Wyposażenie biura

Re: Wyposażenie biura

Postprzez ArturChadamek » czwartek, 21 listopada 2019, 07:43

Jak dla mnie podstawowym elementem wyposażenia biura jest porządny sprzęt. Komputery, drukarki, fax, telefon itp. Wiadomo nie każdego od razu stać na kupno wszystkiego na raz, ale teraz jest mnóstwo ciekawych alternatyw. Można taki sprzęt np. wynająć. Jak zastanawiacie się kiedy warto wypożyczyć komputer to koniecznie zapoznajcie się ze stronkę https://www.simsrental.pl/kiedy-warto-wypozyczyc-komputer/. Świetnie to tam opisali.
ArturChadamek
 
Posty: 27
Dołączył(a): środa, 29 sierpnia 2018, 09:09

Postprzez » czwartek, 21 listopada 2019, 07:43

 

Re: Wyposażenie biura

Postprzez Ivanka » wtorek, 17 grudnia 2019, 20:29

Nie wiem czy to dobry pomysł, ale pomyślałam, by do biura sprawić sobie fotel gamingowy. Wiem, że może one nie wyglądają adekwatnie żeby stały w biurze, ale dla mnie najważniejszy jest komfort. Mamy jeden i służy synowi, gdy siedzi przed komputerem. Jest niesamowicie wygodny i tak pomyślałam, że byłby idealny, gdy długo siedzi się w pracy i tworzy projekty.
Ivanka
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 13 grudnia 2019, 13:56

Re: Wyposażenie biura

Postprzez latawiec biały » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 14:33

Wyposażenie biura to głównie meble związane z wykonywaną pracą: biurka, krzesła oraz czasem regały. Dwa pierwsze wpływają bezpośrednio na komfort pracy oraz są mocno eksploatowane dlatego zależy mi by były z najwyższej półki. Kupuję je z tego powodu w sklepie Eldor w Bielsku-Białej, szczególnie krzesła biurowe: https://eldor-meble.pl/k/814/krzesla-biurowe-obrotowe/ są dla mnie wybitne, nigdzie indziej nie były tak dobrze wykonane!
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Re: Wyposażenie biura

Postprzez kardinale » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 16:21

Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: http://mosciccy.pl
kardinale
 
Posty: 866
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2019, 11:56

Re: Wyposażenie biura

Postprzez anka92 » piątek, 17 stycznia 2020, 16:28

Ivanka napisał(a):Nie wiem czy to dobry pomysł, ale pomyślałam, by do biura sprawić sobie fotel gamingowy. Wiem, że może one nie wyglądają adekwatnie żeby stały w biurze, ale dla mnie najważniejszy jest komfort. Mamy jeden i służy synowi, gdy siedzi przed komputerem. Jest niesamowicie wygodny i tak pomyślałam, że byłby idealny, gdy długo siedzi się w pracy i tworzy projekty.


W sumie to może nie jest taki głupi pomysł. Co prawda wygląda to pewnie średnio, ale skoro gracze mogą na tym siedzieć godzinami, to i długa praca powinna być komfortowa.
anka92
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 17 stycznia 2020, 16:18

Re: Wyposażenie biura

Postprzez Mama_szkraba25 » czwartek, 23 stycznia 2020, 13:12

Moim zdaniem w każdym biurze powinny znaleźć się Papiery i folie najlepszej jakości. Jednak ułatwia to zdecydowanie pracę i sprawia, że są trwałe i nie niszczą się szybko. No a o to niestety jest łatwo gdy pracuje się w ciągłym biegu.
Mama_szkraba25
 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek, 30 maja 2019, 16:04

Re: Wyposażenie biura

Postprzez Psytka » czwartek, 13 lutego 2020, 10:00

Kompletując wyposażenie biura warto pamiętać też o akcesoriach biurowych, które ułatwiają pracę. U mnie świetnie sprawdza się planner książkowy https://make-it-easy.pl/ . Czasem zdarza mi się o czymś zapomnieć dlatego notuję wszystko w organizerze i żadna ważna sprawa mi nie umyka. Naprawdę polecam, szczególnie dla zapominalskich.
Psytka
 
Posty: 470
Dołączył(a): niedziela, 19 listopada 2017, 12:39

Re: Wyposażenie biura

Postprzez Milosz5 » piątek, 21 lutego 2020, 20:44

Jasne, że tak. Przecież jeśli mówimy o odpowiednim wyposażeniu całego mieszkania, to musicie pamiętać, że będzie miało to wpływ na Wasze samopoczucie i komfort pracy.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Wyposażenie biura

Postprzez Kieres » wtorek, 14 kwietnia 2020, 05:03

W przypadku częstych rozmów warto również postawić na telefonię internetową od Super VoIP. Dzięki temu rozmowy staną się tańsze i o wiele lepszej jakości.
Kieres
 
Posty: 446
Dołączył(a): czwartek, 27 kwietnia 2017, 07:43

Re: Wyposażenie biura

Postprzez Racjonalny Konsument » piątek, 29 maja 2020, 12:14

Nie wyobrażam sobie biura, w którym nie znajdują się kalendarze firmowe z logo. Moja firma jakiś czas temu robiła zamówienie na stronie internetowej Kalendarzy CSK. Wyszły super i teraz stanowią część naszego biurowego wyposażenia.
Racjonalny Konsument
 
Posty: 72
Dołączył(a): wtorek, 21 stycznia 2020, 14:44

Postprzez » piątek, 29 maja 2020, 12:14

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości