Ciasto/tort bez pieczenia

Ciasto/tort bez pieczenia

Postprzez crafton » piątek, 16 marca 2018, 09:36

Czy ktoś ma jakiś przepis może na ciasto, które można podać w formie tortu, ale tortem nie jest? I najlepiej żeby nie wymagało pieczenia?
crafton
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 16 marca 2018, 08:28

Postprzez » piątek, 16 marca 2018, 09:36

 

Re: Ciasto/tort bez pieczenia

Postprzez malinowy » czwartek, 14 czerwca 2018, 19:44

Ciasto 3 bit jest mega.
Spód słone krakersy, pierwsza warstwa masa krówkowa znowu krakersy, następnie masa karpatkowa, krakersy i bita śmietana.
Do lodówki na 3 godziny :)
malinowy
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 13 czerwca 2018, 20:20

Re: Ciasto/tort bez pieczenia

Postprzez nusiabb » poniedziałek, 18 czerwca 2018, 09:54

najlepiej kupić gotowe biszkopty i zrobić coś a la tiramisu albo zrobić krem z mascarpone i śmietanką, do tego spora szczyota cynamonu i podsmażone na maśle śliwki też z cynamonem, ja uwilbiam te z knorr, przełożyć to jak tiramisu czyli biszkopty, krem śmietankowy, śliwki, biszkopty, krem śliwki
nusiabb
 

Re: Ciasto/tort bez pieczenia

Postprzez coconut » czwartek, 28 czerwca 2018, 14:00

Ooo... uwielbiam cynamon. Szczególnie ten z Wietnamu z Knorra, bardzo aromatyczny, wystarczy szczypta i już pięknie pachnie :)
coconut
 

Re: Ciasto/tort bez pieczenia

Postprzez Cathy93 » wtorek, 6 listopada 2018, 10:20

Ja robię 3-bita bez pieczenia ale nie mam teraz przepisu. Ale to ciasto naherbatnikach, z mlekiem skondensowanym i bitą śmietaną. Mega dobre, moje ulubione wręcz :)
Badanie trichogramem? Przeczytaj o nim tutaj: https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/trichogram-badanie-wlosow/
Cathy93
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 6 listopada 2018, 10:06

Re: Ciasto/tort bez pieczenia

Postprzez tatwoj12 » czwartek, 28 lutego 2019, 15:56

Ja tez polecam zrobić, taką szarlotke na samych biszkoptach podłużnych, wystarczą biszkopty, dobry mus z jabłek, można zrobić samemu lub po prostu kupić gotowy. Na to dajemy bitą smietanę a potem na końcu posypujemy gorzkim kakao Decomorreno. Pycha!!!!
tatwoj12
 
Posty: 243
Dołączył(a): sobota, 19 stycznia 2019, 09:53

Re: Ciasto/tort bez pieczenia

Postprzez linda » poniedziałek, 1 lipca 2019, 21:52

Ostatnio robiłam ciasto - biały puch https://www.przepisy.pl/przepis/bialy-puch i je też robi się bez pieczenia. Przepis jest bardzo dobry, jeszcze mi się nie zdarzyło żeby to ciasto mi nie wyszło więc robię je kiedy spodziewam się gości :)
linda
 

Re: Ciasto/tort bez pieczenia

Postprzez Emalienka12 » poniedziałek, 30 marca 2020, 22:09

tatwoj12 napisał(a):Ja tez polecam zrobić, taką szarlotke na samych biszkoptach podłużnych, wystarczą biszkopty, dobry mus z jabłek, można zrobić samemu lub po prostu kupić gotowy. Na to dajemy bitą smietanę a potem na końcu posypujemy gorzkim kakao Decomorreno. Pycha!!!!



Ja ostatnio to kakao dodawąłam do jaglanego brownie, no jestem na diecie, ciężka sprawa :P Ale jakoś daję radę. A ciasto z tym kakao zawsze wychodzi bardzo dobre.
Emalienka12
 
Posty: 113
Dołączył(a): środa, 20 lutego 2019, 17:21

Re: Ciasto/tort bez pieczenia

Postprzez slowikowa » poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 17:51

Bardzo dobry torcik /chyba bez pieczenia/ jadłam w cukierni Słodycz tej krainy w Olsztynie https://www.slodycztejkrainy.pl. Ja generalnie lubię ciasta bez pieczenia np. tiramisu, serniki na zimno, ale jako, że jestem beznadziejną kucharką, to słodkości po prostu kupuję :)
slowikowa
 
Posty: 446
Dołączył(a): czwartek, 10 marca 2016, 09:54

Re: Ciasto/tort bez pieczenia

Postprzez charlotte1991 » poniedziałek, 30 sierpnia 2021, 18:32

To właśnie jest fajne, że można robić torty bez pieczenia! Mnie to mega jara :) Ostatnio na https://www.energiaodbakalland.pl/podklady-pod-tort znalazłam podkłady pod torty i formy sylikonowe. Chcę sobie zamówic kilka, bo mam sporo zamówień na torty na październik.
charlotte1991
 
Posty: 609
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:05

Postprzez » poniedziałek, 30 sierpnia 2021, 18:32

 

Następna strona

Powrót do Pieczemy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron