Skuteczny program do wystawiania faktur - księgowość

Skuteczny program do wystawiania faktur - księgowość

Postprzez Ferez » wtorek, 14 kwietnia 2020, 21:27

Cześć!
Z jakiego programu korzystacie jeśli chodzi o wystawianie faktur w firmie? Zależy mi na dokładność, stabilności działania i jednocześnie dodatkowych funkcjonalności m.in cenniki, lista kontrahentów oraz archiwizacja danych. Macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi? :)
Ferez
 
Posty: 375
Dołączył(a): niedziela, 26 stycznia 2020, 22:17

Postprzez » wtorek, 14 kwietnia 2020, 21:27

 

Re: Skuteczny program do wystawiania faktur - księgowość

Postprzez KamilKa » sobota, 25 kwietnia 2020, 11:17

No to tutaj możemy się zgodzić :) Akurat w mojej firmie do 10 osób nie potrzebujemy rozbudowanej księgowości, natomiast zależy nam na pełnej dokładności oraz bezpieczeństwie działania. W tym zakresie skutecznie wspiera nas RafSoft z szeregiem dodatkowych możliwości i oczywiście dobrze działającym elementem fakturowania.
KamilKa
 
Posty: 302
Dołączył(a): środa, 12 lutego 2020, 08:26

Re: Skuteczny program do wystawiania faktur - księgowość

Postprzez DamianPol » wtorek, 28 kwietnia 2020, 11:35

Zobaczymy w takim razie co przygotowali i przede wszystkim czy tak jak piszecie funkcjonalność oraz wygoda pracy jest zachowana.
DamianPol
 
Posty: 861
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lutego 2020, 11:32

Re: Skuteczny program do wystawiania faktur - księgowość

Postprzez Gabrysia03 » poniedziałek, 4 maja 2020, 07:50

Także uważam, ze w przypadku kiedy jednak zależy Wam na efektywności i jednocześnie jakości pracy w dziale księgowym to wsparcie ze strony RafSoft jest tutaj bardzo dobra propozycja na którą warto postawić jeśli szukacie rozwiązań podnoszących efektywność pracy i zapewniających pełne bezpieczeństwo danych oraz dokładność rozliczeń. My zdecydowaliśmy się na nich na początku lutego i jak na razie nasi pracownicy nie zgłaszają problemów z nim związanych.
Gabrysia03
 
Posty: 160
Dołączył(a): środa, 12 lutego 2020, 08:16

Re: Skuteczny program do wystawiania faktur - księgowość

Postprzez merkis05 » środa, 6 maja 2020, 16:25

Interesujący Program do Faktur Online znalazłem na stronie http://szybkafaktura.pl/. Ma bardzo ciekawe funkcje i jest prosty w obsłudze. W moim przypadku dobrze się sprawdza.
merkis05
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek, 25 lutego 2020, 10:29

Re: Skuteczny program do wystawiania faktur - księgowość

Postprzez Ferez » czwartek, 4 czerwca 2020, 12:20

Dziękuję za podpowiedzi, na pewno skorzystam ze wszystkich wskazówek i czas najwyższy zacząć trochę usprawniać ten dział księgowy, bo inaczej utniemy w niedokończonych sprawach.
Ferez
 
Posty: 375
Dołączył(a): niedziela, 26 stycznia 2020, 22:17

Re: Skuteczny program do wystawiania faktur - księgowość

Postprzez Zuza75 » wtorek, 9 czerwca 2020, 12:03

Ja mam jakiś program, który poleciła mi księgowa z tego biura PLUS z Katowic. Nie miałam problemu z odpaleniem tego problemu wiec jeżeli ktoś nie wie jaki program kupić to zawsze warto zapytać się u źródła.
Zuza75
 
Posty: 95
Dołączył(a): środa, 3 czerwca 2020, 06:45

Re: Skuteczny program do wystawiania faktur - księgowość

Postprzez gienek » piątek, 16 października 2020, 10:58

Na tą chwilę nie znalazłem lepszego niż https://www.firmino.pl/darmowy-program-do-faktur/ z którym wystawiam dowolną ilości faktur w miesiącu, dodatkowo mam bazę kontrahentów i kontaktów.
gienek
 
Posty: 30
Dołączył(a): wtorek, 31 marca 2020, 06:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skuteczny program do wystawiania faktur - księgowość

Postprzez Kisza » środa, 4 listopada 2020, 19:13

Godnych polecanie programów do fakturowania dzisiaj zdecydowanie nie brakuje. Ale warto poszerzać swoją wiedzę na temat rozliczeń, czytając informacje dotyczące takich zagadnień jak np. korekta jpk , nigdy bowiem nie wiadomo, kiedy taka wiedza może się nam przydać:).
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Postprzez » środa, 4 listopada 2020, 19:13

 


Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości