Jak wzbudzić pożądanie...

Jak wzbudzić pożądanie...

Postprzez Jakobin » piątek, 12 sierpnia 2016, 19:43

Od czasu jak żona urodziła drugie dziecko... to jakby rodu się najadła... Nic, zero relacji na cokolwiek, zero chęci... Nie wiem już co mam robic..
Jakobin
 

Postprzez » piątek, 12 sierpnia 2016, 19:43

 

Re: Jak wzbudzić pożądanie...

Postprzez Karol » czwartek, 15 września 2016, 19:45

U mnie było podobnie, była to obawa przed kolejną ciążą, spowodowana problemami w tej. Niestety bez pomocy specjalisty się nie obyło. Najgorsze w tym było, to, że jak z żoną było już wszystko OK, to za przeproszeniem u mnie zrobił się zwis totalny... nic nie pomagało... żadne "metody techniczne" Dopiero po IQman wszystko wróciło do norny... Mam nadzieję, że przy drugim dziecku nie będzie już takich problemów, bo właśnie się o nie zaczęliśmy starać
Karol
 

Re: Jak wzbudzić pożądanie...

Postprzez Aleks » środa, 22 lutego 2017, 21:33

Widzę, że piszecie tu również o tabletkach iqman. Sam też je brałem i uważam, że jest to jeden z najlepszych środków jakie można obecnie zastosować w celu poprawienia erekcji
Aleks
 

Re: Jak wzbudzić pożądanie...

Postprzez Wiktor U » poniedziałek, 8 maja 2017, 21:51

A może faktycznie warto zastosować IQman? Nie uważasz, ze potrzebuje ona teraz większych doznań? Po porodzie seks musi byc bardziej wyrafinowany... Tak przynajmniej było u mnie
Wiktor U
 

Re: Jak wzbudzić pożądanie...

Postprzez Arek » sobota, 3 czerwca 2017, 21:12

A może zastosouj IQman?
Arek
 

Re: Jak wzbudzić pożądanie...

Postprzez Tobiasz8 » niedziela, 11 czerwca 2017, 19:27

Jeżeli chodzi konkretnie o popraiwienie erekcji to zgadzam się z opiniami na temat iqman. Sam go brałem i wiem, ze jest on najlepszy z możliwych środków jakie są na rynku.
Tobiasz8
 

Re: Jak wzbudzić pożądanie...

Postprzez Ernest » wtorek, 11 lipca 2017, 18:40

Też stosowałem iqman i nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony z tego,że w końcu się zdecydowałem. Znów wiem, jak smakuje naprawdę seks...bo już prawie zapomniałem
Ernest
 

Re: Jak wzbudzić pożądanie...

Postprzez Wiercik » wtorek, 1 sierpnia 2017, 13:23

Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony z efekt ów jakie uzyskałem. Dzisiaj wiem, że to iż wybrałem ten środek był bardzo dobrym rozwiązaniem
Wiercik
 

Re: Jak wzbudzić pożądanie...

Postprzez Miefisto » niedziela, 13 sierpnia 2017, 19:31

Jak dla mnie iqman to jeden z najlepszych środków jakie można obecnie kupić w celu poprawy potencji i w sumie to wszystko. Sam stosowałem, wiec wiem jak dobre są efekty
Miefisto
 

Re: Jak wzbudzić pożądanie...

Postprzez Heniek B » środa, 16 sierpnia 2017, 19:58

Wiercik napisał(a):Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony z efekt ów jakie uzyskałem. Dzisiaj wiem, że to iż wybrałem ten środek był bardzo dobrym rozwiązaniem

Ja też stosowałem ten środek i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się osiągnać
Heniek B
 

Postprzez » środa, 16 sierpnia 2017, 19:58

 

Następna strona

Powrót do Sex

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron