Umywalka z szafką do łazienki

Umywalka z szafką do łazienki

Postprzez Askus » poniedziałek, 14 sierpnia 2017, 09:03

Planuję kupić umywalkę z szafką do łazienki, obecnie mam osobno to i to, a chciałbym taki komplecik, czy ktoś kupował coś takiego przez internet i może doradzić gdzie się rozglądać? szukam sprawdzonych sklepów z dobrymi cenami.
Askus
 

Postprzez » poniedziałek, 14 sierpnia 2017, 09:03

 

Re: Umywalka z szafką do łazienki

Postprzez Katryn » środa, 16 sierpnia 2017, 08:13

Ja mam tak w łazience i zdecydowanie praktyczniejsze niż osobno szafka i umywalka :) co do sklepu to popatrz w http://www.lazienkaplus.pl/ tam jest spory wybór, największy sklep internetowy z wyposażeniem łazienek, więc bez obaw.
Katryn
 

Re: Umywalka z szafką do łazienki

Postprzez romeczka441 » środa, 16 sierpnia 2017, 14:29

Też szukam jakiegoś zestawu do łazienki najlepiej szafki pod umywalkę z blatem na całą ścianę. Lubię mieć wszystko pochowane w łazience także obowiązkowo z dużą ilością szuflad. Przeglądam właśnie ofertę tego sklepu Lazienka Plus także widzę ciekawych rzeczy i to w bardzo fajnych cenach może coś wybiorę. Jeszcze takie pytanie jak z Jakością w tym sklepie bo wolę dołożyć parę groszy a żeby to było i było
romeczka441
 

Re: Umywalka z szafką do łazienki

Postprzez smerfusia23 » środa, 16 sierpnia 2017, 14:56

Kojarzę ten sklep mąż mi tam pamiętam zamawiał wannę z hydromasażem do łazienki, bo nigdzie nie było takiej jak ja chciałam jedynie tam znalazłam idealną. Jeśli chodzi o jakość to wanna jest naprawdę rewelacja bym powiedziała. Już użytkujemy ją od ponad roku i działa tak jak nowa także co do jakości nie ma obaw ja polecam
smerfusia23
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 11 lipca 2017, 10:00

Re: Umywalka z szafką do łazienki

Postprzez bartoszek23 » środa, 16 sierpnia 2017, 15:13

smerfusia23 napisał(a):Kojarzę ten sklep mąż mi tam pamiętam zamawiał wannę z hydromasażem do łazienki, bo nigdzie nie było takiej jak ja chciałam jedynie tam znalazłam idealną. Jeśli chodzi o jakość to wanna jest naprawdę rewelacja bym powiedziała. Już użytkujemy ją od ponad roku i działa tak jak nowa także co do jakości nie ma obaw ja polecam

i jak Ci się sprawdza ta wanna z hydromasażem?? Chodzi mi czy używacie ją bo moja żona bardzo ją chcę ale znajomi mają i mówili że nie korzystają z niej za wiele bo po prostu czasu nie mają na długie relaksy w wannie raz na miesiąc i to nawet nie. Także waham się czy jest sens ją kupować
bartoszek23
 

Re: Umywalka z szafką do łazienki

Postprzez smerfusia23 » środa, 16 sierpnia 2017, 15:48

bartoszek23 napisał(a):
smerfusia23 napisał(a):Kojarzę ten sklep mąż mi tam pamiętam zamawiał wannę z hydromasażem do łazienki, bo nigdzie nie było takiej jak ja chciałam jedynie tam znalazłam idealną. Jeśli chodzi o jakość to wanna jest naprawdę rewelacja bym powiedziała. Już użytkujemy ją od ponad roku i działa tak jak nowa także co do jakości nie ma obaw ja polecam

i jak Ci się sprawdza ta wanna z hydromasażem?? Chodzi mi czy używacie ją bo moja żona bardzo ją chcę ale znajomi mają i mówili że nie korzystają z niej za wiele bo po prostu czasu nie mają na długie relaksy w wannie raz na miesiąc i to nawet nie. Także waham się czy jest sens ją kupować


Nie no u nas wanna z hydromasażem jest cały czas używana w tygodniu przeważnie używa ją córka, a ja z mężem w weekendy. Jest idealna do relaksu przy świecach także jak sobie dobrze zaplanujesz dzień i tydzień to czasu na relaks Ci nie braknie. Ja kupowałam taką mniejszą w Lazienka Plus żeby nie trzeba było aż tak dużo wody wlewać także przydaje się i to bardzo
smerfusia23
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 11 lipca 2017, 10:00

Re: Umywalka z szafką do łazienki

Postprzez Kisza » niedziela, 29 października 2017, 04:35

Jak dla mnie taki mebel to bardzo fajna opcja. Przy czym na pewno nie zapominałabym także o wyborze odpowiedniego oświetlenia do łazienki. Na pewno bardzo fajnie sprawdzą się tam lampy Tekielak . Co ważne, do wyboru mamy tutaj bardzo wiele modeli, które są nie tylko starannie wykonane, ale też świetnie się prezentują. Idealnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach.
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Re: Umywalka z szafką do łazienki

Postprzez Zuzzanna » środa, 24 stycznia 2018, 09:01

Jaki wzór czy styl Cię interesuje ? Nie jest ciężko dostać taki element do łazienki, znajdziesz go w każdym sklepie o takiej specjalizacji. Ja chyba jednak wolę osobno kupować meble i umywalkę, bo zawsze mogę zmienić zestawienie, jeśli będę miała na to ochotę, a jednak z takim stałym połączeniem pozbyłabym się dwóch rzeczy na raz, niestety . W ogóle uważam, że wykańczanie łazienki i aranżacja jest bardzo trudna. Ostatnio na przykład pół dnia szukałam dodatków i ręczników w określonym kolorze, ale na szczęście znalazłam pomoc na https://ludwika.pl/ w postaci trafnych porad. Stylizowanie jednak nie jest dla mnie ;) .
Zuzzanna
 
Posty: 228
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 17:59

Re: Umywalka z szafką do łazienki

Postprzez good » sobota, 27 stycznia 2018, 21:47

No zdecydowanie kolor powinien współgrać z resztą. U nas pasowała fajnie biała 50 cm szafka na nozkach z umywalka połysk z viplazienka.pl Lazienke mamy w ciemnych, butelkowych płytkach, więc ta biel super kontrastuje. Zreszta do tego domowilismy pozniej tez podwieszana biała szafeczke
good
 
Posty: 119
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2017, 23:09

Re: Umywalka z szafką do łazienki

Postprzez AnnaMarie711 » wtorek, 13 lutego 2018, 19:01

A mi to najbardziej podobają się nowoczesne łazienki. Moim marzeniem sa dwie umywalki i cała łazienka w eleganckim szkle. Chciałabym mieć także wannę i kabinę prysznicową, albo i sam brodzik, jednak metry mnie nie puszczają. Musi mi wystarczyć jedna umywalka i sama kabina prysznicowa. Przynajmniej sobie kupie jakieś dodatki fajne ze sklepu https://desideradesign.pl/kategoria/lazienka Tyle mogę podziałać co do fajnej aranżacji łazienki
AnnaMarie711
 
Posty: 31
Dołączył(a): sobota, 15 kwietnia 2017, 14:42

Postprzez » wtorek, 13 lutego 2018, 19:01

 

Następna strona

Powrót do Wnętrza

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron