasna po rozmowie z przedstawicielem firmy. Jestem zadowolona.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: Fotowoltaika

Postprzez merkis05 » piątek, 8 maja 2020, 12:57

Fotowoltaika ma bardzo wiele zalet i staje się coraz bardziej popularna, jednak większość domów wciąż polega wyłącznie na energii elektrycznej dostarczanej z publicznej sieci elektroenergetycznej. Myślę, że w takim wypadku warto zabezpieczyć się przed szkodami wywołanymi przez przerwy w dostawie prądu i zainwestować w agregat prądotwórczy. Sam zdecydowałem się na zakup takiego urządzenia i skorzystałem z oferty dostępnej na stronie https://raxpol.com.pl/. Ta firma zapewnia profesjonalny serwis i sprzedaż agregatów.
merkis05
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 25 lutego 2020, 10:29

Re: Fotowoltaika

Postprzez Janowski » wtorek, 13 października 2020, 10:41

W temacie fotowoltaiki warto poruszyć kwestię tego, że to nie tylko fajna sprawa, ale również branża w której można zdobyć fajną pracę szczególnie po szkoleniach dla instalatorów fotowoltaiki. Początkowo w Polsce był problem z wprowadzaniem odnawialnych źródeł energii, ale obecnie coraz więcej firm siętym zajmuje i potrzebuje wykwalifikowanych pracowników. Praca ma też perspektywy, bo branża OZE zamiast się zwijać, będzie się rozwijaćw najbliższym czasie.
Janowski
 
Posty: 116
Dołączył(a): środa, 16 stycznia 2019, 09:39

Re: Fotowoltaika

Postprzez Dżej89 » wtorek, 27 października 2020, 07:37

Ja też jestem za takimi rozwiązaniami i nawet nie chodzi tutaj o oszczędność, jaka w przyszłości się wiąże. Chodzi też o to, aby dbać o nasze środowisko. Ja uważam, że opłaca się również zapoznać z ofertą respect energy . Jest to firma, która pozyskuje i sprzedaje energię zieloną. Ich oferta jest również bardzo korzystna.
Dżej89
 
Posty: 942
Dołączył(a): wtorek, 26 września 2017, 10:06

Re: Fotowoltaika

Postprzez Janowski » wtorek, 17 listopada 2020, 01:53

Zależy to wszystko od danej sytuacji. U mnie akurat się bardzo opłacała. Polecam Ci skontaktować się z jakąś firmą, na przykład oni mi montowali wszystko: INSTAPV Fotowoltaika Gliwice. Oni ci wyliczą dokładne koszta wszystkiego i jak ci wyjdzie że koszt miesięczny kredytu jest mniejszy niż rachunki to się opłaca :)
Janowski
 
Posty: 116
Dołączył(a): środa, 16 stycznia 2019, 09:39

Re: Fotowoltaika

Postprzez ectatend » wtorek, 19 stycznia 2021, 07:42

Myślę, że się opłacają a przede wszystkim fotowoltaika legionowo.
ectatend
 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2020, 08:22

Postprzez » wtorek, 19 stycznia 2021, 07:42

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Warte polecenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron